SIEMENS ACUSON S2000 ABVS – перший доступний на ринку комерційний продукт

Відомо, що для жінок з невеликою щільною молочною залозою діагностична ефективність традиційної мамографії невисока.

У таких випадках краще провести ультразвукове дослідження, але якість такого дослідження повністю залежить від досвіду і кваліфікації лікаря, оскільки методика ультразвукового сканування є операторозалежною.

В останні роки відразу кілька провідних виробників ультразвукових сканерів почали представляти апарати для автоматизованого ультразвукового сканування молочних залоз.

Автоматизоване 3D ультразвукове сканування молочних залоз

«Система ABVS – це розвиток методу ультразвукової діагностики молочної залози в бік автоматизації та уніфікації методики. Уніфікація дозволяє отримувати стандартизовані зображення певних областей молочної залози, незалежно від досвіду і кваліфікації лікаря », – пояснює радіолог, доктор Франк Штёблен.

 

Компанія Siemens розробила систему для уніфікації та автоматизації процесу ультразвукового сканування молочної залози Acuson S2000 ABVS (Automated Breast Volume Scanner). Крім того, в цій системі вперше реалізована можливість отримувати тривимірні ультразвукові зображення.

Принцип роботи – автоматизація процесу сканування. Пацієнтці на груди встановлюють спеціальний датчик, два або три рази сканують всю область залози. Вбудоване програмне забезпечення обробляє отримані дані та дозволяє отримати об’ємне зображення сканованої області, яке надається на екрані комп’ютера робочої станції.

Автоматизація значно скорочує час обстеження — з 30 до 15 хвилин.

Зазвичай у жінок з щільною молочною залозою доктор Штёблен додатково до мамографії проводить ультразвукове дослідження, щоб переконатися, що не діагностованих областей не залишилося. Система ABVS дозволила скоротити тривалість цього процесу.

Додаткові переваги: 3D-реконструйованого зображення дозволяє ретельно оглянути тканини молочної залози у всіх проєкціях – від кінчика соска до грудної стінки.

Тепер компанія Siemens розробляє методи об’єднання мамографічної та ультразвукової методик.

Зображення, отримані за допомогою злиття результатів двох методів, дозволять лікарю отримати максимальний обсяг діагностичної інформації за мінімальний час. Ця технологія поки не представлена на ринку, але навряд чи якісь інші методи дозволяють виявляти патологію молочної залози з більшим ступенем вірогідності.

 

GE HEALTHCARE SOMO-V ABUS – автоматизована ультразвукова мамологічна система для скринінгу

 

GE HEALTHCARE SOMO-V ABUS — автоматизированная ультразвуковая маммологическая система для скрининга

GE Healthcare, підрозділ General Electric, що спеціалізується на виробництві продукції для охорони здоров’я, в 2012 році придбала компанію U-Systems, Inc., виробника ультразвукового устаткування для дослідження молочних залоз. U-Systems, що має підрозділи в Саннівейл, Каліфорнія, і Фініксі, Арізона, розробила Somo • V — автоматизовану ультразвукову систему для обстеження грудей (Automated Breast Ultrasound, шв. ABUS).

Це перша і єдина на сьогоднішній день ультразвукова система, яка була схвалена в США для проведення скринінгових досліджень для виявлення раку молочної залози. Somo • V виступає в якості доповнення до мамографії, і використовується для обстеження жінок без симптомів захворювання, що не піддавалися хірургічним втручанням, у яких є підвищена щільність тканини молочних залоз (50 і більше відсотків). Фінансові умови угоди не розголошуються.

 

«Об’єднання U-Systems, Inc. і GE Healthcare дозволить GE пропонувати постачальникам медичних послуг і їх пацієнтам повний перелік інноваційних продуктів для боротьби з раком молочної залози — від скринінгу до діагностики і моніторингу» — говорить Том Джентайл, президент і генеральний директор GE Healthcare Systems . «Тепер крім цифрової мамографії і МР томографів для дослідження молочних залоз GE може запропонувати своїм замовникам УЗД систему для скринінгових досліджень, яка сприяє ранньому виявленню захворювання, і тим самим розширює можливості терапії.»

За даними дослідження, матеріали якого опубліковані в виданні «New England Journal of Medicine», жінки з підвищеною щільністю 75 і більше відсотків тканини молочної залози хворіють на рак молочної залози в 4-6 разів частіше тих, у кого частка щільної тканини невелика або відсутня зовсім.

Оскільки висока щільність тканини молочної залози знижує ефективність виявлення злоякісних новоутворень за допомогою мамографії, Somo • V ABUS дозволить зробити величезний крок вперед для виявлення пухлин в молочній залозі підвищеної щільності.

3D УЗИ

Ультразвукова 3D візуалізація дасть нам можливість об’єднати дані мамографії з результатами УЗД для більш успішного виявлення злоякісних пухлин, – говорить Рейчел Брем, доктор медицини, керівник клінічного дослідження SOMO-INSIGHT, завдання якого – перевірити, чи покращує поєднання цифрової повноформатної мамографії та УЗД за допомогою Somo • V виявлення раку у жінок з підвищеною щільністю тканини молочних залоз.

 

Мамографія – це ефективний інструмент виявлення раку молочної залози, але вона хороша не для всіх.

Недавні дослідження показали, що доповнивши її Somo • V ABUS, ми зможемо виявити на 30% більше пухлин у жінок з нормальною мамограмою і нормальними результатами фізичного обстеження, мають підвищену щільність тканини молочних залоз. Оскільки до таких належить 40% жінок, мова йде про важливе досягнення в боротьбі з раком молочної залози.

У вересні 2012 р. FDA схвалила застосування УЗД системи Somo • V ABUS для скринінгових досліджень молочних залоз в США. Крім того, дана система була рекомендована до застосування в Канаді та на території Європейського Союзу.

«Ми дуже раді, що станемо частиною команди GE Healthcare», – говорить Рон Хо, президент і генеральний директор U-Systems. Глобальні ресурси GE Healthcare дозволять нам розширити серійне виробництво і продажу Somo • V ABUS.

Об’єднавши свій кадровий потенціал і технічні можливості, ми зможемо підвищити ефективність виявлення раку молочної залози в світовому масштабі, продовжуючи розробляти нові технології, продукти і клінічні додатки для виявлення раку молочної залози. Персонал U-Systems з нетерпінням чекає злиття з GE.

Створена на базі запатентованої технології автоматизації, ультразвукова система Somo • V ABUS призначена для проведення скринінгових досліджень молочних залоз з метою виявлення раку. Клінічні випробування підтвердили, що її застосування підвищує ефективність виявлення злоякісних новоутворень на 31%.

Дана система схвалена для проведення скринінгових досліджень для виявлення раку молочної залози в США. У Канаді дозволено застосовувати її в якості доповнення до мамографії при обстеженні жінок з підвищеною щільністю тканини молочних залоз. Частка таких жінок в США складає більше 40%.

Зображення, отримані за допомогою Somo • V ABUS, передаються для інтерпретації на робочу станцію Somo • VIEWer Advanced 3D Workstation, що забезпечує швидкий аналіз і архівування отриманих даних і дозволяє оптимізувати процес скринінгу.

 

Основні переваги SIEMENS ACUSON S2000 ABVS

Система Somo • V ABUS застосовується в якості доповнення до мамографії при скринінгових дослідженнях молочних залоз з метою виявлення раку у наступних категорій пацієнтів:

 • Жінок, у яких відсутні симптоми захворювання, а результати мамографії відповідають нормі або говорять про наявність доброякісних пухлин (оцінна категорія 1 або 2 по BI-RADS).
 • Жінок з підвищеною щільністю тканин молочної залози (будова / щільність 3 або 4 по BI-RADS), які раніше не піддавалися хірургічним втручанням на молочних залозах.

Дана система скорочує час, що витрачається на інтерпретацію результатів, у порівнянні з УЗД за допомогою датчика, який переміщається вручну.

3D спиннинг

 

Система має й інші переваги:

 • Зручність експлуатації.
 • Сканування може здійснювати спеціально навчений персонал, а не тільки лікар або сонографіст.
 • Зручність позиціонування датчика.
 • Відсутність іонізуючого випромінювання.
 • Висока ефективність виявлення онкологічних захворювань у жінок з підвищеною щільністю молочних залоз.
Процедуры и цены

Сонотомографія молочних залоз (ABVS тривимірне маммографичене сканування з об'ємним 3D-реконструйованим зображенням тканини молочних залоз у всіх проекціях і комп'ютерним аналізом)
899,00 грн.
УЗД молочних залоз
450,00 грн.
Програма "Скринінг молочної залози": консультація мамолога, мамографія обох молочних залоз у двох проекціях, сонотомографія молочних залоз (ABVS тривимірне маммографичне сканування з об'ємним 3D-реконструйованим зображенням тканин молочних залоз у всіх проекціях і комп'ютерним аналізом)
1 350,00 грн.
Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  Київ, вул. виноградна, 1

  Врачи

  Онкохірург ADONIS
  Лікар-онколог, онкохірург, мамолог
  Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець, гінеколог-мамолог
  Онкохірург ADONIS
  Лікар-хірург, онколог, мамолог
  Завідуюча гінекологічним відділенням, провідний фахівець, акушер-гінеколог,...

  Акции


  3Д-УЗИ молочных желез, маммография
  3D-УЗД, мамографія і консультація мамолога за 1350 грн
  Филиалы

  м. Київ, вулиця Раїси Окіпної, 8Б, 5 хвилин від м. Лівобережна
  з 08:00 по 21:00
  Лівобережна