Найбільше ми боїмося невідомості. Не варто боятися пологів. Ми в силі допомогти собі.

Лікарі пологового будинку ADONIS, спираючись на свій досвід, впевнені, що достатня кількість жінок здатні народити самостійно, практично, без болю і без лікарського втручання. Але з однією поправкою: у неї немає серйозних хронічних захворювань і медичних протипоказань.

Майбутню маму і її партнера при відвідуванні «Школи майбутніх батьків» попередньо навчають регулювати емоційний стан і тривожність, використовувати дихальні техніки, знаходити активні точки та впливати на них, а також рухам, методам розслаблення й іншим природним способам, що допомагає полегшити біль і родову діяльність. Крім того, сама присутність коханої людини, спілкування, тактильний контакт і обійми здатні полегшити долю жінки.

«Останнім часом ми практикуємо не просто природні пологи, а пологи за типом домашніх, — коментує лікар МЦ ADONIS Друпп Юрій Григорович. — Це пологи, де жінка сама собі режисер, їй надається абсолютна свобода дії: в русі, в інтуїтивному виборі зручної пози, музики та навіть обстановки в пологовому блоці.

Такі пологи проходять в максимально комфортній атмосфері, з мінімальним використанням медикаментів, які прискорюють процес і порушують його природність. Але в умовах повної медичної безпеки.

Адже раніше тільки це і працювало. Але в сучасному світі все перевернулося з ніг на голову.

Досить часто сучасні жінки, не маючи для того абсолютних медичних показань, самі наполягають або на епідуральної анестезії, або на оперативному втручанні.

«Я особисто, до знеболення ставлюся дуже обережно та обов’язково попереджаю породіллю про всі можливі ризики, хоча і віддаю належне« золотого стандарту »епідуральної анестезії», — каже Юрій Григорович.

Особливо сьогодні вражає той факт, що жінки все частіше вважають за краще кесарів розтин. Ми не говоримо про випадки, коли є певні медичні показання, — і така операція рятує здоров’я, життя мами або дитини. Ми говоримо про невиправдане застосування кесаревого розтину і в сучасному українському акушерстві, і взагалі у світі.

Процентний показник таких втручань варіюється від 10% в малорозвинених країнах до 30-40% в Європі та Сполучених Штатах. І в Бразилії, де показники досягають 90%, спостерігається справжня епідемія кесаревих розтинів. Розбіжність у цифрах доводить той факт, що не у всіх випадках операції необхідні.

Друпп Юрій Григорович переконаний, що така тенденція поступово змінює людську еволюцію і що лікарі ADONIS повинні, якщо не протистояти подібної тенденції, то обов’язково попереджати про можливі ускладнення і недоліки кесаревого розтину.

Адже за даними світової статистики 75% жінок можуть народжувати самостійно, без ускладнень. І тільки 25% потребують лікарської допомоги.

«Зрозуміло, що ми живемо в епоху нових технологій, великих можливостей і широко їх використовуємо. Прагнучи убезпечити жінку або дитину, ми обов’язково проводимо діагностику, а в разі достатніх медичних показань вдаємося до скальпеля. Або ж всупереч вироку природи, допомагаємо жінкам завагітніти та народити дитину.

Але … Я абсолютно переконаний, що чим менше ми втручаємося в процес пологів, тим вони проходять більш фізіологічно. Адже Бог створив чоловіка і створив жінку. В результаті їх любові народжується маленька людина. Це абсолютно природний процес. Так людство розвивається мільйони років. Сама природа подбала про те, щоб життя на Землі тривала саме таким шляхом. І наше завдання не суперечити, а допомагати природі», — завершує наш фахівець.

Бажаємо Вам щасливих легких пологів і повертайтеся до нас за братиком чи сестричкою.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Филиалы


  Роддом ADONIS на левом берегу в Киеве
  вулиця Центральна, 6, Київ
  Цілодобово
  Славутич
  Пологовий будинок ADONIS на Бузовій
  сел. Бузова, вул. Садовського, 34-А, Київська обл
  Робота тимчасово призупинена
  Житомирська