Блефаропластика

 

Що це?

Блефаропластика — це пластика повік, за допомогою якої змінюється форма повік, розріз очей, коригуються вікові зміни. Завдяки блефаропластиці можна усунути нависання повік, набряки та мішки під очима. Найчастіше до цієї послуги вдаються жінки 35-45 років.

Якщо ж пацієнт хоче прибрати мімічні зморшки, поліпшити пружність або тонус шкіри, то часто буває досить послуг косметолога або косметодерматолога.

 

Як виконують?

 

Операція проводиться амбулаторно, в 98% випадків під місцевою анестезією. Блефаропластика — процедура не дуже болюча, при ній можливий лише певний післяопераційний дискомфорт. Тому після неї пацієнт в той же день може бути вдома або ж ще 3-4 години залишатися під наглядом фахівців в стаціонарі.

Шви знімаються на 5-6 добу після операції.

 

Ціна

 

Крім самої операції додатково оплачується наркоз, медикаменти, а також перебування в стаціонарі.

Ціни на блефаропластику в Києві в можна подивитися на сторінці сайту в розділі Естетична і реконструктивно-пластична хірургія

 

Мамопластика

 

Що це?

 

Мамопластика — напрямок пластичної хірургії, по виправленню форми, розміру грудей і корекції ареол. Операції цієї області тіла дуже затребувані серед жінок не тільки в Києві, а й у світі. Пластику грудей можна робити не раніше 18 років і тільки під загальним наркозом.

 

Як виконують?

 

Операції передує глибоке обстеження організму, консультації фахівців, підготовка до операції, підбір імплантів. Залежно від показань у клініці також проводять липофілінг (збільшення грудей із застосуванням жирових тканин пацієнта), редукційну мамопластику (зменшення грудей). Після таких втручань тканини відновлюються швидко, пацієнтка перебуває в стаціонарі добу, після чого може відправлятися додому. Перший час треба носити компресійну білизну, виконувати рекомендації лікаря, в разі потреби приймати знеболюючі. Шви знімаються на 7-9 добу після пластики. Перший час вони покриваються пластиром, а після обробляються спеціальним кремом.

 

Ціна

 

Ціна на мамопластику складається з декількох складових: вартість обстеження і консультацій, імплантів, медикаментів, загального наркозу і, нарешті, самої операції.

 

Ринопластика

 

Що це?

 

Ринопластика або пластика носа вважається досить складною операцією в пластичної хірургії. З її допомогою проводять не тільки корекцію зовнішнього вигляду носа, а й усувають його функціональні порушення. Ринопластика іноді поєднується з септопластикою, тобто операцією по виправленню кривої носової перетинки. Дана операція сприяє відновленню вільного дихання. Хоча буває, що ніс виглядає абсолютно рівним, але є викривлення перегородки й відповідна симптоматика: утруднене дихання, часті носові кровотечі, мігрені, закладеність носа, гайморити, хропіння. У такому випадку лікар рекомендує ринопластику.

 

Як виконують?

 

На консультації лікар оглядає носову порожнину, збирає медичний анамнез, призначає досить значний перелік аналізів та обстеження на комп’ютерному томографі. Залежно від показань визначається метод хірургічного втручання.

Операція проводиться в умовах стаціонару із застосуванням загального знеболювання і з використанням якісних препаратів.

 

Ціна

 

Рівень цін в клініці набагато нижчі за європейські. Хоча дана операція вимагає відповідного обладнання, умов проведення, дорогих препаратів і високого професіоналізму хірурга. Тому ціна на послугу в клініці обгрунтована витратними умовами її проведення.

 

Підтяжка обличчя

 

Що це?

 

Підтяжка обличчя — це хірургічний операція, за допомогою якої перерозподіляється шкіра та усуваються її надлишки.Найчастіше викрнується серед жінок 45-60 років. Залежно від показань роблять корекцію однієї або декількох зон. Або ж проводиться кругова підтяжка обличчя.

 

Як виконують?

 

Вибір хірургічної процедури визначається на консультації пластичного хірурга, далі слідує обстеження і підготовка. Обумовлюються методики проведення, виключаються протипоказання. Післяопераційний період перші 24 години відбувається у стаціонарі клініки. Період реабілітації пацієнта залежить від багатьох індивідуальних особливостей людини та триває від 8 до 15 днів.

 

Ціна

 

Вартість кругової підтяжки обличчя в клініці ADONIS стартує від 45 000 грн.

 

Ліпосакція

 

Що це?

 

Ліпосакція — це оперативне видалення жирових відкладень на проблемних ділянках тіла. До цієї процедури, в основному, вдаються молоді жінки, які бажають внести невеликі корективи у свою статуру. Найчастіше видаляють жир на стегнах, талії або животі. Дана операція не лікує ожиріння і не застосовується при великих жирових відкладеннях.

 

Як виконують?

 

Для ліпосакції в клініці застосовують нові лазерні технології. Це малотравматична операція одного дня. Виконується тільки під місцевою анестезією. Після процедури гарантується швидке повернення до звичного життя.

 

Ціна

 

Ціна на ліпосакцію доступна і порівнянна з якістю і вартістю цієї процедури в інших клініках Києва.

 

Отопластика

 

Що це?

 

Отопластика — це операція по усуненню капловухості, а також для поліпшення форми та розміру вух. Отопластика буває естетичною та реконструктивною. Виконується естетична пластика вух, починаючи вже з п’ятирічного віку, а реконструктивна — у разі виникнення необхідності.

 

Як виконують?

 

Як і будь-яка інша пластична операція, отопластика має свої показання та протипоказання. І в залежності від показань проводиться під місцевою або загальною анестезією, але частіше під місцевою. У нашій клініці дана процедура проводиться амбулаторно. Після проведення отопластики необхідно кілька днів носити пов’язки та дотримуватися рекомендацій хірурга. Нитки, що не розсмоктуються, знімають через 2 тижні.

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Филиалы


  АDONIS на Жилянській
  м. Київ, вул. Жилянська, 72
  Пн-пт з 9.00 до 18.00, сб - з 9.00 до 15.00
  Вокзальна

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.