1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

За даними статистики, у Києві щорічно проводиться понад 600000 профілактичних оглядів. Виїзні медичні огляди, щорічні обстеження окремих груп працівників, специфічна діагностика, що пов’язана з умовами праці: ось лише короткий перелік процесів, із якими стикаються як співробітники, так і роботодавці.

Безумовно, проходження обов’язкових медоглядів впливає на швидкість та ефективність робочого процесу. У середньому, співробітнику потрібно 3 дні для проходження лабораторних обстежень, лікарських консультацій та отримання висновків.

Додатково, роботодавець несе фінансове навантаження у зв’язку з необхідністю забезпечити заміну працівникові, який проходить комісію, компенсацією робочого дня та вартості комісії. Як же оптимізувати проходження профогляду, заощадивши час та кошти?

Дуже просто.

ADONIS пропонує вигідне рішення для корпоративних клієнтів – виїзні профогляди. Комплексне обстеження ще ніколи не було таким зручним, інформативним та ефективним.

Виїзні медичні огляди – це швидке отримання достовірних даних щодо стану здоров’я працівників.

Крім заощаджених коштів та безперервного виробничого процесу, проведення виїзних медичних оглядів на території компанії дає впевненість у справжності проведення оглядів, достовірності результатів та повністю виключає можливість нелегального придбання працівниками лікарських висновків. Роботодавець у будь-який момент може особисто спостерігати та контролювати процес проведення комісії.

Виїзний медогляд на підприємстві заощадить час та кошти. Підтвердженням цьому є дані провідних європейських компаній, які запровадили практику виїзних медоглядів понад 10 років тому.

Виїзні медогляди у Києві

Інформація про послугу

Турбота про здоров’я співробітників має для компанії позитивний ефект, як в економічному плані, так і в розрізі трудової дисципліни, а працівникові дає почуття захищеності та соціальної значущості.

Як правило, процес підготовки до медоглядів пов’язаний з великими витратами часу. Роботодавець зазнає втрат при перестої виробництва, компенсації вартості робочого дня та вартості медогляду. Але турбота про здоров’я без втрати ефективності робочого процесу є цілком реальним рішенням.

Ми пропонуємо унікальне рішення для ринку України – профогляд лікарями та результати досліджень за один день із виїздом у будь-який куточок України.

Лікарям необхідно вивчити результати лабораторних та функціональних досліджень, а потім оглянути пацієнта: тільки так висновок про стан здоров’я працівника може вважатися достовірним. 

За необхідності виїзна медична комісія направляє працівника на додаткове обстеження, яке можна пройти і на локації ADONIS.

Штат компанії ADONIS включає понад 2000 кваліфікованих лікарів та лаборантів, які під час огляду виявляють найменші відхилення у стані здоров’я пацієнта. Також, якщо потрібно пройти медогляд для працевлаштування – до ваших послуг велика мережа філій ADONIS по всьому Києву.

Виїзний медогляд у Києві – найкраще рішення для мегаполіса з активним діловим життям.

 

Можливості ADONIS

По Києву та Київській області розташовані тисячі підприємств, що потрапляють до категорії регулярних профоглядів. Якщо вони вибирають для себе зручне рішення провести медкомісію на підприємстві – компанія-виконавець повинна відповідати важливому критерію технологічності. Виїзні медичні огляди це насамперед про мобільність. І ADONIS пропонує сучасне технологічне рішення: мобільні лабораторії та рентген-сканери.

 

Мобільна флюорографія

Цифровий рентген – просте дослідження, що допомагає виявити безліч патологій (від туберкульозу до новоутворень органів грудної клітки). Висока пропускна здатність апарату та рухливість дає можливість проводити медогляд у Києві та області, на будь-якій локації.

 

Виїзні медогляди у Києві

Пересувна лабораторія

Медогляд для роботи також передбачає лабораторну діагностику. Аналіз крові, сечі, біохімічні дослідження: усі клінічні потреби покриває мобільна лабораторія з чутливими аналізаторами.

 

Цифровий документообіг

ADONIS пропонує своїм клієнтам сучасний цифровий підхід до оформлення медичної документації.

Електронний документообіг та сформований маршрут пацієнта дозволяє звести до мінімуму кількість потенційних помилок при оформленні документації, гарантуючи достовірний висновок комісії, оскільки огляд спеціалістами відбувається на основі результатів досліджень.

Виїзний медичний огляд ADONIS передбачає легке оформлення медичної документації. Результати всіх обстежень та досліджень автоматично підтягуються в карту пацієнта, і також значно скорочує час складання заключного медичного акта до 3-5 робочих днів.

Вся інформація зберігається на електронних носіях і за необхідності її легко видрукувати у будь-який час, що спрощує процес ведення картотек. Вартість медогляду на роботу при цьому не змінюється.

 

Супровід повного циклу

При укладанні договору про співпрацю за компанією закріплюється персональний менеджер. Спеціаліст займається всіма організаційними питаннями, у тому числі:

 

Організація приїзду команди на локацію та проживання комісії

Ваш персональний менеджер повністю займається розв’язанням питань, пов’язаних із комфортним розміщенням лікарської команди на обраній локації.

 

Визначення зручної дати проведення медоглядів

Менеджери компанії підберуть найбільш зручну для вас дату проведення огляду (в тому числі у вихідні).

 

Допомога при формуванні списків на медогляд

Пройти профогляд у Києві з комфортом можна за підтримки персонального координатора. Менеджери компанії за Вашим бажанням підберуть оптимальний склад комісії та пакет досліджень, відповідно до рекомендацій МОЗ.

 

Медичні бланки встановленого зразка

У разі необхідності оновлення бланків медичних довідок та сертифікатів компанія проведе заміну на бланки встановленого державного зразка. За необхідності ви можете перевірити справжність документа довідки або сертифіката людини, яка проходила профогляд на роботу.

Виїзні медогляди у Києві

Переваги виїзних профоглядів ADONIS

 1. Мобільність: виїзна медична комісія з виїздом до будь-якої точки України.
 2. Гнучкість: пройти медогляд у Києві також можна, надавши комісії готові результати досліджень (лабораторних чи функціональних).
 3. Ефективність: комплексне обстеження без відриву від робочого процесу до 150 осіб на день.
 4. Специфічність: можливість додати до списку обов’язкових лікарів та досліджень додаткові послуги за індивідуальним бажанням.
 5. Доступність: можливість адаптувати час роботи комісії до графіка роботи вашої компанії.
 6. Повний цикл: профілактика, діагностика, лікування, реабілітація в одному місці.
 7. Оперативність: повний медичний огляд працівника за 30 хвилин, у тому числі результати лабораторної діагностики та оформлення медичної документації у строк до 10 днів.
 8. Зручність: медогляди без відриву працівника від робочого процесу.
 9. Повний супровід: підтримка персонального менеджера та консультації наших спеціалістів на всіх етапах медогляду.
 10. Онлайн-підтримка після проведення комісії: роз’яснення аналізів, діагнозів, рекомендацій та направлень.
 11. Технологічність: новітнє цифрове лабораторне та діагностичне обладнання, чутливе до найменших відхилень від норми. Результати медогляду зберігаються у цифровому форматі. Пройти медогляд на роботу можна з комфортом та без паперової тяганини.
 12. Персональні пакети лояльності для топменеджменту.

Ціна медогляду

Ваш персональний менеджер підготує індивідуальний розрахунок вартості послуг відповідно до специфіки вашого виробництва та переліку послуг і запропонує найбільш зручну дату. Замовте індивідуальний розрахунок у менеджера.

 

Виїзна медкомісія: наші контакти

Запис за номером:

067 212 20 68

Записатися на медогляд у два кліки також можна через форму зворотного зв’язку на сайті. Зв’яжіться з менеджером через чат-бот у нижньому правому кутку сторінки.

 

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Сертифікати та ліцензії

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.