Спектральний, клінічний аналіз волосся на мікроелементи — інноваційний метод діагностики, який дозволяє встановити співвідношення токсичних і необхідних мікроелементів в організмі. Медичний показник на калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром та селен відносяться до «корисних» мінералів, які забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. Ртуть, кадмій, свинець, миш’як — токсичні елементи промислового походження, які в результаті їх довготривалого впливу отруюють наш організм. Додатково, спектральний аналіз волосся визначає схильність до розвитку тих чи інших патологій. На підставі отриманих даних тесту, пацієнтові даються рекомендації про необхідність відвідати вузьких фахівців, відкоригувати образ життя, харчування, провести профілактику потенційних захворювань. Порушення обмінних процесів зустрічається досить часто у жінок, які виношують дитину або годують груддю, у дітей і підлітків в період прискореного росту організму. Додаткове обстеження організму допоможе виявити супутні причини недостатності мікроелементів у волоссі. Також дисбаланс спостерігається у пацієнтів з ендокринними хворобами, патологіями шлунково-кишкового тракту. У зону ризику входять люди, що працюють більшу частину свого часу, мають напружений спосіб життя. Стрес, неправильне харчування і негативний вплив навколишнього середовища також негативно впливають на рівень мікроелементів в організмі. Надлишок або нестача мікроелементів вказує на потенційні проблеми. Матеріал дослідження — пасмо волосся.

 

Надлишок небезпечних елементів або нестача необхідних елементів призводять до таких недуг:

 

Мікроелементний аналіз волосся призначають для діагностики насиченості волосся мінеральними компонентами, визначення мінералів, якими необхідно поповнювати організм, визначення рівня забруднення важкими металами, наявності токсичних металів, ефективності прийому препаратів для нормалізації харчування і очищення організму в цілому. Клініка ADONIS забезпечує якісне проходження тесту на визначення мікроелементів у волоссі. Діагноз на основі показників аналізу визначає лікар-трихолог, ендокринолог.

 

Для даного аналізу необхідно зістригти пасмо волосся з декількох зон потиличної області загальною шириною 1 см і довжиною 3-4 см.

 

Результатом тесту є наявність або відсутність таких мікроелементів: Ca (Кальцій), S (Сірка), Ba (Барій), Zn (Цинк), Br (Бром), Pb (Свинець), K (Калій), Cl (Хлор), As (Миш’як), Fe (Залізо), Co (Кобальт), Hg (Ртуть), Cu (Мідь), Ag (Срібло), Cd (Кадмій), Se (Селен), V (Ванадій),Sb (Сурма), Mn (Марганець), Ni (Нікель), Zr (Цирконій), Cr (Хром), Rb (Рубідій), Sn (Олово), Mo (молібден), Bi (Вісмут), Sr (Стронцій), Ti (Титан). Ціна аналізу розміщена у відповідному розділі інформації на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Пасмо волосся.

 

Правила підготовки пацієнта

Дослідження проводиться в будь-якому зручному для вас відділенні ADONIS в Києві в термін не менше 2-х тижнів після фарбування волосся та на чисте, вимите волосся.

Недотримання правил підготовки впливає на діагностичний показник дослідження, так як фарба часто містить в собі різни мікроелементи.