Шановні пацієнти!

Під час воєнних дій Медична група компаній ADONIS робить все, щоб задовольнити наших пацієнтів.

Всі звернення про повернення коштів знаходяться в роботі.

Нажаль, і досі на території України продовжується дія воєнного стану у зв’язку військовою агресією Російської Федерації проти України, а відповідно і дія форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили (довідка Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1. від 28.02.2022 року), що є юридичною підставою для звільнення сторін від виконання зобов’язань за договорами. Проте, зважаючи на непросту ситуацію, в якій опинився український народ, керівництвом компанії було прийнято рішення про початок повернення грошовоих коштів за медичні послуги, які не були надані пацієнтам до завершення війни.

 

Медична група компаній ADONIS проводитиме виплати пацієнтам, які не отримали медичні послуги у закладах охорони здоров’я МГК ADONIS у розмірі 70% від сплачених грошових коштів рівними частинами протягом 12 місяців починаючи з травня 2022 року. За рахунок решти грошових коштів, сплачених за договорами про надання медичних послуг, Ви та/або члени Вашої родини можуть отримати у закладах охорони здоров’я МГК ADONIS будь-які інші медичні послуги. МГК ADONIS не відмовляється від виплат, про що неодноразово повідомила пацієнтів. Кошти пацієнтів, які не змогли скористатись послугою, будуть компенсовані у вищевказаному розмірі та строки . Питання повернення коштів є пріоритетним для компанії.

 

Додатково хочемо підкреслити, що всім пацієнтам було надіслано відповіді по електронній пошті, а також ведуться телефонні переговори. На жаль, не всі пацієнти відповідають на дзвінки, не всі номери у зоні доступу та не у всіх вказано коректний імейл.

Якщо Ви не отримали зворотній зв’язок після надсилання імейлу, просимо Вас відправити повторно на імейл [email protected]

 • діючий номер телефону для зв’язку;
 • коректний імейл;
 • банківські реквізити для перерахування грошових коштів.

 

На жаль, в даний момент ми маємо велику кількість хейту та шантажу, в тому числі від осіб, що не є являються пацієнтами нашої клініки. Саме тому Медична група компаній ADONIS просить всіх пацієнтів, які звернулися щодо повернення грошових коштів також утримуватися від коментарів, що містять неправдиву інформацію, погрози та/або носять образливий характер, оскільки поширення таких даних у мережі Інтернет та висловлювання їх спеціалістам контакт-центру або менеджерам жодним чином позитивно не вплине на прискорення процесу повернення грошовоих коштів за договорами.

Працівники Медичної групи компаній ADONIS, яким ви транслюєте негатив, працюють в Україні. Вони провернулись, щоб відновлювати економіку та життя в нашій країні. Ми робимо максимум та сподіваємось на вашу людяність та розуміння даної ситуації.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.