Шановні пацієнти!

 

Медична група компаній АДОНІС передусім прагне до співпраці, розуміння та вирішення будь-яких конфліктних ситуацій, які пов’язані із неможливістю організації повноцінної, якісної та ефективної допомоги через військову агресію Росії на території України, та впровадження воєнного стану з 24.02.2022 року, згідно Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року № 2102-ІХ.

Ми з повагою та розумінням ставимося до рішення кожного із Вас щодо зміни місця проживання, умов перебування та, відповідно, вибору іншого медичного закладу, де Вам буде надана необхідна медична допомога, згідно Ваших потреб.

 

Починаючи з 28.02.2022 року заяви щодо припинення дії договору та повернення грошових коштів за невикористані медичні послуги приймалися та продовжують прийматися працівниками МГК АДОНІС незалежно від джерела їх надходження: як то шляхом направлення відповідного повідомлення на email вказаний на сайті, так і шляхом повідомлення через соціальні мережі та/або представнику контакт-центру МГК АДОНІС.

Однак, неможливість надання Вам та членам Вашої сім’ї тривалий час медичної допомоги, що є предметом укладених договорів, а також неможливість повернення грошових коштів за невикористані медичні послуги була зумовлена наявністю наступних обставин:

 

 • відсутністю належної та необхідної матеріально-технічної бази. Два заклади Медичної групи компаній АДОНІС перебували на території активних бойових дій та зазнали значного руйнування внаслідок обстрілів їх військами РФ. Також, через неможливість поставки третіми особами на договірних засадах медичного кисню, наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, кровоспинюючих препаратів, компонентів крові, лікарських засобів та виробів медичного призначення тощо, які є вкрай необхідними при наданні медичної допомоги, Медична група компаній АДОНІС, була змушена зупинити надання медичних послуг у більшості закладів охорони здоров’я;

 

 • ▪відсутністю кадрових ресурсів — значна частина співробітників МГК АДОНІС, як медичного персоналу так і співробітників, які здійснюють адміністративно-господарські функції, перебували на території населених пунктів, де відбувалися активні бойові дії (Буча, Ірпінь, Гостомель, Васильків, Ніжин, Баришівка та інших населених пунктів), що унеможливлювало їх роботу. Серед іншого, багато із співробітників МГК АДОНІС змушені були залишити свої місця проживання, у зв’язку із виїздом поза межі Києва і Київської області, в тому числі і за кордон.

 

Проте, незалежно від дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), які діяли та продовжують діяти на всій території України та є загальновідомими, невідворотними та об’єктивними причинами невиконання зобов’язань, згідно із довідкою Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 року, МГК АДОНІС з 08 квітня 2022 року відновлює надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної допомоги на базі Пологового будинку ADONIS за адресою Київська область, Бориспільський район, Гнідинська сільська рада, СТ «Чайка», вул. Центральна, 6 (Славутич).

 

Крім того, починаючи із 26 квітня 2022 року Медична група компаній АДОНІС розпочне поступові виплати невикористаних грошових коштів за договорами спостереження вагітності та ведення пологів, незалежно від дії форс-мажорних обставин.

При нагоді, повідомляємо про можливість отримання Вами та членами Вашої сім’ї (чоловіком, дитиною) будь-яких медичних послуг у закладах охорони здоров’я Медичної групи компаній АДОНІС за рахунок раніше сплачених грошових коштів за договорами спостереження вагітності та ведення пологів, або сплачених Вами коштів за іншими договорами.

 

Вдячні Вам за терпіння та розуміння! Бережіть себе та своїх близьких!

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Філії


  Роддом ADONIS на левом берегу в Киеве
  вулиця Центральна, 6, Київ
  Цілодобово
  Славутич

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.