3D УЗИ в Киеве

Сьогодні існує безліч способів діагностики захворювань молочної залози. Серед найбільш ефективних і високоточних є 3D УЗД грудей. Компанія Siemens розробила систему для уніфікації та автоматизації процесу ультразвукового сканування молочної залози Acuson S2000 ABVS (Automated Breast Volume Scanner).

FDA США рекомендує цей метод дослідження для точної діагностики захворювань грудей, за рахунок високого ступеня деталізації, відсутність променевого навантаження та можливості вивчення об’ємної моделі зображення.

У філії ADONIS по вул. Раїси Окіпної, 8-Б встановлено єдиний в Києві апарат для 3D УЗД в Києві Siemens Acuson S2000 ABVS, який дозволяє проводити 3д УЗД грудей (сонотомографію). Подбайте про здоров’я грудей своєчасно і запишіться на обстеження прямо зараз.

 

Що таке 3D УЗД молочних залоз

 

3d УЗД молочних залоз (сонотомографія) – це новий метод діагностики молочних залоз у жінок будь-якого віку. Процедура безболісна і не дає променевого навантаження. Її особливість в тому, що на відміну від 2D УЗД, яке дає пласку чорно-білу картинку, зрозумілу для прочитання тільки підготовленому фахівцеві, 3D УЗД дозволяє побачити тривимірне кольорове зображення.

3D УЗД грудей проводиться в 3 різних площинах і при комп’ютерній обробці дозволяє отримати до 318 зрізів з високою роздільною здатністю, що робить цей метод високоефективним. Дослідження в тому числі підходить жінкам з імплантами і щільним залозистим фоном.

 

Основні переваги SIEMENS ACUSON S2000 ABVS

 1. Система Somo V ABUS може використовуватися як доповнення до мамографії при скринінгових обстеженнях грудей з метою виявлення пухлин.
 2. Можливість отримувати тривимірні ультразвукові зображення.
 3. Дозволяє отримати достовірну картину стану грудей у ​​жінок з підвищеною щільністю тканин молочної залози.
 4. Дозволяє проводити високоточну діагностику стану грудей у ​​жінок з імплантами.
 5. Скорочує час, що витрачається на інтерпретацію результатів, в порівнянні з 2D УЗД за допомогою датчика, який переміщається вручну.

 

Особливості процедури

 

3D УЗД грудей сприяє ранньому виявленню захворювання, і тим самим розширює можливості терапії.

За даними дослідження, матеріали якого опубліковані в виданні «New England Journal of Medicine», жінки з підвищеною щільністю 75 і більше відсотків тканини молочної залози хворіють на рак молочної залози в 4-6 разів частіше тих, у кого частка щільної тканини невелика або відсутня зовсім. Оскільки висока щільність тканини молочної залози знижує ефективність обстеження грудей в ході звичайного УЗД, Somo V ABUS дозволить зробити величезний крок вперед для виявлення пухлин в молочній залозі підвищеної щільності.

Принцип роботи – автоматизація процесу сканування. Пацієнтці на груди встановлюють спеціальний датчик, два або три рази скануючи всю область залози. Вбудоване програмне забезпечення обробляє отримані дані. У результаті, на дисплеї лікар бачить об’ємне зображення сканованою області, і може детально вивчити його в кількох проекціях.

Зображення, отримані за допомогою злиття результатів двох методів, дозволяють лікарю отримати максимальний об’єм діагностичної інформації за мінімальний час. Навряд чи якісь інші неінвазивні методи дозволяють виявляти патологію молочної залози з більшим ступенем вірогідності, ніж при 3d УЗД молочної залози.

3D УЗИ в Киеве

3Д УЗД або мамографія

 

ABVS – це перша і єдина на сьогоднішній день ультразвукова система, яка схвалена FDA USA для проведення профілактичних досліджень для виявлення раку молочної залози в якості доповнення до мамографії. Недавні дослідження показали, що доповнивши мамографію Somo V ABUS, можна виявити на 30% більше пухлин у жінок з нормальною мамограмою і нормальними результатами фізичного обстеження, мають підвищену щільність тканини молочних залоз. Оскільки до таких належить 40% жінок, мова йде про важливе досягнення в боротьбі з раком молочної залози.

Автоматизація значно скорочує час обстеження – з 30 до 15 хвилин.

 

Показання до 3д узі молочних залоз

 • кісти молочної залози;
 • мастопатія;
 • фіброаденома;
 • рак грудей.

 

Коли потрібно записатись на УЗД грудей:

 • біль у грудях;
 • біль віддає в пахву;
 • будь-які виділення із сосків (не рахуючи лактацію);
 • запалення лімфовузлів в пахвовій западині;
 • зміна форми грудей (у т.ч. сосків);
 • ущільнення в грудях;
 • оцінка стану силіконових грудних імплантів.

 

Протипоказання до 3D УЗД грудей

 

Сонотомографія молочних залоз абсолютно безпечна, тому протипоказань не має.

 

Підготовка до процедури

 

Ще однією перевагою 3D УЗД грудей є те, що будь-яка підготовка до дослідження не потрібна. Важливо пам’ятати, що проводити ультразвукове обстеження грудей краще після місячних, бажано в на 4-11 день циклу. На УЗД грудей ціну дізнатися можна тут.

3D УЗИ в Киеве

Переваги 3Д УЗД в ADONIS

 • Сучасний 3D УЗД сканер Siemens Acuson S2000 ABVS, який дозволяє проводити 3D УЗД грудей (сонотомографію).
 • Процедура безболісна і не дає променевого навантаження.
 • Дослідження проводиться у 3 різних площинах і при комп’ютерній обробці дозволяє отримати до 318 зрізів з високою роздільною здатністю, що робить цей метод високоефективним.
 • 3D-реконструйоване зображення дозволяє ретельно оглянути тканини молочної залози у всіх проекціях – від кінчика соску до грудної стінки.
 • 3D УЗД молочних залоз підходить жінкам для обстеження грудей з імплантами і щільним залозистим фоном.
 • Можливість запису на дослідження на будь-який зручний для вас час.
 • У ADONIS дослідження проводять УЗД-фахівці та мамологи з великим клінічним досвідом.

 

Ціни на 3Д УЗД

 

На сонотомографію в Києві ціни залежать від клінічної кваліфікації фахівця, який проводить діагностику.

Вартість УЗД грудей (ABVS тривимірне мамографічне сканування з об’ємним 3D-реконструйованим зображенням тканини молочних залоз у всіх проекціях і комп’ютерним аналізом) в клініці ADONIS – 990 грн.

 

Як записатися на процедуру

 

Пройти тривимірне УЗД грудей на лівому березі можна в Медичному центрі ADONIS на Раїси Окіпної, 8-Б.

Записатися на консультацію до мамолога або на 3д УЗД грудей в Києві можна, використовуючи форму на сайті або за телефоном нашого кол-центру:

 

0 800 707 707

 

Ціни


Сонотомографія молочних залоз (ABVS тривимірне мамографічне сканування з об'ємним 3D-реконструйованим зображенням тканини молочних залоз у всіх проекціях і комп'ютерним аналізом)
1 089,00 грн.
Програма "Скринінг молочної залози": консультація мамолога, мамографія обох молочних залоз у двох проекціях, сонотомографія молочних залоз (ABVS тривимірне маммографичне сканування з об'ємним 3D-реконструйованим зображенням тканин молочних залоз у всіх проекціях і комп'ютерним аналізом)
1 988,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Лікар ультразвукової діагностики

  Часті питання


  Філії