Фахівці ADONIS одними з перших в Україні впроваджують в клінічну практику найсучасніші клінічні підходи, інноваційні лікарські форми та лікувальні процедури. Таким новомодним рішенням є пілети: біоідентічні концентровані форми лікарських засобів. Розроблені та запатентовані в США, біопілети активно використовуються в країнах з розвиненою медициною: Німеччині, Ізраїлі, Франції.

У ADONIS у вас є унікальна можливість доторкнутися до медицини майбутнього. Швидке фізіологічне схуднення, відновлення гормонального балансу, усунення дискомфортних симптомів при клімаксі, підвищення активності, працездатності та витривалості – ці, та інші ефекти забезпечують біоідентічні пілети. Відгуки тисяч задоволених пацієнтів про цю процедуру ви можете прочитати на тематичних форумах.

 

Що таке пілети

 

Концентровані, компактні, біоідентичні: саме так можна коротко описати цю інноваційну фармацевтичну розробку. Давайте ж пройдемося по кожному з пунктів.

 

 • Концентрованість
  Біопілети це особлива форма концентрованої діючої речовини в форматі мікрогранул. Внаслідок стабільних міжмолекулярних зв’язків, діюча речовина повільно вивільняється та дозовано надходить у внутрішнє середовище, не викликаючи різких стрибків або передозування (як може бути зі стандартними формами лікарських засобів).

 

 • Компактність
  Активна одиниця за своїми розмірами не більше рисового зерна (3-5 мм). Після розміщення в підшкірно-жирової клітковини, капсула ніяк не відчувається та не вступає в реакцію з навколишніми тканинами. Пацієнт при цьому живе у звичному ритмі, відчуваючи ефект від процедури.

 

 • Біоідентичні
  Основу для більшої частини діючих речовин пілет отримують з рослинної сировини (похідні ямсу (Dioscorea spp.)). За хімічною структурою та механізмом включення в біохімічні реакції, активна речовина максимально відповідає гормонам людського організму. Активна речовина вступає в контакт з рецепторами, забезпечуючи відповідний фізіологічний ефект.

 

Ефекти біопілет

 

Біоідентічниі пілети, відгуки про які можна прочитати на профільних форумах, є екологічною, ефективної та зручною альтернативою іншим формам лікарських засобів, що неодноразово підтверджено в авторитетних дослідженнях.
Вивільняючись та зв’язуючись з клітинними рецепторами, діюча речовина забезпечує «тонке налаштування» фізіологічних механізмів. Ефекти від процедури можна розділити на наступні категорії:

 

 • Баланс гормонального фону та ANTI-AGE ефектПісля установки біоімпланту відбувається гармонізація загального стану. Нормалізується сон, апетит та лібідо, пацієнти відзначають підвищення тонусу скелетної мускулатури, шкіри, поява м’язового рельєфу.

 

 • Зниження вагиМетаболічний синдром є одним з проявів порушення вуглеводного та жирового обміну. У тріаду симптомів метаболічного синдрому входять підвищення артеріального тиску, абдомінальне ожиріння (по типу «яблука») та підвищення рівня глікозильованого гемоглобіну. Метформінові пілети нормалізують обмін речовин та усувають прояви метаболічного синдрому, забезпечуючи фізіологічне зниження ваги.

 

 • Усунення дискомфортних симптомів при клімаксіУ пременопаузі та клімаксі, внаслідок вираженого зниження рівня естрогенів, пацієнтки відзначають безліч дискомфортних симптомів: тм’яність шкіри, перепади настрою, зниження лібідо, сухість та печіння у піхві. Крім того, одним з небезпечних супутніх станів є остеопороз, з подальшим високим ризиком переломів. Естрогенові пілети не тільки усувають дискомфортні симптоми, але й запобігають розвитку остеопорозу, коштом відновлення мінерального обміну.
 • Поліпшення мозкової діяльностіПілети з активною молекулою NADH та вітаміном В3 стимулюють обмінні процеси в нервовій тканині, підвищуючи працездатність, резерви короткочасної та довготривалої пам’яті. Крім того, медицина використовує цю форму лікарського засобу в комплексній терапії хвороби Паркінсона.

 

5 переваг підшкірних імплантів Biopell

 • Тривале використання (3-6 місяців)
 • Стабільне надходження активної речовини у кров
 • Біоадсорбція пілети (розсмоктування) без необхідності повторного введення
 • Відсутність «пікових викидів», як при звичайному прийомі ліків
 • Простота використання (одноразове введення без додаткових процедур)

 

Підбираєте для себе гормональні пілети Biopell? Відгуки користувачів та рекомендації провідних фахівців ADONIS допоможуть вибрати суперчип індивідуально під ваш запит.

 

Біоідентічні пілети: види

 

На сьогодні представлено понад 20 різновидів пілет з різними комбінаціями біоактивних речовин. У ADONIS доступні наступні види біопілет:

 • Метформінові імпланти (безпечні капсули для схуднення, Україна стала однією з перших країн Європи, яка впровадила цю практику)
 • «Чіп краси» (тестостерон + гестріон)
 • Пілета «Супермозок» (NADH і вітамін В3)
 • Пілета «Чоловіча сила» (Тадалафіл)

 

Безпека процедури

 

Про продукцію Biopell Medical відгуки можна прочитати від пацієнтів з усіх куточків світу. У них пацієнти відзначають виражений тривалий час зберігається ефект, значне поліпшення самопочуття і підвищення якості життя. Численні дослідження, які проводилися в США, Європі та інших країнах відзначають високу ефективність та физиологичность лікарської форми біопеллет, в порівнянні з іншими фармакологічними засобами. Зарубіжні селебріті (Анджеліна Джолі, Сильвестр Сталлоне та ін.) активно використовують різні форми пілет для підтримки загального стану, працездатності, презентабельного зовнішнього вигляду.

Але пам’ятайте, що як і перед будь-якою іншою медичною маніпуляцією необхідні огляд та обстеження. Тільки вивчивши вашу медичну історію, лікар дасть розгорнуті рекомендації та підбере оптимальний різновид пілети.

Крім того, після процедури необхідні контрольні огляди, з фіксацією ІМТ, рівня гормонів та деяких інших показників.

Проконсультуватися з досвідченими доказовими фахівцями, пройти комплексне обстеження і встановити найбільш підходящий тип пілети ви можете в зручному відділенні ADONIS.

 

Капсули краси та здоров'я: установка пілет в ADONIS

Підготовка до процедури

 

Спеціальної підготовки перед установкою не потрібно. Достатньо проконсультуватися з лікарем та пройти стандартну лабораторну діагностику. За результатами досліджень лікар оцінить загальний стан пацієнта та допоможе підібрати оптимальний тип пілет.

 

Які обстеження потрібні перед установкою біокапсул

 

Перед установкою пілет Biopell необхідно оцінити наступні показники *.

 

Загальні тести:

 • Загальний аналіз крові з розгорнутою лейкоцитарною формулою
 • Біохімічний аналіз крові (загальний білок і холестерин, креатинін, вітамін D)
 • Антитіла до тіреопероксідази (АТПО) та рівень тиреоїдних гормонів (ТТГ, Т4 вільний)
 • Печінкові проби (АЛТ, АСТ, білірубін загальний)
 • Мікроелементи плазми крові (калій, натрій, магній, цинк, іонізований кальцій)
 • Рівень заліза та феритину крові
 • Рівень кортизолу
 • Індекс HOMA-IR, гомоцистеїн, глюкоза крові, інсулін, вітамін В 12 (при наявності пігментації)

 

Додатково для жінок:

 • Рівень статевих гормонів на 3-7 днів менструального циклу (пролактин, ФСГ, естрадіол, ЛГ, 17-ОН прогестерон, загальний і вільний тестостерон, дигідротестостерон, ДЕГА)

 

Додатково для чоловіків:

 • Простат-специфічний антиген (ПСА)
 • Статеві гормони (загальний і вільний тестостерон, дигідротестостерон, ДЕГА-С, вільний естрадіол)

 

Пройти комплексне лабораторне обстеження можна в будь-якому з відділень ADONIS. Забудьте про очікування в чергах або повернення за результатами діагностики. Висновки автоматично висилають на електронну пошту пацієнта та лікаря. При подальшому запису до фахівця, на консультації лікар вже ознайомлений з результатами обстеження та дає розгорнуті персональні рекомендації.

* При появі відхилень в результатах досліджень, лікар порекомендує додаткові інструментальні або лабораторні тести, які також можна пройти в будь-якому з відділеннь ADONIS.

 

Як встановлюють пілети Biopell USA

 

Важливо: Пам’ятайте, як і при будь-якій іншій медичній маніпуляції, дуже важливо дотримуватися правила введення, асептики та антисептики. Неправильне введення пілети з пропуском будь-якого з етапів може привести до розвитку ускладнень (місцеве запалення, реакція відторгнення, травматизація тканин, генералізовані гнійно-септичні ускладнення). Важливо пам’ятати, що такі маніпуляції може виконувати тільки сертифікований лікар. Наші сертифіковані експерти ретельно дотримуються всі необхідні етапи та запобіжні заходи. Звертаючись в ADONIS, ви на 100% можете бути впевнені в безпеці процедури.

 

Установка імплантату дуже проста і займає не більше 15 хвилин:

 • Обробка шкіри антисептиком
 • Місцеве знеболювання (за бажанням)
 • Введення капсули в канюлю-інжектор
 • Ін’єкція пілети в підшкірно-жирову клітковину (найчастіше на попереку)
 • Тимчасова фіксація пластиром

 

У відновлювальному періоді рекомендовано виключити фізичні навантаження строком на 4 тижні, а також потрапляння води на зону введення імпланту на 7 днів.

Капсули краси та здоров'я: установка пілет в ADONIS

 

Ціни на біопілети

 

Ціна процедури формується з консультації лікаря, установки біоімпланту та вартості самих пілет.

На біоідентічних пілети ціна починається від 16800 грн. У Києві пройти процедуру повного циклу (консультація лікаря, обстеження, установка обраної пілети) ви можете в Інноваційному хірургічно-діагностичному центрі ADONIS по вул. Спаська, 39.

Запишіться на консультацію до фахівця перед процедурою, та отримаєте розгорнуті індивідуальні рекомендації

 

Як записатися на процедуру

 

Залиште запит через форму зворотного зв’язку на сайті або зверніться за номером:

 

0 800 707 707

 

Оператор контакт-центру внесе ваші дані та запише на процедуру на зручний час.

У ADONIS інноваційна медицина доступна кожному. Запишіться,та переконайтеся особисто.

Ціни


Пакет жіночого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 150 мг + 2 додаткові пеллети
86 000,00 грн.
Пакет жіночого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 200 мг + 2 додаткові пеллети
107 500,00 грн.
Пакет жіночого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 75 мг + 2 додаткові пеллети
64 500,00 грн.
Пакет чоловічого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 150 мг + 2 додаткові пеллети
129 000,00 грн.
Пакет чоловічого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 200 м г+ 2 додаткові пеллети
163 400,00 грн.
Пакет чоловічого здоров'я постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 75 мг + 2 додаткові пеллети
94 600,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell DHEA 200 мг
38 700,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell NADH
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Анастразол 10 мг
21 500,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Анастразол 5 мг
15 050,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гідрокортизон 100 мг
15 050,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гідрокортизон 50 мг
11 180,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 25 B 25 мг
27 950,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 25 А 25 мг
21 500,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 25 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 35 B 35 мг
32 250,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 35 А 35 мг
23 650,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 35 мг
30 100,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон 50 B 50 мг
47 300,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон А 25 мг + Гестрінон В 35 мг
40 700,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Гестрінон А 25 мг + Гестрінон В 50 мг
55 900,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Естріол 75 мг
19 350,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Естрадіол 12,5 мг
19 350,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Естрадіол 25 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Метформін 200 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Метформін150 мг + ситагліптин 50 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Прегненолон 200мг
36 550,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Прогестерон 100 мг
17 200,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Прогестерон 200 мг
21 500,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Прогестерон 50 мг
12 900,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Ситагліптин 200 мг
40 850,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тадалафіл 200 мг
45 150,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тадалафіл 25 мг
15 050,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тадалафіл 50 мг
19 350,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 150 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 200 мг
30 100,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон 75 мг
25 800,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Троакар 3 мм
3 870,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Троакар 5 мм
3 870,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell ХГЧ 10 тис. од.
94 600,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell ХГЧ 5 тис. од.
55 900,00 грн.
Чіп «Краси» (постановка біоідентичного гормону biopell Тестостерон + Гестрінон)
64 500,00 грн.
Постановка біоідентичного гормону biopell Мелатонін 100 мг
27 950,00 грн.
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Врач- терапевт ADONIS Комисаренко Катерина Петровна, Киев
  Провідний лікар-терапевт, ендокринолог, завідувач напрямку клітинної терапії

  Часті питання


  Філії