Хто такий репродуктолог

 

Репродуктологфахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних з безпліддям, невиношуванням вагітності, іншими порушеннями в роботі чоловічої та жіночої репродуктивної системи. За допомогою використання методів допоміжних репродуктивних технологій лікар-репродуктолог допомагає парам, які мають проблеми із зачаттям та народженням дитини.

В клинку ADONIS працює Центр репродуктології, фахівці якого допоможуть вам відчути радість бути батьками.

 

Коли потрібно звернутися до лікаря-репродуктолога

 

За даними статистики, відсоток безпліддя між жінками та чоловіками розділився порівну (по 40%). Решта 20% відносять до так званого незрозумілого безпліддя або імунологічної несумісності партнерів.

Якщо вам більше ніж 35 років, рекомендується звернутися за консультацією до репродуктолога вже через 6 місяців невдалих спроб завагітніти, за умови регулярного статевого життя без використання контрацептивів. Чим раніше буде встановлена ​​причина, тим більше шансів завагітніти та народити здорового малюка.

 

Важливо якомога швидше звернутися до репродуктолога, якщо в анамнезі є:

 • інфекційні захворювання статевої системи в анамнезі;
 • перенесені запальні захворювання придатків матки або яєчка;
 • вроджені дефекти органів репродуктивної системи;
 • гормональні зміни (клімакс, зниження рівня тестостерону);
 • діагностовані хромосомні аномалії;
 • прийом медикаментів, які патологічно впливають на фертильність;
 • несприятливі фактори зовнішнього середовища (іонізуюче випромінювання, йододефіцит та ін.).

 

Консультация репродуктолога в ADONIS

 

Консультація лікаря-репродуктолога необхідна також при:

 • відкладеному материнстві (коли пацієнтка планує відкласти вагітність, та потрібна консультація репродуктолога з метою заморозки біоматеріалу);
 • при необхідності збереження фертильність після 35 років, коли кількість яйцеклітин знижується;
 • необхідності зберегти фертильності перед хіміотерапією, променевою терапією (кріоконсервація сперми, яйцеклітин або тканин яєчника перед процедурою).

Серед інших показань до обстеження також включені:

 • рання діагностика, профілактика безпліддя у сімейних пар, які знаходяться в групі ризику;
 • репродуктивні порушення, що пов’язані з порушеннями менструального циклу, токсикози та невиношування без використання ДРТ;
 • лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (внутрішньоматкова інсемінація, ЕКЗ ІКСІ).

Отримати комплексну консультацію репродуктолога в Києві можна тільки спеціалізованому центрі, в якому є все необхідна матеріально-технічна база.

У центрі репродуктології ADONIS є все необхідне для надання якісної допомоги при вирішенні репродуктивних проблем. Також до складу центру входить інноваційна ембріолабораторія з кріобанком.

При необхідності проводиться забір біоматеріалу, його подальша заморозка на термін, обраний пацієнтами. У кріобанку можуть зберігатися яйцеклітини, сперматозоїди та ембріони. В потрібний час вони можуть бути вилучені та підсаджені реципієнтці. При кріозаморозці якість біоматеріалу (в тому числі ембріонів) не знижується.

 

Що лікує репродуктолог

 

До завдань репродуктолога входить також діагностика причин безпліддя, застосування необхідних тактик для його лікування за допомогою сучасних допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

До допоміжних репродуктивних технологій відносяться:

 

Не втрачайте часу: зверніться за первинною консультацією до нашого фахівця. У ADONIS, перший прийом репродуктолога проводиться безкоштовно, а ціна на наступні програми лікування або ДРТ доступна широкому спектру пацієнтів.

Консультація та прийом репродуктолога

 

Методи діагностики непліддя

 

Діагностика безпліддя починається зі збору анамнезу. Лікар вивчає медичну документацію пацієнтів, задаючи уточнюючі питання:

 • як давно пара робить спроби зачати дитину;
 • чи були раніше вагітності або пологи, чим завершилися;
 • чи проводилася діагностика безпліддя.

 

Після огляду лікар призначає необхідні обстеження для уточнення поточного стану здоров’я.

 

Згідно з протоколами, пацієнткам призначається комплексна діагностика:

 • огляд гінеколога;
 • ультразвукове дослідження органів малого таза;
 • цитологічний мазок;
 • визначення рівня статевих гормонів;
 • загальний аналіз крові.

 

Для чоловіка показані наступні консультації та аналізи:

 • огляд в уролога/андролога;
 • спермограма;
 • загальний аналіз крові.

 

При необхідності розширеної діагностики, лікар-репродуктолог складе індивідуальну програму обстеження або запропонує проконсультуватися у суміжних фахівців: медичного генетика, ендокринолога та ін.

 

Причины бесплодия

 

Як проходить консультація

 

В ході прийому лікар збирає анамнез: ставить питання парі, дізнається, що турбує партнерів, вивчає спадковість пацієнтів (для виключення спадкового захворювання), аналізує результати обстежень. Потім, фахівець складає план діагностики, за результатами якої визначить причину безпліддя.

Після проходження обстеження, репродуктолог обговорює з пацієнтами оптимальну тактику лікування, докладно розповідає про програми допоміжних репродуктивних технологій в ADONIS, відповідає на питання щодо сурогатного материнства.

 

Як підготуватися до консультації репродуктолога

 • Перед консультацією у лікаря складіть список питань, які хочете задати на прийомі. Це допоможе розібрати всі важливі моменти.
 • Зберіть власну медичну картотеку: результати досліджень, лікарські висновки. Якщо ви є онкопацієнтом – заздалегідь обговоріть зі своїм онкологом допустимі варіанти ДРТ.
 • Для пацієнтів, у яких в день з консультацією запланована консультація гінеколога або уролога, рекомендовано утриматися від статевих контактів, використання медикаментів (мазей, гелів, свічок).

 

Уточнити деталі та записатися на консультацію ви можете за номерами:

 

0 800 707 707

 

Лікування безпліддя в ADONIS

 

При правильному підході проблему безпліддя в шлюбі цілком можна подолати! І це неодноразово доведено нашими фахівцями репродуктивної медицини. Щорічно сотні подружніх пар з України та зарубіжних країн, знаходять щастя батьківства, завдяки можливостям ADONIS.

Досвідчені лікарі, сертифіковані ESHRE, повний спектр програм по лікуванню безпліддя, власна ембріолабораторія, центри лабораторної діагностики, сучасні УЗД-апарати, що забезпечують максимальну деталізацію, високоспецифічні методи дослідження — ось лише короткий перелік можливостей ADONIS.

 

Серед методик лікування безпліддя в ADONIS ви можете скористатися:

 • програми ЕКЗ та ЕКЗ ІКСІ
 • внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ)
 • програми сурогатного материнства
 • ВМІ або ЕКЗ з донорським біоматеріалом (сперма, яйцеклітини)

 

У клініці ADONIS на Осокорках використовуються методики лікування безпліддя, виключно відповідні нормативно-правовим документам України та міжнародних стандартів Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Лечение бесплодия в ADONIS в Киеве

 

Вартість консультації репродуктолога в ADONIS

 

У Центрі ADONIS ведуть прийом репродуктологи з клінічним стажем понад 10 років. На консультацію репродуктолога ціна починається від 540 грн (на вартість впливає клінічна кваліфікація фахівця). Важливо відзначити, що в вартість консультації не включені інструментальні та лабораторні дослідження.

 

Як записатися на прийом до репродуктолога

 

Записатися на консультацію до репродуктолога в ADONIS можна через форму онлайн-заявки або зателефонувавши в наш контакт-центр:

 

0 800 707 707

 

Адміністратор контакт-центру зв’яжеться з вами та надасть всю необхідну інформацію.

 

Ціни


Отримання міжнародного свідоцтва про вакцинацію у лікаря
165,00 грн.
Дистанційна консультація гінеколога-репродуктолога
500,00 грн.
Консультація гінеколога-репродуктолога
715,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки при онкопатології": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
19 107,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я пари при онкопатології": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 6 місяців
32 607,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я чоловіки при онкопатології": спермограма, кріоконсервування та зберігання сперми протягом 6 місяців
3 141,00 грн.
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Ембріолог, завідуюча відділення ембріології
  УЗД-фахівець, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог вищої категорії
  Біолог, генетик, завідуюча цитогенетичної лабораторії

  Часті питання