Шановні відвідувачі, пацієнти та партнери!

На цій сторінці ви можете залишити відгуки, зауваження та пропозиції щодо роботи наших медичних центрів і персоналу. Ми завжди відкриті до зворотного зв’язку від вас!

Скарги та спірні питання направляйте, будь ласка, на пошту

help@adonis-o.com.ua та гарячу лінію контролю якості 067-240-85-77

 

74 Отзывов

  • Наталіє, щиро дякуємо за позитивний відгук. Тішимось, що задоволені послугами. Будьте здорові.

 • Хочу подякувати хірургу Климнюк Івану Сергійовичу , за його професіоналізм і увагу. Він дуже досвідчиний лікар!Я оцінюю по своїм відчуттям після операції.
  Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали

  • Лесьо, щиро вдячні за довіру та відгук. Для нас це важливо. Будьте здорові.

 • Обращалась с проблемой к геникологу Николаеву Дмитрию Анатольевичу. Это просто Специалист с большой буквы. Была проделана колоссальная работа, длительная операция. Очень благодарна за всё всему персоналу, внимательные, вежливые, всегда помогут.

  • Оксана, благодарим за комментарий. Спасибо, что поделились. Будьте здоровы.

 • Проходила тестування на ковід (для подорожуючих) у філї клініки на вул. Окіпної 8-б. Хочу подякувати всім, хто працює у каб. 7 (2-й поверх) за чітку, злагоджену роботу всіх ланок персоналу, а також відмітити доброзичливість та поважне ставлення до клієнтів. Ще раз дякую!

  • Щиро дякуємо за відгук та небайдужість. Звертайтесь ще, з радістю допоможемо. Будьте здорові

  • Яно, вдячні за відгук та рекомендації. При нагоді скористаємось ними. Дякуємо, що робите нас краще. Будьте здорові.

 • Дуже рекомендую хірурга-гінеколога Ніколаєва Дмитра Анатолійовича — краще, ніж «золоті руки» його роботу не опишеш. На жаль, через стан здоров’я довелося користуватися його послугами не раз, причому останній раз він буквально врятував моє життя після помилок інших дуже іменитих лікарів. Зараз проходжу під його контролем лікування ендометріозу, надзвичайно ефективно. Окремо зазначу, що він не тільки чудовий лікар і великий фахівець своєї справи, а й надзвичайно приємна та цікава людина. Велика подяка вам за вашу роботу, Дмитре Анатолійовичу!

  • Анастасіє, щиро вдячні за відгук та теплі слова на адресу Дмитра Анатолійовича. Тішимось, що змогли надати допомогу. Будьте здорові.

 • Хочу подякувати Цилінську Наталію Олексіївну, за ведення вагітності протягом всіх 9 місяців. Щиро вдячна їй за підтримку як моральну так і професійну, адже лікар професіонал своєї справи, завдяки їй все вчасно та оперативно вирішувалось та трималось на контролі. Хочу побажати лікарю здоров’я та хороших пацієнтів! Рекомендую всім своїм знайомим!

  • Євгеніє, щиро вдячні, що поділтлись враженням від обслуговування у Наталії Олексіївни. Цінуємо це. Будьте здорові.

 • Полное разочарования в обследовании 3D узд молочных желёз. Не информативное абсолютно. Зная, что у меня фиброзно-кистозная мастопатия повелась на рекламу + акция на вс. В результате заключение, что всё соответствует возрастным, конституционным, физиологическим критериям. Общие фразы. И всё! Обследование проводит лаборант, результат на почту в пн. Не рекомендую.

 • 16 дней назад в вашем центре сделали колоноскопию по удалению полипа. До сих пор не пришёл результат цитологии. А врач Гайдар И. Г. хороший специалист в своей области.

  • Валентина, спасибо за отзыв. Рады, что довольны помощью Ивана Григорьевича. Что касается цитологии, то допустимые сроки готовности 10-14 рабочих дней (не календарных), а в некоторых случаях взятый материал требует дополнительного времени для обследования. Будьте здоровы.

 • Двічі зверталася до Бєлозерцева Олександра Андрійовича з травмами рук й обидва рази залишалася максимально задоволена консультацією та допомогою лікаря. Чудовий діагност і взагалі професіонал своєї справи. Крім того, надзвичайно уважний та чуйний лікар. Величезна вдячність та найкращі побажання вам, Олександре Андрійовичу.

  • Світлано, щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо вашу думку. Будьте здорові.

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опублікований.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  Київ, вул. Виноградна, 1

  Запишитесь на прием