Липосакция в ADONIS, Киев

Про процедуру

Ліпосакція – це косметологічна операція з видалення верхнього шару жиру в проблемних місцях. Найчастіше це зони живота, стегон, талії, боків, колінних областей.

Це так звані жирові «пастки». Вони розподіляються по тілу багато в чому під впливом генів. І позбутися від них за допомогою дієт і фізичних навантажень буває дуже важко. У боротьбі з такими локальними жировими накопиченнями ефективним методом є ліпосакція. Часто її помилково сприймають як спосіб швидкого схуднення. Насправді зниження ваги при ліпосакції – лише супутнє явище. З її допомогою коригують окремі частини тіла, моделюють фігуру і надають силуету більш досконалі обриси.

Сьогодні коригуюча ліпосакція в Києві має великий попит та застосовується в пластичній хірургії так широко, як мамопластика. Ліпосакція живота та інших зон – оперативне втручання, яке передбачає значні маніпуляцій зі шкірою.

Операції по ліпосакції тривають від 30 хвилин до 1,5 години. Це залежить від методу, кількості жирових тканин,  що видаляються, віку пацієнта і супутніх захворювань. Процедура зачіпає підшкірні жирові клітини (до 9 кг). Внутрішніх тканин жиру і тих, що знаходяться під м’язовою фасцією, вона не стосується.

Найбільш популярними зонами впливу є ліпосакція живота, підборіддя, колін і ліпосакція стегон.

Ліпосакції обов’язково передує консультація лікаря з оглядом і обстеженням.

 

Показання для ліпосакції

Липосакция в ADONIS

Як і будь-яке оперативне втручання ліпосакція має свої показання та протипоказання.

 • Основними показаннями до ліпосакції є нерівномірні локальні жирові «пастки» в області живота, стегон, талії, сідниць, підборіддя, грудей (у чоловіків), які мають неестетичний зовнішній вигляд.
 • Вік – не менше 18 років. До цього віку організм ще формується, і відкоригувати фігуру можна за допомогою дієт і вправ.
 • Відсутність хронічних системних захворювань.
 • Індекс маси тіла – 30 і більше.

 

Важливим аспектом для успішного проведення ліпосакції в Києві є еластичність шкіри. Тому, щоб в післяопераційний період шкіра добре скорочувалася, вік пацієнтки не повинен перевищувати 55 років. В іншому випадку може знадобитися підтяжка шкіри.

 

Протипоказання до ліпосакції

 

Щоб лікар міг виключити або передбачити можливі ризики, пацієнт перед цією процедурою проходить обстеження. При виявленні деяких захворювань йому може знадобитися попереднє лікування. Операція у здорової людини, як правило, не викликає ускладнень.

 

Існують загальні протипоказання до ліпосакції:

 • Серйозні ендокринні захворювання: цукровий діабет, гіпотиреоз
 • Печінково-ниркова недостатність, виразкова хвороба шлунка
 • Серцево-судинні захворювання: гіпертонія, інсульт, інфаркт, порок серця, наявність кардіостимулятора і металевих імплантів
 • Різні інфекційні, дерматологічні захворювання в стадії декомпенсації
 • Хвороби, пов’язані зі згортанням крові
 • Онкологічні патології
 • Психічні розлади
 • Вагітність і менструація.

Показания к липосакции

 

Які бувають методи ліпосакції

 

У сучасної пластичної хірургії існує кілька технік ліпосакції. Практично кожен з них має свої сильні і слабкі сторони. Вибір методу залежить від кількості видаленого жиру, зони впливу, економічних міркувань, і індивідуальних особливостей організму.

 

Методи ліпосакції:

Класична техніка. Це інвазивна методика, яка підходить для руйнування великої кількості жиру. Жирові тканини розбиваються і виводяться через кілька проколів в шкірі за допомогою вакуумного апарату і механічної канюлі. Класичний варіант ліпосакції вимагає застосування загального наркозу, може мати сухий, вологий або тумесцентний різновид.

Вібраційна ліпосакція. Швидко і делікатно видаляє великі обсяги жиру. Малотравматичний спосіб, при якому канюля рухається автоматично, роблячи при цьому часті, короткі руху, відсмоктуючи жир за допомогою вакууму.

Радіочастотна ліпосакція. Неінвазивний метод при якому жирові клітини руйнуються за допомогою високочастотного електричного поля і двох електродів. Жир видаляється через тонку голку під місцевим наркозом.

Ультразвукова. Безопераційна ультразвукова методика проводиться у 2 етапи. Спочатку в необхідну область вводять тумесцентний розчин. Потім жирові клітини руйнуються ультразвуком і виводяться з організму.

Лазерна ліпосакція. Це малоінвазивний метод можна застосовувати для корекції малих ділянок. Під впливом лазера тканини нагріваються і змінюється структура жиру. Після він виводиться через невеликі проколи. Лазерний метод передбачає обов’язкове носіння компресійної білизни.

Хімічна ліпосакція. У жировий шар ін’єкційно вводиться розріджений препарат з лідокаїном і адреналіном. Даний неінвазивний метод частіше застосовують для корекції таких невеликих зон як коліна, підборіддя, шия.

Усі методи, впливаючи на жирові ділянки тіла, не зачіпають причини їх утворення.

У місцях видалення жирових клітин нові не наростають. Проте для посилення отриманого ефекту бажані регулярні фізичні навантаження і правильне харчування.

 

Ліпосакція в ADONIS

Вибрационная липосакция в АDONIS, Киев

 

У хірургії ADONIS в Києві на ряду з класичним методом пластичні хірурги успішно застосовують ефективний і максимально безпечний метод вібраційної ліпосакції (ліпоаспірації). Це стало можливим завдяки новітньому обладнанню Vibroft від Faga medical – лідера продажу на ринку США і Бразилії.

Жирові скупчення видаляють за допомогою трубки-канюлі, яка коливається з частотою 6000 разів на хвилину. Це сприяє швидкому і безпечному видаленню жиру, а також коагуляції кровоносних судин.

 

Переваги вібраційної ліпосакції:

 • Бережно впливає на тканини, забезпечує незначну крововтрату і малі набряки
 • Операція проходить швидко, що скорочує час наркозу і втрату крові
 • Можливе проведення великих обсягів робіт з мінімальним запаленням
 • Делікатно впливає на тканини, мінімізує ризик нерівностей на шкірі
 • Максимально зберігає життєдіяльність жирових клітин, що гарантує їх приживлюваність при пересадці жиру в інші зони
 • Швидка реабілітація. У порівнянні з класичною період відновлення скорочується у 2 рази.
 • Часовий період носіння компресійної білизни також скорочується

 

Метод ліпоаспірації максимально ефективний в руках досвідченого хірурга. В ADONIS оперують досвідчені пластичні хірурги вищої категорії, які є експертами саме в операціях щодо вдосконалення фігури.

Крім того, операції по вібраційній ліпосакції вони проводить на нових апаратах , що особливо важливо, за ціною класичної ліпосакції.

 

Лікарі

Врачи ADONIS (для взрослых), Киев

Успіх будь-якої естетичної операції насамперед залежить від навичок лікаря.

Оперують в медичному центрі ADONIS професійні пластичні лікарі Києва з багаторічним досвідом роботи та високою кваліфікацією. Це пластичні хірурги:

 

На їхньому рахунку безліч успішних пластичних операцій, патентів на винахід та медична практика в країнах Туреччини, Ізраїлю, Фінляндії, Вірменії. До них звертаються не тільки жителі України, а й іноземні громадяни.

Всім пацієнтам клініки забезпечується якісне обслуговування, уважне ставлення медичного персоналу, професіоналізм лікарів і комфортні умови стаціонару.

Для запису на консультацію до пластичного хірурга заповнюйте онлайн-заявку, а також телефонуйте за номером 0 800 707 707

Ціни


Вібраційна ліпосакція 1 зона
12 000,00 грн.
Ліпосакція 1 зона
7 000,00 грн.
Ліпосакція живота класична І категорії складності
45 000,00 грн.
Ліпосакція живота класична ІІ категорії складності
55 000,00 грн.
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Пластический хирург ADONIS Гришай Сергей Евгеньевич
  Завідувач напрямку пластичної хірургії ADONIS, пластичний хірург, флеболог
  Пластичний хірург, хірург вищої категорії
  Пластический
  Лікар-хірург, пластичний хірург

  Філії