У Києві в медичному центрі ADONIS видалення родимок, бородавок і папілом проводиться за допомогою лазера. Це сучасний безпечний і безболісний метод видалення доброякісних новоутворень. Після процедури на шкірі не залишається рубців або шрамів, а також не відбувається повторне розвиток наросту.

Процедура видалення займає всього кілька хвилин. Лазер впливає тільки на патологічні клітини, не зачіпаючи здорові. Період реабілітації мінімальний. Ранка затягується за кілька днів, а повністю шкіра відновлюється протягом 2-3 тижнів. Видаляти папіломи та інші новоутворення лазером можна в будь-який час року, у тому числі влітку.

За допомогою лазера можна видалити бородавки, родимки, папіломи і кондиломи на будь-яких ділянках тіла, в тому числі на обличчі (біля губ, на століттях і інших зонах) і статевих органах.

 

Причини появи новоутворень на шкірі

 

Доброякісні новоутворення на шкірі поділяють на 4 основні групи: родимки, бородавки, папіломи і кондиломи. Останні три розвиваються при інфікуванні різними штамами вірусу папіломи людини. Однак їх розмір може збільшуватися під впливом негативних факторів.

Причинами появи новоутворень на шкірі вважаються:

 • Вірус папіломи людини
 • Генетична схильність
 • Слабкий імунітет
 • Гормональні збої
 • Вікові зміни шкіри
 • Тривале перебування на сонці
 • Травми шкіри (порізи, подряпини, сонячні опіки)

 

Симптоми, через які потрібно звернутися до дерматолога

 

Більшість новоутворень на шкірі мають доброякісний характер. Однак ризик переродження в рак існує. За будь-якими наростами потрібно постійно спостерігати і при їх зміні відразу звертатися до дерматолога. Тільки фахівець може визначити, наскільки небезпечна родимка або бородавка.

Проконсультуватися у дерматолога потрібно, якщо:

 • Змінився колір родимки, на ній почало рости волосся або навпаки випало
 • Родимка збільшилася в розмірі, краї стали нерівними
 • Бородавка, папілома або родимка почала кровоточити
 • У зоні новоутворення з’явилися дискомфортні, хворобливі відчуття при дотику, натирання одягом
 • За короткий проміжок часу з’явилося багато родимок, папілом або інших новоутворень

 

Лазерное удаление новообразований в ADONIS, Киев

Як діагностують шкірні новоутворення

 

Основний метод, який використовують для визначення характеру новоутворення, це дерматоскопія. Лікар-дерматолог оглядає наріст за допомогою спеціального оптичного приладу, що забезпечує багаторазове збільшення. Він дає можливість вивчити структуру родимки або бородавки аж до підшкірного шару.

Дерматологи медичного центру ADONIS використовують цифровий дерматоскоп, оснащений фотокамерою. Результати обстеження разом з фото зберігаються в базі даних, завдяки чому стан наростів можна відстежувати в динаміці.

Також, щоб визначити є утворення доброякісним чи злоякісним, проводять цитологічне дослідження. Воно може бути призначено і перед видаленням. Після проведення процедури біоматеріал також здають на гістологічний аналіз, щоб підтвердити діагноз.

 

Які новоутворення видаляють лазером

 

Лазером можна видаляти всі доброякісні новоутворення на будь-яких ділянках тіла. Виконують процедуру як за медичними показаннями, так і в естетичних цілях.

Лазером можна видалити:

 • Родимки – в медицині їх називають невусами. Це всім відомі невеликі круглі пігментовані ділянки шкіри. Вони з’являються в результаті спадкової схильності, гормональних порушень і впливу ультрафіолетових променів.
 • Папіломи – це гроновидні утворення різного розміру на тонкій ніжці. За кольором вони можуть не відрізнятися від шкіри, а також мати рожевий або коричневий відтінок.
 • Кондиломи – це новоутворення, які підносяться над шкірою і мають несиметричну форму. З’являються вони в зоні статевих органів.
 • Бородавки – мають щільну структуру, зовні схожі на ороговілу шкіру. Бувають різної форми (плоскі, опуклі, висячі і т.д.). Можуть з’являтися по всьому тілу.

 

Чим небезпечні бородавки, папіломи та інші утворення на шкірі

 

Основною небезпекою шкірних новоутворень є розвиток меланоми – раку шкіри. Саме тому при зміні зовнішнього вигляду родимок і нависанням їх над рівнем шкіри, пацієнтам рекомендують спостерігатися у дерматолога.

Також деякий ризик несуть бородавки та папіломи. Хоча вони є доброякісними, причина їх появи – вірус папіломи людини, інфікування яке підвищує ризик розвитку раку. Під впливом несприятливих факторів бородавки й папіломи можуть перерости в злоякісну форму.

 

Як проходить процедура лазерного видалення новоутворень

 

Перед видаленням новоутворень лазером пацієнт обов’язково проходить огляд дерматолога. Лікар виконує дерматоскопію, перевіряє, чи є новоутворення доброякісним і виключає можливі протипоказання до проведення процедури.

Безпосередньо перед видаленням дерматолог обробляє шкіру антисептиком і при необхідності проводить знеболювання за допомогою місцевого анестетика. Потрібно це не завжди, тому що процедура практично безболісна. Після цього проводиться безпосередньо видалення. Лікар світить на наріст лазерним променем протягом 1-3 хвилин. Потім за необхідності він накладає невелику пов’язку або медичний пластир на оброблену зону. На місці видаленого новоутворення залишається невелика западинка, яка протягом кількох тижнів вирівнюється.

Лазерное удаление новообразований в ADONIS, Киев

Рекомендації після видалення новоутворень

 

Після видалення бородавок і папілом лазером важливо дотримуватися загальних і індивідуальних рекомендацій лікаря.

Загальні рекомендації після лазерного видалення бородавок і інших новоутворень:

 • Протягом 1 доби рану не можна мочити
 • До повного загоєння рани не можна мити милом і іншими засобами
 • Не можна заклеювати рану лейкопластиром довше, ніж радив лікар (великі рани закривають пластиром на кілька днів)
 • Протягом 3 тижнів (поки рана повністю не загоється) не можна купатися у відкритих водоймах, відвідувати басейни і лазні, не можна також допускати потрапляння на неї сонячних променів
 • Не можна зривати струп, який утворюється на поверхні рани
 • Не рекомендується наносити косметику до повного відновлення шкіри

 

Переваги лазерного видалення бородавок, папілом і родимок в Києві

 

Видалення лазером родимок, бородавок, папілом зараз вважається найоптимальнішим методом. Це неінвазивна й абсолютно безпечна процедура, яка дозволяє за кілька хвилин позбутися небажаного утворення.

Перевагами лазерної хірургії є:

 • Безпека – це безконтактний метод, який не викликає кровотечі, виключає можливість занесення інфекції в рану і розвиток ускладнень.
 • Безболісність – під час процедури пацієнт відчуває лише легке пощипування, але за бажанням можна провести місцеву анестезію.
 • Універсальність – лазером видаляють папіломи, кондиломи, родимки і бородавки на будь-яких ділянках шкіри.
 • Швидкість – видалення однієї папіломи або бородавки займає всього кілька хвилин.
 • Короткий реабілітаційний період.
 • Вплив тільки на патологічні тканини без травмування здорових.

 

У яких випадках лазерне видалення протипоказано

 

Протипоказань до видалення новоутворень на шкірі лазером небагато, але все ж вони є. Відносними протипоказаннями є шкірні захворювання в місцях бородавки, папіломи або родимки, які потрібно видалити, а також гострі захворювання (ГРВІ, грип), вагітність і лактація. У цих випадках процедуру переносять на інший час.

Абсолютними протипоказаннями є онкологічні захворювання, епілепсія, декомпенсований цукровий діабет і схильність до утворення келоїдних рубців. Пацієнтам з такими захворюваннями лікар може запропонувати видалення шкірних новоутворень іншим методом.

Перед видаленням будь-яких новоутворень на шкірі необхідна консультація лікаря-дерматолога. Він оглядає наріст, проводить діагностику, визначаючи його природу (родимка, бородавка або папілома), вибирає оптимальний метод видалення і виключає можливі протипоказання. Видалення лазером є одним з найбільш ефективних і малотравматичних методів.

 

Де в Києві можна видалити бородавки, родимки та папіломи?

 

У медичному центрі ADONIS видалення шкірних новоутворень виконують лікарі вищої кваліфікаційної категорії з досвідом роботи понад 10 років. Процедура проводиться на новому лазерному обладнанні з Німеччини.

Дізнатися вартість видалення родимок, бородавок, папілом і кондилом лазером у Києві в медичному центрі ADONIS ви можете нижче на сторінці або в розділі «Ціни».

Щоб записатися на консультацію до дерматолога і на видалення бородавок, родимок або папілом, телефонуйте в наш контакт-центр або залишайте онлайн-заявку.

Ціни


Хірургічне видалення новоутворень шкіри I категорії складності
600,00 грн.
Хірургічне видалення новоутворень шкіри III категорії складності
1 500,00 грн.
Хірургічне видалення новоутворень шкіри ІІ категорії складності
1 000,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри (5-10 мм)
800,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри (від 1 см)
1 500,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри (до 5 мм)
500,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри І категорії складності
880,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри ІI категорії складності
1 650,00 грн.
Лазерне видалення новоутворень шкіри ІII категорії складності
3 520,00 грн.
Лазерне лікування пігментації шкіри (зона 1 см)
110,00 грн.
Видалення новоутворень порожнини рота або поверхні шкіри
5 000,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дерматокосметолог, трихолог

  Часті питання


  Філії