ЛЕчение кровотечений в Киеве
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 3,43 из 5)
Шлунково-кишкові кровотечіШлунково-кишкові кровотечім. Київ, вул. Жилянська, 720800707707
513.437
Loading...

За статистикою, кровотечі з різних відділів шлунково-кишкового тракту посідають третє місце серед найчастіших хірургічних патологій. Стан небезпечний розвитком швидкої крововтрати та анемії більш ніж у 80% випадків. При кровотечах шлунково-кишкового тракту рахунок важлива кожна хвилина, а життя пацієнта безпосередньо залежить від можливостей клініки.

Ефективне лікування шлунково-кишкової кровотечі в Києві тепер можливе в ADONIS. На базі хірургічного центру на Подолі запущено в роботу нове спеціалізоване відділення. Зібрана команда професіоналів працює на надсучасному обладнанні, що забезпечує виняткові показники збереження якості життя пацієнтів. Керівником напряму є заслужений лікар України, хірург, доктор медичних наук, професор, завідуючий хірургічним відділення на Спаській Шепетько Євген Миколайович.

Більш ніж за 45 років клінічної роботи Євген Миколайович розробив авторські щадні оперативні методики та врятував тисячі пацієнтів із різних куточків країни.

У центрі створено всі умови проведення екстрених операцій будь-якої складності. Невідкладна допомога при шлунково-кишковій кровотечі в ADONIS включає:

  • консервативну терапію;
  • ендоскопічні втручання;
  • малотравматичні місцеві методики;
  • обширні операції будь-якої складності.

 

В ADONIS створені всі умови для збереження життя та здоров’я. Ми завжди поруч, щоб допомогти.

 

Кровотеча ШКТ: клініка та симптоми

 

Ознаками кровотечі з різних розділів шлунково-кишкового тракту є:

  • слабкість;
  • запаморочення;
  • почастішання пульсу;
  • блювання на кшталт “кавової гущі”
  • падіння артеріального тиску;
  • відходження свіжої червоної крові (порційно або безперервно) при кишковій кровотечі з ободової та прямої кишки;
  • шлунково-кишкова кровотеча з верхніх відділів ШКТ супроводжується калом на кшталт мелени (темна, дьогтеподібна маса).

 

Інтенсивність вираженості симптомів залежить від кількості втраченої крові, причини та джерела кровотечі.

кровотечение ЖКТ

 

Шлунково-кишкові кровотечі: невідкладна допомога

 

Кровотечі з різних відділів шлунково-кишкового тракту є екстреним станом. При появі перших симптомів негайно викличте швидку допомогу.

Не намагайтеся усунути шлунково-кишкову кровотечу самостійно. До прибуття швидкої допомоги виконуйте такі дії:

  • покладіть пацієнта;
  • виключіть прийом води, будь-яких рідин чи їжі;
  • покладіть на живіт холод, наприклад, пакет з льодом;
  • відкрийте вікна у приміщенні, забезпечивши приплив свіжого повітря;
  • виключіть прийом знеболювальних, спазмолітиків, будь-яких інших препаратів.

 

У разі появи блювоти або позиву до дефекації, запропонуйте пацієнту ємність для збору виділень. Вміст можна показати лікарю екстреної допомоги для скорочення діагностичного пошуку.

Номер для запису до лікаря: 0 800 707 707

 

Причини кровотеч з ШКТ

 

Найчастішими причинами кровотеч є:

1. Кровотеча зі шлунка та дванадцятипалої кишки при виразковій хворобі

Виразкова хвороба на тлі хелікобактерної інфекції (H. pylori) займає лідируючі позиції серед причин кровотеч (близько 50%). При своєчасному моніторингу (ФГДС з уреазним тестом) можна виявити виразкові дефекти на ранніх стадіях, провести заходи ендоскопічного гемостазу та комплексну санацію. До оперативного втручання вдаються при неефективності заходів ендогемостазу та при тяжкому рецидиві кровотечі.

2. Гострі (медикаментозні та стресові) виразки, ускладнені шлунково-кишковою кровотечею

Пацієнтам, які приймають деякі групи медикаментів (нестероїдні протизапальні препарати, глюкокортикоїди), необхідно обов’язково приймати протекційну терапію, проходити регулярні обстеження. Якщо у такого пацієнта відкрилася шлунково-кишкова кровотеча, лікування буде заключатись у проведенні ендоскопічної зупинки кровотечі у поєднанні з консервативною терапією інгібіторами протонної помпи. Стресові кровотечі усувають за аналогічною методикою, надалі розробляючи індивідуальні рекомендації для пацієнта.

3. Пухлини шлунково-кишкового тракту, ускладнені ШКК

Втручання у пацієнтів із кровотечами на тлі новоутворень часто супроводжується профузною кровотечею, яку дуже складно зупинити. Іноді лікарям доводиться вдаватися до практично повного видалення шлунка, щоб урятувати пацієнтові життя. Найчастіше після зупинки кровотечі пацієнту може бути виконана операція по відновленню шлунка методом створення тонкокишкового резервуара. Крім того, у відновному періоді після гастроктомії пацієнту може бути проведена повторна операція з відновлення шлунка.

В ADONIS проводиться унікальна реконструктивна операція за авторською методикою Є.М. Шепетько. Пацієнтам зі злоякісними новоутвореннями шлунка після гастректомії з відрізка тонкої кишки створюють штучний резервуар, що формою нагадує шлунок. Операція називається еюногастропластика або «штучний шлунок». Після такого реконструктивного втручання понад 92% пацієнтів зберігають високу якість життя в післяопераційному періоді.

4. Кровотечі з варикозних вен стравоходу (ВРВ) при портальній гіпертензії на тлі цирозу печінки

Кровотечі такого типу небезпечні швидкою крововтратою та попаданням крові в дихальні шляхи (при невдалому положенні, випадковому заковтуванні). Якщо на тлі варикозу вен стравоходу відкрилася шлунково-кишкова кровотеча, перша допомога для пацієнта – це прикласти холод та викликати бригаду швидкої допомоги. У стаціонарі кровотечу усунуть у ході ендоскопічного втручання, а потім запропонують оптимальну протирецидивну тактику.

 

5. Синдром Меллорі-Вейса

Небезпечний стан, при якому джерело кровотечі – поздовжні розриви слизової оболонки стравохідно-шлункового переходу. Після усунення гострої кровотечі (найчастіше методом ендоскопічної аргоноплазмової коагуляції) пацієнту показано курсове лікування у стаціонарі та контрольна ендоскопію через місяць.

6. Шлунково-кишкова кровотеча: рідкісні причини

Інші рідкісні причини шлунково-кишкових кровотеч:

  • аномалії розвитку (вроджена геморагічна телеангіектазія, гемангіоматоз кишківника);
  • кровотечі у просвіт жовчовивідних шляхів при закритій травмі печінки (гемобілія);
  • кровоточивий дивертикул Меккеля (аномалія розвитку стінки тонкого кишківника);
  • кровоточиві пухлини тонкої кишки;
  • захворювання крові (тромбоцитопенія, лейкози, еритремія).

 

У цих випадках проводиться діагностика із застосуванням капсульної ендоскопії, дво- або однобалонної ентероскопії, що доповнена ендоскопічним гемостазом.

 

Діагностика порожнинних кровотеч

 

При підозрі на шлунково-кишкову кровотечу (клініка крововтрати) виконують такі обстеження:

 

 

У відділенні ADONIS на Подолі створені всі умови для точної діагностики гострих станів. У клініці встановлено комп’ютерний та магнітний томографи, УЗД апарати, працює лабораторія. Відділення екстреної хірургії приймає пацієнтів в час, коли не діє комендантська година та за умови попереднього узгодження деталей.

кровотечение жкт

 

Лікування ЖКК в ADONIS: можливості клініки

 

В Інноваційному Хірургічно-діагностичному центрі ADONIS досвідчені лікарі працюють за найсучаснішими протоколами. Експерти успішно поєднують ефективне консервативне лікування зі щадними ендоскопічними методиками. Як результат – максимально швидке відновлення зі збереженням нормальної якості життя навіть у складних пацієнтів.

Ось методи, якими працює команда клініки.

 

Ендоскопічне усунення кровотечі

Лікування гострої шлунково-кишкової кровотечі з використанням ендоскопічного обладнання є рутинною малотравматичною методикою. У стравохід чи пряму кишку (залежно від передбачуваного джерела кровотечі) хірург вводить ендоскоп. Це трубка невеликого діаметра, яка оснащена відеокамерою та функціональними насадками. Лікар просуває ендоскоп у порожнину ШКТ, детально вивчаючи кожну з ділянок слизової оболонки. Залежно від типу кровотечі та розташування дефекту, хірург проводить електрокоагуляцію дефекту або накладає кліпсу на пошкоджену судину.

Розширена операція

У деяких випадках для усунення кровотечі, коли вона поєднується з перфорацією виразки передньої стінки дванадцятипалої кишки, потрібна розширена лапароскопічна операція. В ADONIS абдомінальні хірурги виконують такі маніпуляції з використанням ендоскопічного обладнання. Доступ до патологічної ділянки здійснюється через проколи трохи більше 4 мм. Як результат, відновлення після операції займає кілька днів і проходить набагато легше у порівнянні з класичною операцією.

 

Порожнинне втручання

Масивні шлунково-кишкові кровотечі та хірургія йдуть нерозривно. У цих випадках пацієнту може бути проведено “відкриту” лапаротомічну операцію. У ході втручання хірург усуває джерело кровотечі, виконує органозберігаючі операції. У деяких випадках втручання може бути доповнене резекцією органу.

 

Ендоваскулярні маніпуляції

При розташуванні джерела кровотечі у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту ADONIS виконують малотравматичні ендоскопічні втручання та ендоваскулярні операції з внутрішньосудинним доступом. Це склеротерапія та ендоскопічне лігування вен стравоходу, емболізація селезінкової та шлункової артерій. Усі маніпуляції лікар виконує через невеликий прокол у стінці потрібної судини. Відновлення після маніпуляції триває кілька годин, а ризик рецидиву кровотечі зводиться до мінімуму.

 

Малі операції

Не завжди кровотеча із ШКТ супроводжується великою операцією. Наприклад, кровотечу в прямій кишці при геморої усувають за допомогою простої перев’язки судин, а при розширенні вен стравоходу – локальною коагуляцією, ендоскопічною перев’язкою пошкоджених вен, або балонуванням. Але остаточний метод втручання визначає лікар-фахівець.

 

Контроль одужання

 

Залежно від того, як було усунуто шлунково-кишкову кровотечу, лікування може тривати від кількох годин до кількох тижнів. Але лікарю необхідно контролювати процес одужання для складання прогнозів та рекомендацій для пацієнта.

У контрольні дослідження перед випискою можуть бути включені:

  • загальний та біохімічний аналіз крові;
  • УЗД зони втручання;
  • рентген, КТ або МРТ із контрастом.

 

Повний перелік обстежень визначає лікар залежно від особливостей клінічної картини.

 

Кровотеча з ШКТ: ціни на лікування

 

У підсумкову вартість лікування кровотеч з ШКТ у Києві входять:

  • операція (ендоскопічна чи порожнинна);
  • лабораторні дослідження;
  • інструментальна діагностика (УЗД, КТ, МРТ);
  • перебування у стаціонарі (оплата палат подобово, проведення маніпуляцій);
  • оплата витратних матеріалів.

 

Ознайомитись з цінами на кожен з пунктів рахунку можна на сайті або через контакт-центр за номером 0 800 707 707

кровотечение ЖКТ

 

Переваги лікування ADONIS

  • Лікування шлунково-кишкової кровотечі проводить команда досвідчених ендоскопістів та абдомінальних хірургів. Ми зібрали заслужених експертів напрямків для надання ефективної допомоги, збереження здоров’я та життя пацієнтів.
  • У відділенні встановлено сучасне обладнання: ультразвуковий скальпель Harmonic, зварювальний апарат Патонмед, HD-ендоскопи, потужні УЗД-апарати, МРТ та КТ. Така повна комплектація рідко зустрічається у більшості сучасних клінік Києва.
  • Починаючи з першого дня після втручання з пацієнтами починають роботу реабілітологи клініки. Як результат, відновлення відбувається набагато швидше.
  • Доступні ціни за високого рівня надання допомоги роблять ADONIS “клінікою вибору” серед мешканців України та медичних туристів.

 

Як записатися на лікування

 

Щоб пройти ефективне лікування при шлунково-кишковій кровотечі, у сучасних відділеннях ADONIS, залиште заявку за номером 0 800 707 707

ADONIS: ми поруч, щоб допомогти.

 

Процедури і ціни

Ph-метрія шлунку під час відеоезофагоогастродуоденоскопія
490 грн.
Додаткова санація просвіту шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії
1 000 грн.
Ендоскопiчне видалення стороннього тiла з шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії I категорії складності (розміром до 1,0 см)
1 355 грн.
Ендоскопiчне видалення стороннього тiла з шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії II категорії складності (розміром до 3,0 см)
1 855 грн.
Ендоскопічна гастростомія (PEG) (без вартості набору)
3 555 грн.
Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії I категорії складності (поліп до 1,0 см)
1 900 грн.
Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії II категорії складності (поліп до 2,0 см. та без вартості набору)
3 300 грн.
Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії III категорії складності (поліп до 3,0 см. та без вартості набору)
5 500 грн.
Ендоскопічна резекція слизової оболонки шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії I категорії складності (EMR) (без вартості набору)
5 950 грн.
Ендоскопічна резекція слизової оболонки шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії II категорії складності (EMR) (без вартості набору)
11 450 грн.
Ендоскопічна установка/видалення інтестинального зонду у верхні відділи шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії (без вартості набору)
1 520 грн.
Ендоскопічне маркування під час гастроскопії/колоноскопії однієї ділянки татуаж (без вартості набору)
1 250 грн.
Ендоскопічне установка кліпс (одна кліпса, без її вартості)
550 грн.
Комплексна езофагогастродуоденоскопія ЕГДС (NBI-хромоендоскопія, біопсія)
3 150 грн.
Гастректомія з єюногастропластикою (штучний шлунок) із включенням дванадцятипалої кишки в транзит (без вартості апаратного забезпечення)
73 700 грн.
Гастректомія з єюногастропластикою (штучний шлунок) за Ру (без вартості апаратного забезпечення)
71 500 грн.
Гастректомія з єюногастропластикою за Гиляровичем-Шалімовим (без вартості апаратного забезпечення)
65 560 грн.
Гастроентеростомія з ентеро-ентероанастомозом за Брауном
49 500 грн.
Гастроентеростомія з ентеро-ентероанастомозом за Ру
51 040 грн.
Гастроентеростомія на короткій петлі за Гаккером-Петерсоном
46 200 грн.
Гастропексія, трансверзопексія, операція Стронга-Вітебського
44 220 грн.
Гастростомія
41 140 грн.
Субтотальна резекція шлунка із гастроєюнопластикою (доповнення тонкокишковим резервуаром) (без вартості апаратного забезпечення)
61 000 грн.
Телефонуйте нам:

Чекаємо вас за адресами

Лікувально-діагностичний центр у
Софіївській Борщагівці

Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
Київ, Дніпровська набережна, 26-К

Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
г. Киев, вул. Спаська, 39

Лікувально-діагностичний центр
Київ, вул. Жилянська, 72

Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

Лікувально-діагностичний центр в Обухові
Обухів, вул. Київська, 115-А

Лікарі


Заслуженный врач Украины, хирург ADONIS Шепетько Евгений Николаевич, Киев
Заслужений лікар України, хірург, доктор медичних наук, професор, завідувач...
Нейсі Маджід хирург-проктолог ADONIS, Київ
Провідний лікар хірург-проктолог

Часті питання


Філії


м. Київ, вулиця Спаська, 39
Пн-сб 8:00-21:00, нд 9:00-17:00
Контрактова площа

2 Отзывов

  • Подскажите, для посещения пациента в клинике достаточно предъявления сертификата вакцинации (2 вакцины)?

    • Здравствуйте. Да, достаточно. Будьте здоровы.

Додати коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано. Обов'язкові поля *