У 2021 році в мережі медичних груп компаній ADONIS відкрилася нова сучасна клініка: Софіївська Борщагівка та жителі прилеглих міст Київської області зможуть отримувати якісну амбулаторну та стаціонарну допомогу.

Інноваційний медичний центр розташований за адресою вулиця Академіка Шалімова, 90. Це будівля спроектована спеціально під особливі потреби медичного центру.

На 5-ти поверхах клініки розміщені:

 • Поліклініка дитяча;
 • Поліклініка для дорослих;
 • Лабораторія;
 • Жіноча консультація;
 • Хірургічне віддідення повного циклу;
 • Оториноларингологія, проктологія та інші напрямки;
 • Діагностичне відділення (КТ, МРТ, рентген, дентальний КТ, УЗД);
 • Підстанція швидкої допомоги;
 • Гінекологічне відділення.

Незабаром будуть запущені в роботу:

 • Стоматологія для дітей та дорослих;
 • Онкологія з онкохірургією;
 • Ортопедія та травматологія;

 

Лікарі команди медцентру працюють за європейськими стандартами: доказовість, емпатія, відповідальність за результат. Фахівці чергують 24/7 та готові допомогти в будь-якій екстреній ситуації. Ми створили всі умови, щоб багатопрофільна клініка покривала потреби пацієнтів на 100%. Нове відділення ADONIS – це медичний центр на Софіївській Борщагівці преміум-класу.

Довіритись нашим лікарям, значить відновити здоров’я і зберегти його на довгі роки.

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

Особливості клініки

 

Протягом більше ніж 20 років успішної роботи, центри ADONIS обирають пацієнти не тільки з України, а й з-за кордону. 12 філія ADONIS є сучасним продовженням традицій клініки, завдяки комплексним підходам до пацієнта та членів його сім’ї.

 

Повна укомплектованість

Нова клініка осначена всім необхідним обладнанням для діагностики, планових та екстрених оперативних втручань. Звертаючись до клініки, пацієнти отримують допомогу повного циклу, без очікувань і переплат.

 

Потужна клінічна база

Сьогодні робота центру спрямована більше ніж по 40 лікувально-діагностичним напрямкам. Лікарі, що працюють в команді ADONIS, постійно підвищують рівень професійної компетенції та працюють за сучасними, затвердженими Міністерством охорони здоров’я, протоколам.

 

Власна швидка допомога

Бувають ситуації, коли здоров’я та подальша якість життя пацієнта залежать від своєчасного втручання лікаря. У такі моменти ADONIS готовий опинитися поряд завдяки власній бригаді ШМД. Багатопрофільний центр на Шалімова обладнаний власною підстанцією екстреної допомоги. Жителі житлового масиву та прилеглих міст можуть 24/7 отримувати якісну допомогу. Для виклику бригади ШМД звертайтеся за номером 8822.

Швидка допомога ADONIS

Ведення будь-яких категорій пацієнтів

Малюки та дорослі пацієнти, планові огляди й ургентна допомога, сучасна хірургія – все це втілює в собі приватна клініка ADONIS. Поліклінічний прийом, хірургічні втручання, післяопераційне спостереження, стаціонарне лікування: в центрі на Шалімова допоможуть кожному, хто звернеться.

 

Європейська медицина за доступними цінами

Якість надання допомоги в МЦ ADONIS відповідає суворим європейським стандартам. При цьому, ціни доступні широкому сегменту пацієнтів. Ознайомитися з актуальним прайсом можна тут.

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

 

Клінічні напрямки медцентру

 

Ми дбаємо про комфорт пацієнтів, створюючи умови, в яких не потрібно чекати прийому профільного лікаря або їхати до вузького спеціаліста на інший кінець міста. На 5 поверхах медцентру ADONIS розташувалася багатопрофільна клініка, що працює більш ніж по 40 напрямках. Серед них:

 • Хірургія повного циклу для дорослих та дітей
 • Терапія
 • Педіатрія
 • Стоматологія
 • Акушерство та гінекологія
 • Онкологія й онкохірурги
 • Ортопедія і травматологія
 • Оториноларингологія, проктологія та інші напрямки

 

Дізнатися повний список напрямків, а також записатися на прийом до лікаря можна за номером 0 800 707 707

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

Діагностика в клініці на Борщагівці

 

Точна постановка діагнозу неможлива без інструментальної або лабораторної діагностики. Ми врахували цей фактор при створенні центру, створивши потужний комплекс інструментально-лабораторної діагностики.

 

Лабораторні дослідження

Філія обладнана власною лабораторією. Пацієнтам доступне оперативне проходження всіх тестів та обстежень, які призначив лікар. Результат діагностики буде готовий в найкоротші терміни. Так, наприклад, експрес-тест на COVID 19 показує результат вже через 20 хвилин.

 

У клініці доступні дослідження:

 • всі види аналізів крові, сечі та інших середовищ;
 • обстеження на інфекції;
 • тестування на коронавірус (експрес-тести та ПЛР);
 • гормональні панелі;
 • специфічні тести, в тому числі генетичний аналіз;
 • дослідження біоптату;
 • комплексні програми лабораторної діагностики для дітей та дорослих.

 

Інструментальна діагностика

Пройти комплексне обстеження, не залишаючи стін клініки? Так, якщо ви обслуговуєтесь в ADONIS. У клініці на Шалімова встановлені:

 • МРТ SIEMENS MAGNETOM SEMPRA
 • КТ SIEMENS 2017 року
 • Дентальний томограф
 • Рентген
 • Ендоскопічне обладнання
 • Апаратура для УЗД-діагностики
 • Інструменти для забору біопсії з різних зон

 

Дослідження проводяться як дорослим, так і дітям. Для уточнення деталей залишайте заявку через форму на сайті або за номером 0 800 707 707

 

Обладнання

 

Точність діагнозу залежить не тільки від досвіду лікаря, але й від якості діагностичного обладнання. Приватна клініка ADONIS на Борщагівці осначена найсучаснішим обладнанням: томографами 2020 року, сучасними моделями УЗД апаратів. Отримана HD якість результатів діагностики забезпечує виняткову точність лікарського висновку.

 

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

 

Стаціонар для дорослих та дітей

 

Софіївська Борщагівка – це густонаселений масив, а клініка зі стаціонаром — важливий елемент комфорту та спокою його жителів. ADONIS піклується про вас 24/7, надаючи послуги комфортабельного стаціонару за напрямками:

 • післяопераційний стаціонар для дітей та дорослих;
 • соматичний стаціонар для дітей в гострих станах.

 

Звернутися до стаціонару пацієнти можуть як планово (після операцій), так й екстрено (самостійне звернення або транспортування по службі ШМД).

 

Швидка медична допомога ADONIS

 

Район Києва, де розташована клініка (Борщагівка) межує з Київською областю. З огляду на високу завантаженість державних швидких, «екстреним» пацієнтам у важкодоступних районах доводиться ризикувати. Очікування допомоги розтягується на кілька годин, що може привести до необоротного погіршення стану.

Щоб допомогти в критичних ситуаціях, в ADONIS створена служба екстреної медичної допомоги. Виїзди на гострі стани та травми, транспортування породіль, перевезення «важких» пацієнтів: наші бригади забезпечують оперативність, своєчасність та ефективну допомогу. Підрозділ осначений автомобілями «В» класу та реанімобілем «С» класу, що укомплектовані всім необхідним обладнанням (ШВЛ, кисневі балони, дефібрилятор, жорсткі носилки та ін.).

Швидка допомога й приватна клініка: Софіївська Борщагівка та прилеглі райони отримають максимальне медичне покриття від ADONIS.

 

Лікарі

 

Інноваційний медцентр (Софіївська Борщагівка, Київ) відповідає суворим європейським стандартам. Приймаючи лікарів в команду ADONIS, ми ретельно контролюємо, щоб фахівці були не тільки компетентні, але й мали високий рівень емоційного інтелекту. На думку пацієнтів, які довірили нам своє здоров’я, емпатія, залученість, альтруїзм – відмінні риси наших експертів.

В ході консультації фахівець вивчить анамнез, поставить питання, підбере оптимальне лікування. Якщо для уточнення діагнозу знадобляться додаткові обстеження або консультація вузькопрофільного фахівця – всю необхідну допомогу можна отримати у відповідному підрозділі центру в цей же день.

Лікарі ADONIS – це відповідальність перед пацієнтами, суспільством та колегами за кожне клінічне рішення. Переконайтеся в цьому особисто, записавшись на прийом.

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

Як записатись на прийом

 

Як і будь-яка приватна клініка в Києві (район Борщагівка) ADONIS має власний контакт-центр. Для запису на обстеження або консультацію до лікаря зверніться за номером 0 800 707 707

Оператор запише до лікаря на зручний час. Також в ході бесіди оператор повідомить, яка ціна консультації, відповість на супутні питання.

Для виклику бригади екстреної медичної допомоги скористайтеся коротким номером 8822 або натисніть «1» при дзвінку через контакт-центр.

Адреса на мапі

м .Київ, вулиця Академіка Шалімова, 90

Процедуры и цены


Антитіла IgG до spike-білку коронавірусу (SARS-CoV-2), 3 доби
350,00 грн.
Комплекс "Covid 19" Антитіла IgG до коронавірусу (SARS-CoV-2), Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19), ПЛР Real-time, якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки, носоглотки), 3 доби
979,00 грн.
Комплекс "Інфекційний моніторинг пацієнта" (експрес-тест на сумарні антитіла IgM та IgG)
750,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19) ПЛР Real-time якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки носоглотки) терміново 12 годин
800,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19), ПЛР Real-time, якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки, носоглотки), 24 години
680,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19), ПЦР Real-time, якісний аналіз в Борисполі (зішкріб із ротоглотки, носоглотки) терміново, 1 доба
579,00 грн.
Швидкий тест на антиген COVID 19 хроматографічний імуноаналіз, 15 хв у лабораторії Бориспіль
430,00 грн.
Швидкий тест на антиген COVID 19 хроматографический іммуноаналіз, 15 хв
350,00 грн.
Дослідження головного мозку при епілепсії
1 725,00 грн.
Друк плівки зі сканами
200,00 грн.
КТ параназальних синусів
1 290,00 грн.
КТ при навантаженні від 110 кг до 150 кг додатково
500,00 грн.
МРТ 3 відділів  хребта
4 025,00 грн.
МРТ імплантів молочних залоз
3 335,00 грн.
МРТ внутрішнього вуха з в/в контрастуванням
2 900,00 грн.
МРТ внутрішнього вуха 
1 610,00 грн.
МРТ гіпофізу до та після введення контрасту
3 100,00 грн.
МРТ головного мозку
1 495,00 грн.
МРТ головного мозку з в/в контрастуванням
2 700,00 грн.
МРТ головного мозку при епілепсії з в/в контрастуванням
4 400,00 грн.
МРТ головного мозку при розсіяному склерозі в/в контрастуванням
3 000,00 грн.
МРТ головного мозку при розсіяному склерозі 
1 725,00 грн.
МРТ головного мозку та  реконструкція судин головного мозку (вени та артерії)
2 875,00 грн.
МРТ гомілково-ступневого суглоба та проксимального відділу ступні
2 125,00 грн.
МРТ грудного відділу спинного мозку при розсіяному склерозі
1 725,00 грн.
МРТ грудного відділу спинного мозку при розсіяному склерозі з в/в контрастуванням
3 000,00 грн.
МРТ грудного відділу хребта
1 435,00 грн.
МРТ грудного відділу хребта з в/в контрастуванням
2 700,00 грн.
МРТ двох кульшових суглобів 
1 840,00 грн.
МРТ дистального відділу кисті – кисть та пальці
2 015,00 грн.
МРТ дистального відділу ступні – плесна та фаланги 
2 125,00 грн.
МРТ запис на СD (додатково)
150,00 грн.
МРТ запис на флешку
200,00 грн.
МРТ кісток тазу
1 495,00 грн.
МРТ колінного суглоба
1 665,00 грн.
МРТ комплексне: черевна порожнина (печінка, селезінка, підшлункова залоза) + органів малого тазу з в/в контрастуванням
6 900,00 грн.
МРТ комплексне: черевна порожнина (печінка, селезінка, підшлункова залоза)+ жовчовивідні протоки
3 335,00 грн.
МРТ комплексне: черевна порожнина (печінка, селезінка, підшлункова залоза)+ жовчовивідні протоки +нирки та наднирники
4 025,00 грн.
МРТ комплексне: черевна порожнина (печінка, селезінка, підшлункова залоза)+ жовчовивідні протоки +нирки та наднирники з в/в контрастуванням
6 000,00 грн.
МРТ комплексне: черевна порожнина (печінка, селезінка, підшлункова залоза)+ жовчовивідні протоки з в/в контрастуванням
4 900,00 грн.
МРТ крижів та куприка
1 495,00 грн.
МРТ крижово-клубових з'єднань 
1 495,00 грн.
МРТ ліктьового суглоба
2 125,00 грн.
МРТ м'яких тканин (1 зона)
2 875,00 грн.
МРТ м'яких тканин (1 зона) з в/в контрастуванням
4 400,00 грн.
МРТ малого тазу жіночого (матка, яєчники, сечовий міхур)
2 875,00 грн.
МРТ малого тазу жіночого (матка, яєчники, сечовий міхур) з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ малого тазу чоловічого (передміхурова залоза, сечовий міхур, пряма кишка)
2 875,00 грн.
МРТ молочних залоз з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ нирок та наднирників
2 875,00 грн.
МРТ нирок та наднирників з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ однієї анатомічної ділянки  додатково
1 435,00 грн.
МРТ однієї анатомічної ділянки  додатково з в/в  контрастуванням
3 000,00 грн.
МРТ орбіт та зорових нервів з в/в контрастуванням
3 000,00 грн.
МРТ орбіт та зорових нервів 
1 725,00 грн.
МРТ органів малого таза чоловічого (передміхурова залоза+кістки таза) до та після введення контрасту
6 000,00 грн.
МРТ основи черепа
2 875,00 грн.
МРТ основи черепа з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ передміхурової залози (тільки з введенням контрастного засобу)
4 500,00 грн.
МРТ плечового суглоба 
1 840,00 грн.
МРТ поперекового відділу хребта
1 435,00 грн.
МРТ поперекового відділу хребта з в/в контрастуванням
2 700,00 грн.
МРТ приносових пазух
1 725,00 грн.
МРТ приносових пазух з в/в контрастуванням
3 100,00 грн.
МРТ променево-зап'ясткового суглоба та проксимального відділу кисті
2 015,00 грн.
МРТ прямої кишки
2 875,00 грн.
МРТ прямої кишки з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ судин головного мозку, артерій
1 435,00 грн.
МРТ судин головного мозку, вен
1 435,00 грн.
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
2 875,00 грн.
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза) з в/в контрастуванням
4 500,00 грн.
МРТ шийного відділу спинного мозку при розсіяному склерозі
1 725,00 грн.
МРТ шийного відділу спинного мозку при розсіяному склерозі з в/в контрастуванням
3 000,00 грн.
МРТ шийного відділу хребта
1 435,00 грн.
МРТ шийного відділу  хребта з в/в контрастуванням
2 700,00 грн.
МРТ  головного мозку та шийного відділу спинного мозку при розсіяному склерозі
3 565,00 грн.
МРТ  головного мозку, шийного  та грудного відділів спинного мозку з в/в контрастуванням
7 900,00 грн.
МРТ  головного мозку, шийного  та грудного відділів спинного мозку 
5 405,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19) ПЛР Real-time якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки носоглотки) терміново 12 годин
800,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19), ПЛР Real-time, якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки, носоглотки), 24 години
680,00 грн.
Динамічний контроль перебігу захворювання
500,00 грн.
Додатково 1 анатомічний ділянку кістково-м'язової системи
220,00 грн.
Друк знімків зі скані
200,00 грн.
Дублікат CD диска
150,00 грн.
дублікат плівки
200,00 грн.
Консультація знімків КТ / МРТ (друга думка)
1 500,00 грн.
Консультація знімків ПЕТ-КТ
2 200,00 грн.
Консультація лікаря-рентгенолога
550,00 грн.
КТ віртуальна колоноскопія
3 700,00 грн.
КТ верхніх / нижніх кінцівок
1 290,00 грн.
КТ голови
1 290,00 грн.
КТ головного мозку і м'яких тканин шиї, гортані з в / в контрастуванням
3 170,00 грн.
КТ головного мозку з в / в контрастуванням
2 675,00 грн.
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, грудної клітини з в / в контрастуванням
4 065,00 грн.
КТ грудної клітини і м'яких тканин шиї з в / в контрастуванням
3 170,00 грн.
КТ кісток тазу (клубово-крижового з'єднання)
1 290,00 грн.
КТ м'яких тканин шиї, гортані з в / в контрастуванням
2 675,00 грн.
КТ м'яких тканин шиї, грудної клітки, черевної порожнини з в / в контрастуванням
4 065,00 грн.
КТ нирок та сечовидільної системи з в / в контрастуванням
2 655,00 грн.
КТ однієї анатомічної ділянки кістково-м'язової системи
1 290,00 грн.
КТ одного відділу хребта
1 290,00 грн.
КТ онкоскринінгу (голови, шиї, грудної клітки, черевної порожнини, малого таза) з в / в контрастуванням
4 850,00 грн.
КТ орбіт
1 290,00 грн.
КТ органів грудної клітини (легені, середостіння, грудна клітина)
990,00 грн.
КТ органів грудної клітини (легені, середостіння, грудна клітина) з в / в контрастуванням
2 675,00 грн.
КТ органів грудної клітини (низькодозове сканування)
990,00 грн.
КТ органів грудної клітини та черевної порожнини з в / в контрастуванням
3 420,00 грн.
КТ органів грудної клітки, черевної порожнини і малого таза
2 250,00 грн.
КТ органів грудної клітки, черевної порожнини, малого таза з в / в контрастуванням
4 065,00 грн.
КТ органів малого таза з в / в контрастуванням (сечовий міхур, матка, простата)
2 675,00 грн.
КТ органів черевної порожнини
1 290,00 грн.
КТ органів черевної порожнини (шлунок, печінка, підшлункова залоза, селезінка, тонкий і товстий кишечник, великі судини черевної порожнини) з в / в контрастуванням
2 995,00 грн.
КТ органів черевної порожнини та малого тазу
1 875,00 грн.
КТ органів черевної порожнини та малого тазу з в / в контрастуванням
3 420,00 грн.
КТ параназальних синусів
1 290,00 грн.
КТ параназальних синусів з в / в контрастуванням
2 675,00 грн.
КТ пошук метастазів в кістках (шийний, грудний, поперековий відділ хребта, кістки тазу, грудної клітки)
1 525,00 грн.
КТ при гострому животі по швидкій допомозі
3 170,00 грн.
КТ при навантаженні від 110 кг до 150 кг додатково
500,00 грн.
КТ при політравмі
5 195,00 грн.
КТ черевної порожнини, заочеревинних простору і таза (пошук конкрементів)
2 250,00 грн.
КТ шиї
1 290,00 грн.
КТ щелепно-лицевої ділянки
1 290,00 грн.
КТ-ангіографія судин головного мозку
3 170,00 грн.
КТ-ангіографія судин головного мозку та шиї
3 810,00 грн.
КТ-ангіографія судин нижніх кінцівок і черевної порожнини
3 810,00 грн.
Комплекс "Інфекційний моніторинг пацієнта" (експрес-тест на сумарні антитіла IgM та IgG)
750,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19) ПЛР Real-time якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки носоглотки) терміново 12 годин
800,00 грн.
Коронавірус SARS - CoV-2 (COVID - 19), ПЛР Real-time, якісний аналіз (зішкріб з ротоглотки, носоглотки), 24 години
680,00 грн.
Дитячий денний соматичний таціонар (до 12 годин) одна дитина з однієї сім'ї (з перебуванням одного з батьків)
3 250,00 грн.
Дитячий соматичний стаціонар (1 година)
320,00 грн.
Дитячий соматичний стаціонар (1 доба) двоє дітей з однієї сім'ї (з перебуванням одного з батьків)
7 600,00 грн.
Дитячий соматичний стаціонар (1 доба) одна дитина без супроводжуючого
4 200,00 грн.
Дитячий соматичний стаціонар (1 доба) одна дитина з однієї сім'ї (з перебуванням одного з батьків)
4 500,00 грн.
Дитячий соматичний стаціонар (до 12 годин) одна дитина з однієї сім'ї (з перебуванням одного з батьків)
2 850,00 грн.
Консультація лікаря педіатра в стаціонарі
700,00 грн.
Консультація лікаря дитячого хірурга в стаціонарі
900,00 грн.
Денний стаціонар (1 година з вартістю маніпуляцій та без вартості ліків) (поліклініка)
490,00 грн.
Перебування в денному стаціонарі (3 години без вартості ліків) в після операційному періоді
550,00 грн.
Перебування в денному стаціонарі (6-8 годин без вартості ліків)в після операційному періоді
1 100,00 грн.
Перебування в одномісній палаті гінекологічного стаціонару (1 доба)
2 800,00 грн.
Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Лікарі


  Акушер-гінеколог вищої категорії ADONIS Максімова Вікторія Віталіївна, Київ
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, медичний...
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, організація і управління охороною...
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Лікар-педіатр першої категорії, завідуюча педіатричним поліклінічним...
  Педиатр ADONIS Анфиногенова Татьяна Александровна, Киев
  Лікар-педіатр вищої категорії, неонатолог
  Кардиолог ADONIS
  Дитячий лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Дитячий лікар-отоларинголог
  Врач-лактолог ADONIS Мазурок Кристина Владимировна, Киев.
  Лікар-хірург вищої категорії, дитячий фахівець
  Лікар ортопед-травматолог
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Лікар загальної практики – сімейної медицини, терапевт
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Акушер-гінеколог першої категорії, УЗД-фахівець другої категорії
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Акушер-гінеколог другої категорії, фахівець УЗД
  Детский дерматолог ADONIS в Киеве
  Дитячий дерматолог, дерматовенеролог вищої категорії, трихолог
  врач-неонатолог ADONIS Шевченко Роман Геннадьевич, Киев
  Дитячий лікар-отоларинолог
  Педиатрические программы ADONIS, Киев
  Лікар-отоларинголог, дитячий фахівець, сурдолог
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар-невропатолог
  Анализы в ADONIS
  Лікар-хірург першої категорії
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар-дерматовенеролог, дерматокосметолог-трихолог другої категорії
  Офтальмолог ADONIS Вальковец Татьяна Викторовна, Киев
  Лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар-стоматолог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець першої категорії
  Врач ADONIS, Киев
  Спеціаліст дитячого масажу
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Сімейний лікар, терапевт
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар-офтальмолог
  Врач ADONIS, Киев
  Дитячий лікар-невролог
  Врач ADONIS, Киев
  Фахівець ‌з‌ ‌лікувального‌ ‌масажу (дорослий‌ ‌та‌ ‌дитячий‌ ‌масаж)‌,...
  ВрачПилипенко Марина Геннадиевна
  Провідний лікар-дерматовенеролог, косметолог, трихолог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар рентгенолог, фахівець ультразвукової діагностіки другої категорії
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар-гастроентеролог
  Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД
  Лікао-педіатр ADONIS Присяжнюк Анастасія Миколаївна, Київ
  Лікар-педіатр другої категорії
  Врач ADONIS, Киев
  Дитячий лікар-отоларинголог вищої категорії, керівник лор-служби
  врач-неонатолог ADONIS Шевченко Роман Геннадьевич, Киев
  Дитячий хірург вищої кваліфікаційної категорії, дитячий проктолог, дитячий...
  Лікар-стоматолог ADONIS Хуссейн Ахмед Салім
  Лікар стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт
  Анализы в ADONIS
  Лікар-стоматолог, стоматолог-ортопед
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар-педіатр другої категорії

  Акції


  До – 20% на КТ з контрастом по вихідним
  З 10.10.21 по 10.01.22 пройдіть 3 види УЗД всього за 1000 грн.! *
  Своєчасне обстеження – основа здоров’я. За рекомендаціями ВООЗ, для
  Оформлюйте програми з ведення вагітності та пологів та отримайте відмінну
  Перша консультація акушера-гінеколога + УЗД = БЕЗКОШТОВНО
  Вартість вакцинації від грипу+огляд лікаря лише 600 грн!
  Акция Антиген-тест на COVID-19 за 350 грн.| ADONIS
  Антиген-тест на COVID-19 за 350 грн.|
  КТ
  Отримайте знижку 10% на КТ органів грудної клітини при проходженні ПЛР-тестування

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.

  Блог


  Вагітність та пологи особливі своєю атмосферою очікування і захисту. У […]
  Пандемія коронавирусу внесла свої корективи в звичний життєвий уклад. Не […]
  Крім клінічної діяльності, фахівці ADONIS активно займаються освітньою роботою.