Отложенное материнство в Киеве

Ми живемо у мінливому світі, де щодня на нас чекають мільйон завдань. Чи потрібно говорити, що в такому шаленому ритмі часу на спілкування і особисте життя у сучасних молодих жінок, найчастіше, просто немає. Що вже говорити про народження дитини.

Внаслідок цього спостерігаємо тенденцію до пізнього материнства.

У період з 30 до 40 років фіксується найбільше звернення до репродуктолога, під час якого діагностуються проблеми із зачаттям. Так, кожен випадок індивідуальний, і репродуктивна система кожної людини працює по-різному. Якщо ви хочете, щоб після 35 у вас не виникли проблеми з народженням, потрібно задуматися про планування вагітності набагато раніше. Зверніть увагу на програму відкладеного материнства в ADONIS, яка набирає усе більшої популярності у пацієнтів з України та інших країн.

Сучасні репродуктивні технології дозволяють вирішити проблему збереження фертильності без ризику для життя жінки і майбутньої дитини.

 

Що таке відкладене материнство

 

Суть методики “Відкладене материнство” полягає у кріоконсервації (заморожуванні) яйцеклітин (ооцитів). У кріобанку клініки ADONIS ви зможете зберігати свій біоматеріал роками.

Кріоконсервація ооцитів – це можливість для молодої і здорової дівчини у репродуктивному віці заморозити свої яйцеклітини в лабораторних умовах і використати їх, коли захоче народити дитину. Багато хто побоюється, що кріоконсервація може негативно позначитися на якості яйцеклітин, але це не так. Консервація в кріобанку ADONIS, завдяки ідеальним умовам, дозволяє зберегти всі функції ооцитів, в тому числі здатність до запліднення. Кріоконсервація ооцитів за програмою «Відкладене материнство» в Києві доступна лише в декількох кріобанках.

Пацієнтки Центру репродуктології ADONIS мають можливість отримати увесь спектр послуг в одному місці:

 • консультація репродуктолога;
 • лабораторно-діагностичне обстеження;
 • забір біоматеріалу та його консервація у власному кріобанку клініки;
 • екстракорпоральне запліднення, коли забажає жінка;
 • ведення вагітності та пологів.

 

 

Відкладене материнство в Києві

 

Кому потрібна кріоконсервація біоматеріалу:

 • молодим жінкам (від 18 років), які поки не хочуть народжувати чи не мають постійного статевого партнера, які займаються освітою або будують кар’єру;
 • жінкам у віці 35 років, які планують вагітність в майбутньому.

 

Підготовка до кріоконсервації

 1. Перш за все, потрібна консультація репродуктолога, на якій жінка отримає відповіді на її запитання.
 2. Після цього лікар призначає необхідні лабораторні аналізи та УЗД органів малого таза.
 3. Після вивчення результатів діагностики, репродуктолог складе курс стимуляції яєчників (для активного зростання фолікулів і дозрівання ооцитів).
 4. Перший етап стимуляції проходить з 2-3 дня менструального циклу.
 5. Якщо гормонотерапія протипоказана, проводиться природне накопичення яйцеклітин.
 6. Для аналізу динаміки дозрівання фолікулів доктор складає графік УЗД (6, 9 і 12 дні менструального циклу).
 7. На 15 день стимуляції лікар може визначити дату забору фолікулів для їх подальшої заморозки.

Лечение стволовыми клетками

 

Що відбувається з матеріалом і як його використати

 

Відібрані яйцеклітини зберігають у спеціальних контейнерах у кріобанку на термін, який обирає жінка. На сьогоднішній день відомо про 16-річне заморожування ооцитів, після запліднення яких народилися здорові діти. Це доводить, що якість біоматеріалу після заморозки не змінюється. Коли жінка або пара вирішує завести дитину, досить звернутися до клініки і за допомогою програми ЕКО провести запліднення замороженої яйцеклітини спермою.

Запліднені яйцеклітини культивують у спеціальному інкубаторі. Після, на 5 день, ембріолог відбирає найбільш життєздатну бластоцисту і переносить її до матки. Решта запліднених яйцеклітин можна знову заморожувати на випадок, якщо перша спроба ЕКЗ була неуспішною.

 

Основні етапи програми в ADONIS

 

Програма “Відкладене материнство” складається з декількох етапів:

 • стимуляція яєчників;
 • забір яйцеклітин;
 • оцінка якості біоматеріалу;
 • генетичне тестування;
 • очищення ооцитів;
 • відбір найбільш життєздатних клітин;
 • зневоднення ооцитів для запобігання їх кристалізації;
 • криоконсервация ооцитів.

 

На програму “Відкладене материнство” ціна залежить від показів, а також переліку послуг, які входять до пакету, і вартості медикаментів.

 

Доступні програми відкладеного материнства в ADONIS

 

Програма ЕКЗ “Збереження репродуктивного здоров’я жінки”: індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців – 21 230 грн;

Програма ЕКЗ “Збереження репродуктивного здоров’я жінки при онкопатології”: індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців – 19 107 грн.

Лабораторные анализы в Киеве

 

Як проходить забір для кріоконсервації

 

Суть методу кріоконсервації полягає в глибокому заморожуванні яйцеклітин в рідкому азоті (температура -196 градусів). Клітини просто завмирають на певний час. Це забезпечує збереження біоматеріалу.

Відбір матеріалу відбувається в ході пункції яєчників.

Пункція ооцитів з яєчників відбувається під загальним наркозом під контролем УЗД-апарату. На вагінальний датчик приладу фіксують насадку для біопсії, за допомогою якої можна утримувати голку для вилучення фолікулів. Голка з’єднана з вакуумним апаратом.

УЗД-супровід дозволяє лікарю побачити на екрані чітке зображення фолікула і делікатно виконати забір його вмісту (яйцеклітини і фолікулярної рідини). Отриманий біоматеріал збирають у спеціально підігріті пробірки і передають ембріологові, який і проводить кріоконсервацію.

Пацієнтка 1-2 години проводить у клініці під наглядом фахівців, після чого може відправлятися додому.

 

Медичні покази до кріоконсервації ооцитів

 

Програма кріоконсервації ооцитів надає можливість жінкам народити дитину в будь-якому віці.

Важливо: репродуктологи рекомендують усім жінкам, які досягли 35-річного віку, які планують мати дитину, але за яких-небудь причин не можу цього поки зробити, заморожувати свої яйцеклітини.

Крім соціальної обумовленості явища відкладеного материнства, існують також і медичні покази, за яких потрібно задуматися про кріоконсервацію ооцитів:

 • генетичний фактор (у близьких родичок жінки наступила рання менопауза, є схильність до зниження оваріального резерву);
 • медичні покази (жінка проходить комплексне лікування функцій репродуктивної системи);
 • у майбутньому планується ЕКЗ;
 • перед проведенням хіміотерапії або радіохвильової терапії (з метою збереження здорових ооцитів).

 

Саме тому так важливо регулярно проходити огляди гінеколога, а після 30 років бажано також прийти на консультацію до репродуктолога, щоб оцінити свій оваріальний резерв.

Клеточная терапия в ADONIS

 

Відновлення

 

Протягом першої доби після забору біоматеріалу жінка може відчувати помірні болі внизу живота, слабкість. Знеболюючі препарати вживати не можна, щоб не змазати клінічну картину, якщо знадобиться екстрена допомога. Після проведення процедури рекомендується статевий спокій протягом декількох тижнів. Заборонено відвідувати лазні, сауни, приймати гарячі ванни, солярій, тренажерний зал і басейн.

 

Важливо: якщо після процедури з’явилися рясні кров’яні виділення, почастішало серцебиття з’явилася задишка або сухий кашель – потрібно терміново звернутися до лікаря.

 

Перевага програми «Відкладене материнство» в ADONIS

 1. Власний Центр репродуктології (філія Центр здоров’я сім’ї ADONIS FAMILY на Осокорках).
 2. Власний сучасний кріобанк для заморозки біоматеріалів (яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів).
 3. Можливість заморозки біоматеріалів, які були вилучені у пацієнтки в інших центрах планування сім’ї.
 4. Всі види послуг з використанням допоміжних репродуктивних технологій.
 5. Перевірка біоматеріалу, в тому числі ембріонів на наявність генетичних аномалій у власній ембріолабораторії.
 6. Сучасні міжнародні протоколи діагностики та лікування захворювань репродуктивної системи як жінок, так і чоловіків.
 7. Кваліфіковані гінекологи, репродуктологи та ембріологи з досвідом роботи більше 10 років.
 8. Надаємо повний цикл послуг: репродуктологія (діагностика і лікування безпліддя), акушерство та гінекологія – (ведення вагітності та пологів).
 9. Два сучасних приватних пологовий будинок, що працюють за системою “Все включено”.
 10. Великий перелік програм лояльності.

 

Сотні сімейних пар з усієї України та зарубіжжя знайшли радість бути батьками, завдяки нашим фахівцям.

На програми “Відкладене материнство” ціни можна подивитися на сайті.

 

Як записатися до репродуктолога ADONIS

 

Записатися на консультацію до репродуктолога в ADONIS можно через форму зворотного зв’язку на сайті або в кол-центрі клініки ADONIS за телефоном:

 

0 800 707 707

 

Ціни


Забір тканини яєчника для кріоконсервації
9 900,00 грн.
Зберігання кріоконсервованого біологічного матеріалу та ембріонів протягом 2 місяців
473,00 грн.
Зберігання кріоконсервованого біологічного матеріалу та ембріонів протягом 6 місяців
1 265,00 грн.
Кріоконсервування сперми
2 200,00 грн.
Програма ЕКЗ "Акційна сегментований протокол з медикаментами":індукція суперовуляції трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією підготовка сперми ICSI культивування ембріонів кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
50 500,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я пари при онкопатології": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 6 місяців
32 607,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я чоловіки при онкопатології": спермограма, кріоконсервування та зберігання сперми протягом 6 місяців
3 141,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (друга спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
33 024,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (друга спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
33 024,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (перша спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
35 510,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (перша спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
35 510,00 грн.
Програма ЕКЗ "Сегментований протокол" (подвійна стимуляція): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
70 590,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
31 249,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
31 249,00 грн.
Кріоконсервування ооцитів/ембріонів методом вітрифікації (1 кріотек)
6 050,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  УЗД-фахівець, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог вищої категорії
  Ембріолог, завідуюча відділення ембріології
  Біолог, генетик, завідуюча цитогенетичної лабораторії

  Часті питання