косметология в киеве

У останні десятиліття технології апаратної косметології безупинно розвиваються. Сьогодні за своєю ефективністю вони практично не поступаються пластичній хірургії та ін’єкційним методикам омолодження. Апаратна косметологія дозволяє усунути зморшки, прибрати друге підборіддя і мішки під очима, змінити овал обличчя, позбавитися від акне, пігментних плям, рубців і вирішити ще ряд косметичних проблем.

При цьому апаратні процедури нетравматичні, практично безболісні та в порівнянні з послугами пластичної хірургії стоять в рази дешевше. Все це робить їх доступними для більшості людей і підвищує їх популярність.

 

Що таке апаратна косметологія

Апаратною косметологією називають цілий ряд різноманітних процедур, які проводять за допомогою високотехнологічного обладнання та спеціальних засобів: гелів, тоніків, кремів і іншої косметики. Вони передбачають вплив на клітини шкіри електромагнітними, ультразвуковими й оптичними випромінюваннями, електричним струмом і барометричним тиском. Завдяки такій фізичній дії активні компоненти косметичних засобів проникають в глибокі шари шкіри, чого не відбувається при звичайному їх застосуванні.

Дізнатися більше про апаратну косметологію в ADONIS ви можете тут.

 

Основні процедури

Процедури апаратної косметології проводяться на багатофункціональних апаратах, що дозволяють впливати на шкіру різними методами. Досить часто протягом однієї процедури застосовують не одну методику, а відразу декілька. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та швидше отримати бажаний результат.

 

Основними процедурами сучасної апаратної косметології є:

 • Лазерне омолодження. Проводиться за допомогою апарата INMODE MORPHEUS 8 (Ізраїль). Лазерне випромінювання проникає в глибокі шари шкіри, стимулюючи обмінні процеси, вироблення колагену та відновлення тканин. Після Morpheus 8 не потрібно загальна реабілітація: відновлення шкіри відбувається протягом 5-7 днів. Усі маніпуляції виконуються під місцевою анестезією.

 • Body FX ліпосакція. Єдина насадка для безопераційної ліпосакції, яка не має аналогів у комбінації технологій. Радіочастотна потужність в діапазоні 10-50 Вт із потужністю імпульсу (HVP) 2000 вольт забезпечує перетворення тіла (в середньому 3-5 см в об’ємі) з одночасною підтяжкою шкіри в найкоротші терміни.

 • Алмазна шліфовка обличчя. Вона забезпечує очищення шкіри й усунення ороговілих клітин. Процедура проводиться з використанням діоксиду алюмінію, який має потужну абразивну дію.

 • Брашінг. Так називають процедуру механічного очищення верхніх шарів шкіри за допомогою апарату зі спеціальними насадками з натуральної щетини різної жорсткості. Крім очищення процедура також забезпечує масаж шкіри і підвищення її тонусу.

 • Безін’єкційна мезотерапія. Вона передбачає введення в середній і в глибокий шар шкіри спеціальних косметичних препаратів, збагачених вітамінами та мінералами, за допомогою роликового апарату. Вона не порушує цілісності шкірного покриву. Процедуру застосовують для насичення шкіри вологою і корисними речовинами, підвищення її пружності, вирівнювання кольору й усунення перших зморшок.

 • Мікрострумова терапія. Вона проводиться з використанням низькочастотних електричних імпульсів, які впливають на м’язи і нервові закінчення. Її застосовують в основному для підвищення тонусу шкіри, усунення зморшок, вугрових висипань і гіперпігментації.

 • Кріоліфтінг. Він проводиться з використанням охолодженого рідкого азоту. Завдяки його впливу відбувається різкий спазм судин, а потім їх розширення, в результаті чого підвищується проникність в шкіру медичних препаратів. Процедура забезпечує поліпшення мікроциркуляції крові і прискорення обмінних процесів, стимулює виробництво колагену, еластину і гіалуронової кислоти, в результаті чого проявляється сильний омолоджуючий ефект.

 • Радіохвильова підтяжка шкіри. Процедура передбачає вплив на шкіру електричними радіохвилями. Вони забезпечують нагрів глибоких шарів шкіри, в результаті чого відбувається зміна колагенових волокон і утворення нових. Процедуру проводять на шкірі обличчя, шиї, декольте та інших ділянках тіла.

 • Блефаропластика. Ця процедура вважається найефективнішою альтернативою пластичної хірургії. Вона проводиться з використанням плазмового струму і забезпечує підтяжку шкіри. Її застосовують для зміни форми повік, кругової підтяжки обличчя і досягнення інших коригувальних ефектів.
 • Вакуумно-роликовий масаж. Ефективний метод «здорового» схуднення. Косметологи ADONIS виконують процедуру на сучасному апараті STARVAC SP ORIGINAL (Франція), який широко використовується в країнах Європи. При впливі на проблемну зону, пристрій формує вакуум, який підсилює кровообіг та лімфовідтік. Масажні ролики апарату додатково впливають на тканини, підсилюючи обмінний процеси. Як результат — шкіра в зоні впливу стає пружною та підтягнутою.

 

Іноді до апаратної зараховують і лазерну косметологію, хоча вона є окремим напрямком, що включає комплекс різноманітних процедур.

 

Сучасна апаратна косметологія: види процедур та їх особливості

Показання до застосування апаратних процедур і їх ефекти

Методи апаратної косметології дозволяють підвищити тонус і еластичність шкіри, запобігти появі зморшок і усунути перші ознаки старіння, прибрати зморшки, розтяжки, пігментні плями та веснянки, а також поліпшити овал обличчя. Також деякі процедури застосовують для очищення шкіри, вирівнювання її рельєфу і тону, лікування вугрових висипань і усунення постакне.

 

Показаннями до застосування апаратної косметології є:

 • Перші ознаки старіння шкіри;
 • Зморшки;
 • Набряклість обличчя;
 • Друге підборіддя і мішки під очима;
 • Гіперпігментація, веснянки, плями, купероз;
 • Збільшення пор шкіри;
 • Шрами та розтяжки;
 • Вугрові висипання і постакне.

Крім цього апаратну косметологію застосовують для схуднення, у тому числі в області обличчя.

 

Основні протипоказання:

 • Інфекційні захворювання шкіри;
 • Запалення, рани на шкірі;
 • Алергія на використовувані препарати;
 • Загальні захворювання в гострій стадії;
 • Деякі хронічні захворювання;
 • Рак і доброякісні новоутворення;
 • Вагітність і годування груддю.

 

Сучасна апаратна косметологія: види процедур та їх особливості

Усі за і проти апаратної косметології

Апаратна косметологія, як і будь-яка методика, має ряд своїх переваг і недоліків.

До переваг можна віднести:

 • Високу ефективність процедур;
 • Безпеку;
 • Низьку частоту побічних ефектів;
 • Безболісність;
 • Доступну вартість.

 

Відносними мінусами апаратних процедур вважаються:

 • Досягнення оптимального ефекту після проведення повного курсу;
 • Неможливість застосування при шкірних захворюваннях, ранах і запаленні на шкірі;
 • Невисока ефективність в ряді складних випадків.

 

Перш ніж прийняти рішення про відвідування процедур апаратної косметології, потрібно проконсультуватися з професійним косметологом. Спеціаліст повинен оцінити стан шкіри й визначити, яка методика і наскільки може бути ефективною. Досить часто рекомендують застосовувати комплексний підхід, тобто використовувати різні косметологічні процедури для забезпечення оптимального результату.

При виборі клініки, яка надає послуги апаратної косметології, необхідно звернути увагу на кілька важливих моментів. По-перше, вона повинна мати ліцензію на ведення даної діяльності.

По-друге, процедури повинні проводити фахівці з вищою медичною освітою і достатнім досвідом роботи, оскільки їх ефективність і безпека переважно залежить від правильності проведення.

По-третє, обладнання повинно бути якісним і сучасним. Новітні апарати мають більший діапазон налаштувань, що дозволяє коригувати їх роботу під особливості кожного пацієнта.

Для проведення процедур апаратної косметології в медичних центрах ADONIS, розташованих в різних районах Києва, використовується сучасне спеціалізоване обладнання, вироблене в США і Німеччині. Наші фахівці мають вищу освіту і багаторічний досвід роботи, а також регулярно проходять тренінги з підвищення своєї кваліфікації в апаратній і естетичній косметології.

Ціни


Дарсонвалізація/Кріомасаж голови, 1 сеанс
275,00 грн.
Дарсонвалізація/Кріомасаж обличчя, 1 сеанс
220,00 грн.
Корекція локальних жирових відкладень BODY FX Одна зона 15 х 15 см
1 650,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Бічна зона талії
9 900,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Декольте
11 000,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Живіт
16 500,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Зона навколо очей
7 700,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Кисті рукзона ліктів
9 900,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Корекція післяопераційних швів до 10 см
8 800,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості)
9 900,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Надколінна зона
9 900,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Обличчя + Шия
19 800,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Обличчя + Шия + Декольте
23 100,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Обличчя повністю
12 100,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Підборіддя
8 250,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Руки внутрішня поверхня
9 900,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Сідниці
15 950,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Стегна внутрішня поверхня (зовнішня поверхня)
13 200,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Шия
11 000,00 грн.
Фракційний RF-ліфтинг Morpheus 8 Щоки
8 800,00 грн.
Вакумно-роликовий маса верхньої частини тіла (40 хв.)
385,00 грн.
Вакумно-роликовий маса всього тіла (60 хв.)
550,00 грн.
Вакумно-роликовий маса нижньої частини тіла (45 хв.)
440,00 грн.
Дарсонваль, 1 сеанс
143,00 грн.
Магнітотерапія БТЛ 1, 15 хв
385,00 грн.
Магнітотерапія БТЛ 1, 30 хв
528,00 грн.
Магнітотерапія, 1 сеанс
143,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дерматокосметолог, трихолог
  ВрачПилипенко Марина Геннадиевна
  Провідний лікар-дерматовенеролог, косметолог, трихолог