Бариатрическая хирургия в Киеве (лечение ожирения)

Баріатрична хірургія – це малоінвазивні операції по зменшенню шлунка.

Метод був знайдений в 70 роках 20 століття та показав високу ефективність у боротьбі з важкими формами ожиріння.

Мета баріатрії – скорочення кількості споживаної їжі пацієнтів з 3-4 стадією ожиріння. Саме надмірні жирові відкладення являють собою велику проблему для здоров’я людини, оскільки часто супроводжуються супутніми захворюваннями.

 

Причини ожиріння

 

Найчастіше причиною зайвої ваги стає не генетична схильність, як здебільшого думають, а спосіб життя людини та постійне переїдання.

Який зв’язок між зайвим вживанням їжі й ожирінням?

Відомо, що обсяг порожнього шлунку 0, 5 літрів. У заповненому стані його об’єм збільшується до 1,5 літрів. При переїданні шлунок може розтягуватися до 3 і навіть 4 літрів.

Відповідно, регулярне вживання надмірної кількості їжі призводить до значного збільшення обсягу шлунка. І, як результат, – дисбаланс між спожитою і витратною енергією. Зайві калорії не спалюються, а відкладаються у вигляді жирових відкладень. Внаслідок цього відбуваються порушення обміну речовин і прогресуюче збільшення маси тіла, тоді може знадобитись лікування ожиріння.

 

Основні причини ожиріння:

 • постійне переїдання і знижена фізична активність;
 • високий рівень інсуліну;
 • гормональні збої;
 • генетична схильність;
 • депресії й інші нервові розлади.

 

Типи ожиріння

 

Залежно від місця локалізації жирових відкладень розрізняють:

Абдомінальне ожиріння – фігура набуває форму яблука, так як жир накопичується в області живота і грудей і ускладнює роботу черевних органів. Цей тип ожиріння небезпечніше інших, тому що часто супроводжується серцево-судинними захворюваннями.

Гіноїдне ожиріння – ожиріння за типом груші, жирова тканина відкладається в області сідниць, стегон і гомілки. Може ускладнюватися венозними захворюваннями ніг.

Змішане ожиріння – жир розподіляється порівняно рівномірно.

 

Симптоми ожиріння

 

Сама по собі повнота не сприймається в Україні як захворювання. Тому на ранніх стадіях ожиріння рідко хто починає вживати серйозні заходи. Як правило, кожен думає, що сам згодом вирішить цю проблему і на консультацію приходить, маючи серйозні симптоми:

 • задишка;
 • болі в суглобах, хребті;
 • підвищений тиск;
 • пітливість;
 • слабкість, стомлюваність, знижена активність;
 • сонливість;
 • набряклість;
 • запори;
 • розтяжки на шкірі;
 • складки на тілі;
 • безпліддя;
 • зниження потенції у чоловіків;
 • порушення менструального циклу у жінок;
 • постійна спрага і напади голоду;
 • обмежена моторика.

 

Баріатричних хірургія в Києві (лікування ожиріння) — тільки в ADONIS!

 

Бариатрическая хирургия в Киеве (лечение ожирения) – ADONIS

 

Консультація лікаря та діагностика

 

Спосіб життя і харчові переваги часто формуються з дитинства. Згодом вони впливають на функції організму в цілому. Порушується робота харчових нервових центрів, обмін в жирових тканинах, змінюються властивості гормонів. При таких стійких функціональних порушеннях боротьба із зайвою вагою стає звичним, але марним явищем в житті людини.

У цьому випадку лікування ожиріння не може проводитись без кваліфікованої допомоги  ендокринолога або дієтолога не обійтися. На консультації фахівець уважно розпитує пацієнта про спосіб життя, звички та харчові вподобання. У ході вивчення історії хвороби, він може призначити діагностичні аналізи або процедури: аналіз крові на гормони, УЗД щитоподібної залози.

Щоб визначити ступінь ожиріння, лікар вираховує індекс маси тіла (ІМТ). Для отримання ІМТ він ділить вагу пацієнта в кілограмах на квадрат його зросту в метрах.

Залежно від отриманого результату діагностують 4 стадії ожиріння:

 • 1 ступінь – перевищення нормальної маси тіла більше ніж на 29%;
 • 2 ступінь – зайва вага становить 30-40%;
 • 3 ступінь – перевищення маси на 50-99%;
 • 4 ступінь – надлишкова маса 100% і більше.

 

Для діагностики причини захворювання і з’ясування нюансів може знадобитися консультація суміжного фахівця: гастроентеролога, алерголога, ендокринолога, психолога або баріатричного хірурга.

 

Лікування ожиріння у Києві

 

Залежно від діагнозу і ступеня жирових відкладень лікар розробляє індивідуальне меню, лікувальну терапію, спортивні навантаження або психотерапію.

Найбільш небезпечними для здоров’я людини є надлишок жирових тканин 3-4 стадії. Його ще називають морбідне ожиріння. Воно не просто впливає на якість життя, але і викликає такі супутні захворювання як ішемічна хвороба серця, інсульт, цукровий діабет, безпліддя, неврологічні розлади та інші.

У таких випадках вдаються до баріатричних операцій, зокрема, може бути встановлено кільце на шлунок у спеціалізованому центрі у Києві.

Якщо через патологічні порушеня в організмі людини дієти, тренування та інші заходи не приносять бажаного результату, допомогти може операція по зменшенню шлунка або баріатрична хірургія.

 

Які баріатричні операції на шлунку роблять у ADONIS?

 

Сьогодні операції по зменшенню шлунка користуються попитом. Вони допомагають швидко, без особливих дієт позбутися не тільки від зайвої ваги, але і від більшості супутніх захворювань. Крім того, ефективний результат залишається на все життя.

У медичній клініці ADONIS, в Києві, баріатричні операції на шлунку успішно проводять не один рік.

 

Баріатричні операції. Види

Виды бариатрических операций в Киеве

Лапароскопічна операція з бандажування шлунка (кільце на шлунок) – у верхній частині шлунка закріплюється силіконовий бандаж або манжета, яка сприяє зменшенню кількості їжі, що вживається. Зробити операцію «кільце на шлунок» у Києві можна у Лікувально-діагностичному центр ADONIS на Жилянській, 72 та Центрі здоров’я сім’ї ADONIS FAMILY на Осокорках по вул. Дніпровська набережна, 26-К. На операцію по встановленню кільця на шлунок вартість можна дізнатися тут.

Лапароскопічне шунтування шлунка (гастрошунтування) – найбільш ефективний і популярний вид баріатрії, при якому ізолюють частину шлунка і реконструюють тонку кишку. Меншу частину шлунка з’єднують з тонкою кишкою, а більшу – не видаляють, але виключають з роботи. Операція по зменшенню шлунка дозволяє позбутися від 70% і більше жирових надмірностей за короткий проміжок часу.

Рукавна резекція шлунка – видаляється донна частина шлунка, що виробляє гормон грелін (регулятор апетиту). Це призводить до значного зниження апетиту.

Установка шлункового балона – за допомогою ендоскопа в шлунок тимчасово вводять згорнутий балон, після чого його наповнюють соляною рідиною. Він займає частину шлунку і створює враження ситості.

Лапароскопічна гастроплікація – малоінвазивна процедура, при якій сторона шлунка з більшою кривизною не видаляється, але подвоюється у вигляді трубки.

 

Переваги лікування у ADONIS

 

Операцію з установці кільця на шлунок, а також інші види баріатричних втручань можна зробити в Києві тільки у приватних медичних центрах, в яких є новітнє діагностичне та хірургічне обладнання.

Основною перевагою лікування ожиріння в Києві в ADONIS є високий професіоналізм наших лікарів. Серед них заслужений лікар України, а також фахівці з великим практичним досвідом роботи та вищою кваліфікаційною категорією.

У ADONIS при баріатричної хірургії ціни (в Києві такі операції проводять ще в декількох клініках) відповідають якості послуг і нижче вартості на аналогічні послуги в інших медцентрах Києва.
Також медичний центр ADONIS пропонує комфортні умови перебування в стінах нашого стаціонару і постійний лікарський контроль на всіх етапах лікування. У медичних центрах ADONIS проводять всі види оперативних баріатричних операцій.

Найбільш затребуваною є операція кільце на шлунок, ціна на яку залежить від ступеня ожиріння пацієнта, а також кваліфікації хірурга.

Лікування ожиріння за допомогою баріатричних операцій призначається тільки після ретельного обстеження. В Інноваційному хірургічно-діагностичному центрі на Подолі також є можливість проведення всіх діагностичних досліджень (МРТ, КТ, УЗД) для виконання оперативних втручань будь-якої складності.
Досвідчені хірурги ADONIS проводять втручання через міні-проколи з мінімальною крововтратою. Пацієнт повертається до звичного режиму вже на 2 добу, а після втручання не залишаються рубці і шрами.

У комфортних умовах і під уважним доглядом персоналу час перебування у стаціонарі пролітає швидко і непомітно.
Після операції пацієнти також можуть пройти комплексну реабілітацію у найкращих фахівців і повернутися до повноцінного життя без обмежень.

 

Ціни на баріатричну хірургію

 

Підсумкова вартість залежить від типу операції, кваліфікації хірурга, витратних матеріалів. Уточнити деталі можна на консультації хірурга.

 

Як записатися на операцію

 

Записатися на консультацію до хірурга і операцію можна в кол-центрі, за телефоном, вказаному на сайті.

 

0 800 707 707

 

Ціни


Постановка шлункового балону при ожирінні, на 6 місяців (з вартістю балону)
43 560,00 грн.
Sleeve-резекція шлунку при ожирінні (без вартості витратних матеріалів)
55 000,00 грн.
Проксимальна резекція шлунка
56 000,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  Часті питання


  Філії