КТ легких в киеве

КТ легень – це швидкий та ефективний спосіб діагностики захворювань дихальної системи (зокрема специфічних пневмоній), органів грудної клітки, середостіння. Цей порівняно новий метод променевої діагностики показав високу діагностичну цінність та обширну зону використання.

Однією з головних переваг методу є виняткова деталізація у поєднанні з низьким променевим навантаженням. Наприклад, щоб поставити точний діагноз, використовуючи рентген, необхідно зробити 2 знімки в різних проекціях. З комп’ютерною томографією радіолог отримує від 20 до 64 максимально деталізованих знімків-зрізів, шляхом чого підвищується точність діагностики.

Крім того, ціни на комп’ютерну томографію легень нижчі, ніж на МРТ цієї зони, але забезпечують таку саму відмінну деталізацію зони діагностики. Як наслідок, КТ легень є діагностичним методом вибору для великої категорії пацієнтів.

Зробити КТ легень у Києві ви можете у будь-якому зі зручних відділень ADONIS на лівому та правому березі. Сучасне обладнання, досвідчені радіологи, лояльні ціни, система знижок: ми робимо якісну медицину доступною для всіх.

 

Що таке КТ легень

Комп’ютерна томографія (КТ) – найбільш точний не інвазивний метод, що ґрунтується на комп’ютеризованій обробці безлічі рентгенівських знімків. Збираючи в один, комп’ютерний алгоритм формує деталізовану тривимірну модель органу. Комп’ютерна томографія легень (ціна процедури вказана тут) є “золотим стандартом” діагностики в пульмонології, торакальній хірургії, онкохірургії.

 

Показання до процедури

КТ легень допомагає діагностувати:

 • пневмонію;
 • туберкульоз;
 • рак легені, бронхів, трахеї, стравоходу;
 • патології серцево-судинної системи;
 • травми органів грудної клітки;
 • аномалії судинного русла (аневризми аорти та великих судин);
 • метастатичні ураження легких та регіонарних лімфовузлів;
 • аномалії розвитку органу.

 

Також метод незамінний під час проведення післяопераційного контрольного дослідження. Записатись на обстеження та уточнити вартість КТ легенів у Києві можна через контакт-центр.

КТ легких в киеве

 

Види КТ

 

Пацієнтам ADONIS доступні такі види томографії:

 

Спіральна

Стандартне дослідження із можливістю тривимірної реконструкції анатомічної зони. Саме дослідження займає від 20 хвилин, а висновок радіолога при такому типі діагностики буде готове в найкоротші терміни. За статистикою, стандартна комп’ютерна томографія легенів у Києві увійшла до трійки найпопулярніших методів діагностики в період 2020-2021 років.

 

Томографія з контрастним посиленням

Використання розмаїття забезпечує максимальну деталізацію при складних клінічних випадках, діагностиці пухлин та виявленні аномалій магістральних судин (тромбоемболії, аневризми). Контрастна речовина для КТ виготовлена ​​на основі йоду. Цей факт важливо враховувати пацієнтам з алергією на йод, патологіями щитоподібної залози, захворюваннями нирок.

Потрібна комп’ютерна томографія легень з контрастом? Записуйтесь на процедуру через форму зворотнього зв’язку!

 

Томографія зі зниженим променевим навантаженням

Низькодозова КТ є оптимальним режимом діагностики при повторних процедурах, а також при обстеженні пацієнтів з обтяженою історією хвороби. Необхідність проведення процедури зі зниженим променевим навантаженням обговоріть з лікарем або радіологом.

Важливо: при записі через кол-центр, озвучуйте, що вам потрібна низькодозова томографія легенів, ціна процедури може відрізнятися.

 

Підготовка до проведення

 

Процедура без розмаїття не вимагає спеціальної підготовки. Достатньо прибути до відділення за 10-15 хвилин для заповнення документів.

При дослідженні з контрастом заборонено пити та їсти за 4-6 годин до обстеження. Також перед контрастними дослідженнями необхідно здати аналіз крові на креатинін. Цей показник є критично важливим для оцінки стану здоров’я нирок, і залежно від його рівня лікар схвалює або забороняє проведення діагностики.

Записатися на комп’ютерну томографію легень або будь-які інші обстеження можна через форму зворотного зв’язку на сайті або за номером контакт-центру 0 800 707 707.

 

Як проходить процедура

 

Як проходить процедура

 

Рекомендовано прибути до відділення за 10-15 хвилин до призначеного часу обстеження. За цей час ви спокійно заповните папери, обговорите з лікарем важливі запитання, підготуєтесь до процедури.

Потім необхідно залишити особисті речі, банківські картки, мобільний телефон у спеціальному сейфі та пройти за медсестрою до приміщення для діагностики. Вам допоможуть розташуватись на столі томографа, розкажуть про особливості проведення процедури (коли потрібно затримати подих, у якому положенні розташувати руки).

Важливо: одяг для обстеження має бути без металевих елементів (блискавок, кнопок, декору, ін.). На томограмі металеві елементи виділятимуться контрастними відблисками та знижуватимуть діагностичну цінність знімка.

Також нагадуємо, що в ADONIS можна зробити комп’ютерну томографію легень у нічний час. Цілодобова променева діагностика доступна в Інноваційному Хірургічно-Діагностичному центрі на Спаській, 39. Для запису на процедуру після 21:00 звертайтесь за номером:

+380 (67) 240 39 56

 

Протипоказання до КТ легень

 • алергія на контрастну речовину;
 • цукровий діабет у гострій формі;
 • вагітність (будь-який триместр);
 • ниркова недостатність;
 • захворювання щитовидної залози;
 • мієломна хвороба;
 • маса тіла понад 150 кг.

 

До відносних протипоказань до томографії відносяться судомний синдром, панічні атаки та інші індивідуальні особливості, які озвучує лікар.

 

Розшифровка результатів

 

Вивчення знімка та написання діагностичного висновку займає від 50 хвилин, залежно від обсягу дослідження, наявності розмаїття, інших факторів.

У складній епідеміологічній ситуації ми успішно проводимо виявлення атипової вірусної пневмонії, що характерна для коронавірусу (ефект “матового скла”). Саме діагностика за допомогою КТ допомагає визначити ураження легень на ранній стадії та вчасно призначити лікування.

Для КТ легень діагностичний центр ADONIS надає найкращі умови. Докладніше ознайомитись з можливостями клініки можна тут.

Крім того, як пройти високоточне КТ, пацієнти також можуть отримати висновок від досвідченого спеціаліста за програмою «Друга думка». Ця послуга включає опис спеціалістом вже наявних знімків, без повторного проходження обстеження. У ході ревізії знімку радіолог підтверджує або спростовує раніше поставлений діагноз. Вартість послуги “Друга думка” та ціни на КТ легень у Києві вказані на сайті.

 

Переваги діагностики в ADONIS

 • Всі види променевої діагностики в межах однієї мережі клінік: пацієнтам ADONIS є рентген, комп’ютерна, магнітна томографія.
 • Дослідження КТ легень виконується на сучасному томографі SIEMENS з деталізацією 64 зрізи. Товщина одного зрізу всього 0,7 мм, що виключає появу артефактів спотворення і дає максимально чітку картину.
 • У клініці дотримані суворі запобіжні заходи: індивідуальний запис, санітарна обробка приміщення після кожного пацієнта. Кабінети, коридори оснащені системою знезараження та кварцування, що дозволяє значно знизити ризики зараження (в т.ч. COVID-19).
 • Зробити КТ легень в ADONIS можна у трьох відділеннях на лівому та правому березі Києва у будь-який зручний час. Ми розуміємо важливість своєчасного виконання цього дослідження та даємо нашим пацієнтам таку можливість.
 • Досвідчені радіологи дають детальний діагностичний висновок у найкоротші терміни, що особливо важливо при гострому перебігу захворювання або тяжкому стані пацієнта.

 

КТ легень: ціна діагностики

 

На процедуру «комп’ютерна томографія» ціна залежить від того, використовується контраст чи ні, а також від часу проведення обстеження (ADONIS діє знижка -20% на обстеження в нічний час).

Також нагадуємо, ціна на КТ легень не включає:

 • послугу «Друга думка»;
 • запис матеріалів на носій;
 • доплату за масу тіла понад 110 кг;
 • аналіз крові на креатинін перед дослідженням із контрастом.

 

Деталі та актуальні ціни можна уточнити на сайті або в оператора контакт-центру за номером

0 800 707 707

 

КТ легких в ADONIS

Де зробити КТ в Києві

 

Якщо вас турбують неприємні відчуття в ділянці грудної клітки, ви можете пройти КТ легень самостійно, без направлення лікаря, просто записавшись за телефоном.

Також, якщо у пацієнта проявляється характерна для коронавірусної інфекції клініка – КТ легень стане ідеальним методом оцінки загального стану. Дослідження проводиться у відділеннях ADONIS за адресами:

 

Запис на КТ легенів

 

Для запису на діагностику залиште заявку через форму зворотнього зв’язку на сайті або запишетесь на обстеження за номером 0 800 707 707. Координатор відповість на запитання, запише на зручний час.

 

Потрібно пройти КТ легенів у Києві? Подбайте про своє здоров’я в ADONIS.

 

 

Ціни


КТ органів грудної клітини (легені, середостіння, грудна клітина)
990,00 грн.
КТ органів грудної клітини (легені, середостіння, грудна клітина) з в / в контрастуванням
2 675,00 грн.
Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Лікарі


  Акушер-гинеколог ADONIS
  Врач-рентгенолог высшей категории
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Спеціаліст інструментальної діагностики, лікар-рентгенолог

  Часті питання


  Філії