Стати батьками здорового малюка — багато хто стикається з таким важливим, але не завжди здійсненним бажанням. Провідні репродуктологи ADONIS допоможуть вам втілити його, адже сьогодні для медицини немає нічого неможливого.

У сфері допоміжних репродуктивних технологій, пацієнтам ADONIS доступний повний перелік послуг:

 • Внутрішньоматкова інсемінація
 • ЕКЗ з власними та донорськими клітинами
 • Сурогатне материнство
 • Кріоконсервація яйцеклітин, сперми та навіть ембріонів

 

Наші лікарі підберуть для вас оптимальну тактику лікування безпліддя. Але для її визначення необхідно комплексне обстеження.

Які аналізи треба здавати перед вагітністю? Дізнайтеся від лікаря ADONIS, акушера-гінеколога, репродуктолога, фахівця з ультразвукової діагностики з клінічним стажем понад 11 років Тарасенко Ольги!

 

Навіщо потрібно обстеження перед ЕКЗ

 

Хоч пацієнтки в ADONIS легко переносять різні етапи протоколу ДРТ, важливо пам’ятати, що ЕКЗ та інші методи допоміжних репродуктивних технологій надають значне навантаження на організм майбутньої матері.

Тому, комплексне обстеження перед початком протоколу допоможе отримати точну інформацію про стан здоров’я жінки, знайти вразливі місця та своєчасно зміцнити їх.

Своєчасна профілактика ускладнень та комплексний підхід: саме за такими стандартами доказової медицини працюють репродуктологи ADONIS.

 

Список аналізів перед ЕКЗ

 

Від пацієнтів, які планують вступити в програму, часто надходить питання «які дослідження необхідно пройти перед вступом в програму» або «як довго дійсні результати досліджень». Лікар-репродуктолог ADONIS Тарасенко Ольга Олегівна дає розгорнуті відповіді в коментарі нижче.

 

Коментар фахівця

 

При підготовці до програми ДРТ парі необхідно пройти повне клініко-лабораторне обстеження для виявлення можливих відхилень з подальшою їх корекцією або наявності протипоказань.

Рекомендований список обстеження, створений на підставі наказу №787 МОЗ України виглядає наступним чином.

 

Для жінки:

 • Група крові, резус-фактор
 • Загальний аналіз крові 
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма
 • Біохімічний аналіз крові
 • Аналіз крові на ВІЛ, гепатити B і С, сифіліс
 • Аналіз крові на IgG і IgM до токсоплазми, вірусу герпесу, ЦМВ, хламідій, краснухи
 • Аналіз виділень з 3 точок (оцінка стану уретри, піхви та цервікального каналу)
 • Цитологічний аналіз
 • Гормональна панель: ФСГ, ЛГ, естрадіол, пролактин, ТТГ, АМГ, прогестерон
 • Кольпоскопія
 • УЗД органів малого тазу
 • УЗД щитоподібної залози
 • УЗД органів черевної порожнини та нирок
 • УЗД молочних залоз
 • Флюорографія
 • ЕКГ
 • Висновок терапевта про відсутність протипоказань до проходження програми ДРТ й виношування вагітності

 

Важливо пам’ятати, що перед вступом до протоколу ДРТ необхідно обстежити батька дитини. Тому, відповідь на питання «які аналізи потрібно здати перед вагітністю чоловікові» виглядає наступним чином:

 • Група крові, резус-фактор
 • Аналіз крові на ВІЛ, гепатити В і С, сифіліс
 • Флюорографія
 • Спермограма

 

Важливо: якщо з яких-небудь причин, якість статевих клітин пацієнтів не підходить для ЕКЗ, в ADONIS передбачені програми по протоколам ДРТ з донорськими яйцеклітинами або сперматозоїдами. 

 

Також в період пандемії COVIND-19 інфекції ми рекомендуємо парам проходить ПЛР діагностику на наявність вірусу.

 

Скільки дійсні аналізи перед ЕКЗ?

 

З огляду на, що з плином часу ті чи інші показники крові та сечі можуть змінюватися, всі аналізи мають «термін придатності». Необхідні аналізи перед ЕКЗ мають такі терміни:

 • Гормональна панель вважається інформативною протягом останнього року, крім тих випадків, коли якийсь показник коригується медикаментозно й потрібно його контроль.
 • Загальноклінічні аналізи крові й сечі (загальний, біохімічний, коагулограма), інфекційна панель (ВІЛ, гепатити, сифіліс) повинні бути виконані не пізніше, ніж за три місяці до програми.
 • Група крові — це стабільний показник, який протягом життя не змінюється. Тому «оновлювати» перед програмою необхідності немає.
 • Інструментальні методи дослідження (УЗД, флюорографія, ЕКГ) дійсні протягом року.
 • Спермограма дійсна протягом півроку, у разі, якщо не проводилося лікування та нема потреби контролювати її показники. Здати спермограму в Києві ви можете в медичному центрі ADONIS по вул. Дніпровська Набережна 26К.
 • Цитологічний скринінг та кольпоскопія (в Києві цей вид діагностики доступний практично у всіх відділеннях ADONIS) виконуються один раз на рік. А ось мазок повинен бути «свіжий»: іноді його доводиться оновлювати, щоб перед пункцією фолікулів або перенесенням ембріона виключити запальні захворювання.
 • Ig G до TORCH — інфекцій говорять про наявність імунітету від конкретного захворювання, що, як правило, залишається стабільним протягом життя (крім антитіл до вірусу краснухи). А Ig M дозволяють виключити гостру фазу захворювання.
 • Аналіз методом ПЛР на COVID-19 необхідно виконати не раніше, ніж за 3-4 дні до пункції фолікулів. Вартість аналізів на COVID-19 вказана тут.

 

Де пройти обстеження перед ЕКЗ в Києві

 

Пройти обстеження перед початком програми ДРТ ви можете в будь-якому відділенні ADONIS. Запишіться до репродуктолога на очну або онлайн-консультацію через форму зворотного зв’язку на сайті або зверніться за номером:

 

0 800 707 707

 

Оператор контакт-центру внесе ваші дані та запише до лікаря на зручний час.

 

Скільки коштують аналізи перед ЕКЗ

 

Вартість діагностики залежить від обсягу досліджень, кількості консультацій супутніх фахівців, необхідність підключення лікарів-експертів (розгляд складних клінічних випадків, послуга «Друга думка»). Детальніше ознайомитися з цінами на окремі дослідження та комплексними програмами ви можете тут.

Ціни


УЗД органів малого таза трансабдомінально
545,00 грн.
УЗД органів малого таза трансвагінально/ректально
605,00 грн.
Флюорографія органів грудної клітки в одній проекції
650,00 грн.
Отримання міжнародного свідоцтва про вакцинацію у лікаря
165,00 грн.
Авідність антитіл IgG до вірусу токсоплазми (Toxoplasma gondii), 3 доби
260,00 грн.
Антитіла IgG до вірусу токсоплазми (Toxoplasma gondii IgG), 3 доби
220,00 грн.
Антитіла IgG до токсокар, 3 доби
350,00 грн.
Антитіла IgM до вірусу токсоплазми (Toxoplasma gondii IgM), 3 доби
220,00 грн.
Комплекс "TORCH-інфекції при постановці на облік по вагітності": антитіла IgG, IgM до токсоплазми, цитомегаловірусу, вірусу простого герпесу 1/2 типу, антитіла IgG до вірусу краснухи, 3 доби
1 473,00 грн.
Спермограма, 60 хвилин
440,00 грн.
Дистанційна консультація гінеколога-репродуктолога
500,00 грн.
Вартість ембріологічного забезпечення трансвагінальної пункції яєчників (ТВП)
5 863,00 грн.
Консультація гінеколога-репродуктолога
715,00 грн.
Програма ЕКЗ "Акційна сегментований протокол з медикаментами":індукція суперовуляції трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією підготовка сперми ICSI культивування ембріонів кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
50 500,00 грн.
Програма ЕКЗ "Акційна шлях до материнства з медикаментами": індукція суперовуляції трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією підготовка сперми ICSI культивування ембріонів ембріотрансфер
53 500,00 грн.
Програма ЕКЗ "Акційна шлях до материнства з медикаментами": індукція суперовуляції трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією підготовка сперми ICSI культивування ембріонів ембріотрансфер
53 500,00 грн.
Програма ЕКЗ "Бажане материнство" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, ембріотрансфер
30 193,00 грн.
Програма ЕКЗ "Бажане материнство" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, ембріотрансфер
30 193,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки при онкопатології": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
19 107,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я жінки": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, кріоконсервування та зберігання яйцеклітин протягом 6 місяців
21 230,00 грн.
Програма ЕКЗ "Збереження репродуктивного здоров'я пари при онкопатології": індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 6 місяців
32 607,00 грн.
Програма ЕКЗ "Сегментований протокол" (подвійна стимуляція): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
70 590,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
31 249,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (третя і наступні спроби): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
31 249,00 грн.
Програма ЕКЗ "Транспортна": трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, ембріотрансфер, без вартості медикаментів
31 630,00 грн.
Програма ЕКЗ "Транспортна": трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, ембріотрансфер, без вартості медикаментів
31 630,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (перша спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
35 510,00 грн.
Програма ЕКЗ "сегментований протокол" (перша спроба): індукція суперовуляції без вартості медикаментів, трансвагінальна пункція яєчників з консультацією анестезіолога і внутрішньовенною анестезією, підготовка сперми, ICSI, культивування ембріонів, кріоконсервування та зберігання ембріонів протягом 2 місяців
35 510,00 грн.
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Пологовий будинок ADONIS на Софіївський Борщагівці
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Лікувально-діагностичний центр у Бучі
  Буча, вул. Нове шосе, 52

  Лікарі


  УЗД-фахівець, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог вищої категорії
  Ембріолог, завідуюча відділення ембріології