Хронічний риносинусит. Що це?

Про те, що таке хронічний риносинусит, розповість отоларинголог клініки ADONIS Ягельський Євген Валентинович.

Хронічний риносинусит – тривале запалення слизової оболонки носа і пазух – одне з найбільш поширених хронічних захворювань, яке зустрічається у 15-20% населення і вражає всі вікові групи.

Якщо в дитячому віці при адекватному лікуванні дитина може перерости проблему, то у дорослих пацієнтів на передній план виступають анатомічні причини, і в деяких випадках медикаментозної терапії може бути недостатньо.

У клініці ADONIS створені всі умови для лікування пацієнтів з хронічним риносинуситом. Пацієнти отримують консультацію, проходять ендоскопічне обстеження, виконується комп’ютерна томограма носа і навколоносових пазух.

Залежно від отриманих результатів призначається медикаментозна терапія, лікувальні процедури. При наявності показань пропонується хірургічне лікування.

 

Оперативне лікування

У медичному центрі в Києві проводиться найсучасніший вид операції – функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS – Functional Endoscopic Sinus Surgery).

Це високоефективне, делікатне для тканин оперативне втручання, при якому відбувається точковий вплив на проблемні зони носа і пазух.

Успіх FESS полягає в поєднанні факторів: сучасне ендоскопічне хірургічне обладнання й анестезіологічне забезпечення, малотравматична техніка операції та ретельний післяопераційний догляд.

Оснащення операційних клініки ADONIS це відеосистеми провідних світових виробників, потужні освітлювачі та великий вибір ендоскопів та інструментарію. Шейвер  дозволяє хірургу виявити патологію і провести маніпуляцію в найдальших і важкодоступних ділянках носа і навколоносових пазух.

Анестезіологічне забезпечення, системи моніторингу стану пацієнта дозволяють індивідуально підібрати і провести оптимальне для пацієнта і ситуації знеболювання.

Важливу роль відіграє післяопераційний догляд. Після проведення операції та виписки зі стаціонару пацієнт не тільки отримує рекомендації щодо подальшого лікування. Проводиться ряд післяопераційних оглядів, на яких хірург контролює процес відновлення, проводить очищення носа від згустків і кірочок аж до повного одужання. Подібний підхід знижує ризик післяопераційних ускладнень і сприяє прискоренню одужання.

Приходьте. Ми зможемо допомогти.

Ягельський Євген Валентинович.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Филиалы


  Дніпровська набережна, 26
  Пн-пт 9:00-18:00
  Осокорки
  АDONIS на Жилянській
  м. Київ, вул. Жилянська, 72
  Пн-пт з 9.00 до 17.00, сб - з 9.00 до 15.00
  Вокзальна

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.