Біопсія — найбільш достовірний метод дослідження по встановленню клітинного складу видозмінених тканин. Біопсія ендометрію — процедура по забору зразків внутрішньої слизової оболонки тіла матки для виконання подальшої мікробіологічної діагностики. Такий клінічний аналіз особливо важливий для ранньої діагностики патологій. Даний тест ідентифікує збудника запального процесу і визначає його чутливість до антибактеріальних препаратів. Медичний центр і лабораторія ADONIS надають повноцінне дослідження за даним показником.  Біопсія хоріона — виявляє вроджені вади плоду на дуже малих термінах вагітності (в першому триместрі). Біопсія ворсин хоріона в результаті дослідження дозволяє визначити у майбутньої дитини ймовірність синдрому Дауна та інші небезпечні захворювання і вади розвитку. При даній біопсії відбираються клітини, розташовані в зовнішній оболонці плоду, прилеглої безпосередньо до матки. Тест проводиться з обов’язковим дотриманням правил підготовки до такого дослідження. 

 

Мікробіологічну діагностику біопсії ендометрію/хоріона з чутливістю до антибактеріальних препаратів призначають для діагностики доброякісних утворень на слизовій (поліпи), при гіперплазії (надмірне розростання оболонки матки), видаленні залишків плідного яйця після проведення медикаментозного аборту. Діагноз на основі показників дослідження біопсії хоріона ставиться лікарем, що може призначити додаткове обстеження. Дослідження хоріону показане для діагностики хронічного ендометриту, ендометріозу або аденоміозу, при порушенні менструального циклу, болісних місячних, аномальних кров’янистих виділень з матки (не місячні). Біологічний матеріал важливо забирати з дотриманням усіх правил підготовки до такого дослідження. Мікробіологічна діагностика ендометрію важлива при проблемах із зачаттям, при перериванні вагітності, підготовці до ЕКЗ, болю в нижній частині живота та при сечовипусканні. Наша клініка надає можливість пройти дослідження швидко і якісно. 

 

Якщо у жінки є симптоми, що передують невиношуванню вагітності, підозрі на онкологічний процес, при підозрі на хромосомну патологію у плода після проведення УЗД або біохімічних тестів такий аналіз також показаний. Точний діагноз визначає лікар-гінеколог. 

 

Мікробіологічна діагностика біопсії ендометрію показана при наявності в сім’ї дітей, у яких була виявлена генетична патологія або хромосомні захворювання. Ціна на дослідження в лабораторії ADONIS вказана на сайті. 

 

Аналіз проводиться при носінні хромосомної перебудови одним з батьків, наявності в сімейному анамнезі захворювань, що передаються у спадок і пов’язані зі статтю (наприклад, гемофілія), виявленні чутливості до антибактеріальних препаратів при такому дослідженні в Києві в клініці ADONIS.

 

Тип біоматеріалу

Зішкріб ендометрію матки, ворсини хоріону.

 

Правила підготовки пацієнта

Мікробіологічну діагностику біопсії ендометрію доцільно проводити до початку антибактеріальної терапії або через 7 днів після її закінчення. Необхідно дотримуватися статевого спокою протягом 2-3 діб до забору матеріалу. Напередодні забору бажано зробити очисну клізму і виключити з меню газоутворюючі продукти. Не можна спринцюватися або використовувати тампони. Протипоказаннями до виконання біопсії ендометрію є запальні захворювання піхви і шийки матки (кольпіт, цервіцит) та вагітність. Зазначені фактори впливають на діагностичний показник дослідження.

 

Мікробіологічну діагностику біопсії хоріона проводять на терміні 9.5 — 12 тижнів вагітності. Перед діагностикою вагітній призначається УЗД, яке дозволяє визначити: