Клінічний тест методом In Tray DM призначений для швидкого виділення і диференціації патогенних мікроорганізмів. Підходить для прямого посіву зразків біоматеріалу. Даний медичний аналіз широко використовується в лабораторній діагностиці. 

 

Дерматофіти — аеробні грибки, які викликають різні грибкові захворювання нігтів і шкіри. Вони широко поширені і в результаті вражають 10-15% населення. Відомо близько 20 видів патогенних дерматофітів, які відносяться до сімейства Trichophyton, Microsporum і Epidermophyton. Тест відзначається швидкістю проведення. Найбільш частим збудником є ​​Trichophyton rubrum, наступний за частотою — Trichophyton interdigitale. До призначення лікування необхідно встановити чи є причиною захворювання дерматофіти або ж інфекція викликана, наприклад, дріжджовими грибками, або є дистрофічні ураження нігтів (механічні пошкодження, псоріаз і т. д). Діагноз також підтверджує додаткове обстеження організму. Результатом тесту є загальний звіт про дерматофіти (до 20 видів, в тому числі Т.mentagrophytes, T. interdigitale, T. tonsurans, T. Verrucosum, Trichophyton rubrum, Microsporum canis і Epidermophyton floccosum). Матеріал дослідження повинен забиратися з дотриманням усіх правил підготовки до такого аналізу.

 

Мікробіологічне дослідження на виявлення дерматофітів призначають для діагностики уражених нігтів і гладкої шкіри. Пройти дослідження швидко, зручно, з точністю результатів надає можливість клініка ADONIS.

 

Підвищення показників може вказувати на наявність інфекції Trichophyton rubrum, Microsporum canis і/або Epidermophyton floccosum і/або інших дерматофітів в досліджуваному матеріалі. Діагноз визначає провідний лікар-інфекціоніст.

 

Зниження концентрації може свідчити про відсутність дерматофітів. Для зручності і швидкості ознайомлення з інформацією ціна аналізу на виявлення дерматофітів розміщена на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Зішкріб з ураженої нігтьової пластини, шкіри, волосся.

 

Правила підготовки пацієнта

При підготовці до дослідження в будь-якому зручному для вас відділенні ADONIS в Києві потрібно врахувати наступне.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень і їх діагностичний показник. Спеціальної підготовки не потрібно.