Вимірювання рівня антитіл IgG до бета-2-глікопротеїну  використовується  для  діагностики антифосфоліпідного синдрому та в разі ризику тромбоутворення у пацієнтів із клінічним діагнозом системного червоного вовчака (ВКВ).  

Антифосфоліпідний синдром – аутоімунний, медичний стан гіперкоагуляції,  для якого характерна наявність  антитіл до фосфоліпідів. Останні провокують утворення тромбів в артеріях та венах, а також ускладнення, пов’язані з вагітністю, пошкодження центральної нервової системи та тромбоцитопенії. 

Аналіз на антитіла IgG до бета-2-глікопротеїну I призначають для діагностики антифосфоліпідного синдрому та для оцінки ризику тромбоутворення  у пацієнтів, хворих на системний червоний вовчак. В результаті такого тесту, чим вища концентрація антитіл, тим вищим буде ризик утворення тромбів.

При дослідженні біологічного матеріалу під час обстеження пацієнта, наявність антитіл IgG до бета-2-глікопротеїну може вказувати на антифосфоліпідний синдром, системні аутоімунні  та інфекційні захворювання. 

Наша клініка представляє сучасну лабораторію з європейськими, діагностичними показниками якості, що гарантує точність результатів, що допомагає лікарю спрогнозувати наслідки діагнозу системного червоного вовчаку (ВКВ). Інформація по цінам на дослідження рівня антитіл IgG до бета-2-глікопротеїну в Києві розміщена на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Венозна кров 

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: 

Вранці натщесерце, за 72 години до здачі крові – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.