Антитіла IgM до кардіоліпіну є аутоімунними антитілами, які задіяні у патогенезі антифосфоліпідного синдрому, пов’язаного з ідіопатичними тромбозами, тромбоцитопенією, з перериванням вагітності в 2 та 3 триместрах. Під час гострих інфекцій підвищення рівня антитіл IgM до кардіоліпіну зазвичай має короткотривалий характер, тож необхідно провести повторне тестування з інтервалом не менше 12 тижнів. Також клінічний показник фізіологічного підвищення концентрації антитіл може відзначатися в літньому віці. Даний медичний аналіз є маркером діагностики антифосфоліпідного синдрому. 

Аналіз на антитіла IgM до кардіоліпіну призначають для діагностики антифосфоліпідного синдрому, ідіопатичної тромбоцитопенії, непліддя,  системних аутоімунних захворювань. Результат дослідження надсилається на пошту пацієнта.

Під час тестування на антитіла IgM до кардіоліпіну, підвищення показників може вказувати на антифосфоліпідний синдром, початкові стадії аутоімунних захворювань. 

Обстеження на можливі захворювання за допомогою даного аналізу проводиться лікарем-кардіологом, терапевтом.

Аналіз доставляється в лабораторію з дотриманням усіх правил транспортування біологічного матеріалу. Фахівці лабораторії гарантують максимальну точність дослідження через дотримання високих, європейських стандартів якості під час вивчення показників тесту, що представляє наша клініка. Доступність і точність обстеження за допомогою аналізу на антитіла IgM до кардіоліпіну, значно полегшує діагностичний пошук як пацієнту, так і лікарю. Це також допомагає у встановленні достовірного діагнозу.

Ціна на дослідження рівня показників антитіл IgM до кардіоліпіну вказана на сайті. В Києві визначення показників за даним аналізом можна зробити, скориставшись інформацією через контакт-центр. 

 

Тип біоматеріалу

Венозна кров 

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: 

Вранці натщесерце, за 72 години до здачі крові – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.