Специфічні імуноглобуліни, антитіла до білку-попереднику тиреоїдних гормонів.  Антитіла до тиреоглобуліну є важливим, клінічним показником аутоімунних захворювань щитоподібної залози. Рівні антитіл корелюють з великим вмістом тиреотропного гормону, у порівнянні з концентрацією тиреоглобуліну.

Аналіз на антитіла до тиреоглобуліну (анти-TГ, anti-TG) призначають для діагностики на медичний діагноз хронічного тиреоїдиту, гіпотиреозу, дифузного токсичного зобу, хронічного тиреоїдиту, новонароджених при високому рівні АТ-ТГ у матері.

Підвищення результату показників тестування на анти-ТГ може вказувати на ідіопатичний гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, синдром Дауна, дифузний токсичний зоб, системний червоний вовчак.

Даний аналіз допомагає лікарям-ендокринологам у обстеженні пацієнта на вищезазначені захворювання. Матеріалом для дослідження на антитела до тиреоглобуліну є венозна кров.  Спеціалісти нашої клініки гарантують комфорт і безпечність всіх маніпуляцій при встановленні діагнозу, пов’язаного з результатами такого обстеження. 

З увагою до максимальної діагностичної точності визначення захворювання, ціна на дослідження антитіл до тиреоглобуліну в Києві, зазначена на сайті. 

 

Тип біоматеріалу

Венозна кров 

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови:

Вранці натщесерце, за 72 години до здачі крові – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.