Мазок на цитологію — сучасний клінічний, безболісний і високоточний діагностичний метод, який дозволяє виявити злоякісні процеси, патогенні мікроорганізми, що викликають запалення. В основі даного медичного методу лежить дослідження під мікроскопом морфологічних особливостей клітин в біологічному матеріалі. Детальне вивчення морфологічних особливостей новоутворень в результаті дозволяє підібрати оптимальний спосіб лікування. 

Шийка матки — елемент жіночої статевої системи, який найбільш чутливий до злоякісних процесів, тому проведення ПАП-тесту настільки важливе. Цервікальний рак (онкологія шийки матки) піддається лікуванню тільки на ранніх стадіях. Для підтвердження діагнозу, часто потрібне додаткове обстеження і консультація з лікарем-онкологом. Цитологічний мазок беруть під час гінекологічного огляду спеціальною щіточкою з поверхні шийки матки, біологічний матеріал наносять на предметне скло, потім фарбують реактивами, після чого лікар досліджує клітини шийки матки під мікроскопом. Даний аналіз є маркером морфологічних (атипових) змін в епітелії шийки матки різного характеру та ступеню ураження. Клініка ADONIS та провідні фахівці, лікарі акушер-гінекологи з великим практичним стажем, дозволяють пройти дослідження якісно і комфортно. Лікар визначає точний діагноз на основі показників ПАП-тесту.

Скринінгове цитоморфологічне дослідження мазка шийки матки призначають для діагностики скринінгу раку шийки матки серед жінок у віці від 18 до 60 років при наявності візуальних і кольпоскопічних змін на шийці матки для моніторингу стану шийки матки після терапії.

Ціна дослідження вказана на сайті.

 

 

Тип біоматеріалу

Мазок шийки матки

 

Правила підготовки пацієнта

Перед взяттям мазків при проходженні дослідження в будь-якому відділенні ADONIS в Києві рекомендується:

 

Недотримання вищезазначених правил підготовки може вплинути на діагностичний показник дослідження.