Дослідження Флороценоз/Бактеріальний вагіноз проводиться методом кількісного ПЛР в режимі реального часу. ПЛР є прямим, клінічним методом діагностики інфекцій, він виявляє ділянки ДНК досліджуваних мікроорганізмів. Даний медичний аналіз є високочутливим, специфічним, автоматизованим і швидким у виконанні. 

Флороценоз/Бактеріальний вагіноз – комплексне дослідження складу мікрофлори піхви у жінок репродуктивного віку (18 — 45 років) для діагностики бактеріального вагінозу. Дослідження характеризує загальну бактеріальну масу, виявляє і в результаті дає кількісну оцінку нормальної мікрофлори і умовно-патогенних мікроорганізмів, маркерів бактеріального вагінозу. Умовно-патогенні мікроорганізми можуть в невеликих кількостях визначатися в нормі в пробах з піхви у здорових жінок. Тест проводять з правилами підготовки до нього. При несприятливих умовах і при збільшенні концентрації, умовно-патогенні мікроорганізми можуть викликати дисбіози і запальні захворювання сечостатевої системи, призводити до розвитку ускладнень. Іноді потрібно провести додаткове обстеження на визначення точного діагнозу.

Бактеріальний вагіноз – стан, при якому порушений баланс мікрофлори піхви. При бактеріальному вагінозі знижується частка нормальної мікрофлори (лактобактерій), а кількість умовно-патогенних бактерій значно зростає. Матеріал дослідження ретельно вивчається на наявність збудника інфекції. Основний прояв – виділення з піхви з неприємним запахом. БВ може сприяти передчасним пологам, запальним захворюванням тазових органів, цервіциту та підвищеній сприйнятливості до різних статевих інфекцій.

До складу дослідження Флороценоз/Бактеріальний вагіноз входять:

 

Пройти обстеження швидко і якісно надає можливість наша клініка.

Аналіз на флороценоз/бактеріальний вагіноз призначають для діагностики виділень з піхви, неприємного запаху виділень, тривалого застосування антибіотиків або внутрішньоматкових контрацептивів, при плануванні вагітності або інвазивних маніпуляцій на органах малого таза, при наявності в анамнезі безпліддя, репродуктивних втрат. Точний діагноз визначає лікар-венеролог, інфекціоніст, гінеколог/андролог.

Підвищення показників вказує на наявність бактеріального вагінозу.

Зниження концентрації свідчить про відсутність бактеріального вагінозу.

Для зручності ознайомлення та з метою економії часу на отримання необхідної інформації, ціна дослідження вказана на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Зішкріб з уретри, ц/к, заднього бічного склепіння піхви, ранкова порція сечі

 

Правила підготовки пацієнта

В Києві ви можете пройти дослідження в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS. Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.

Жінкам рекомендується здавати аналіз ПЦР за 5 днів до менструації або через 5 днів після її закінчення, адже це впливає на діагностичний показник дослідження.