Mycoplasma genitalium — патогенний мікроорганізм, здатний викликати уретрит у представників обох статей, цервіцит і запальні захворювання органів малого таза (ЗЗОМТ) у жінок. Це найбільш патогенний представник мікоплазм: збудник, здатний прикріплятися до клітин епітелію і руйнувати їх. M. genitalium, клінічний показник, що має тропізм до циліндричного епітелію, вражає слизову оболонку уретри і цервікального каналу. Тому цей медичний аналіз такий важливий. Інфікування Mycoplasma у дорослих відбувається статевим шляхом, а у дітей — під час пологів. Інкубаційний період складає 3-5 тижнів. При відсутності адекватного лікування і при хронічному перебігу захворювання в результаті розвивається безпліддя. Симптоми інфекції частіше відсутні і з’являються тільки при зниженні імунітету або при інфікуванні іншими патогенними мікроорганізмами. Тест відзначається високою чутливістю у зв’язку з тим, що мікоплазма невидима в мікроскоп і для діагностики даної інфекції рекомендується ПЛР-дослідження. Точний діагноз встановлюється лікарем на основі комплексного обстеження.

 

Аналіз на Mycoplasma genitalium, ПЛР, кількісний призначають для діагностики захворювань урогенітального тракту, безпліддя, перед хірургічним втручанням в область сечостатевих органів, включаючи діагностичне вишкрібання. Біологічний матеріал досліджується за допомогою полімеразно-ланцюгової реакції, що відзначається своєю високою точністю. Аналіз на Mycoplasma genitalium діагностує причину запалення піхви, матки, яєчників, маткових труб, виявлення інфекції на ранніх стадіях вагітності і при її плануванні, контролю терапії мікоплазменної інфекції. Провести дослідження з комфортом дозволяє наша клініка.

 

Підвищення показників вказує на наявність ДНК М.genitalium в біоматеріалі. Діагноз і його ризики на основі показників дослідження уточнює лікар.

 

Зниження концентрації свідчить про відсутність ДНК М.genitalium в наданому біоматеріалі. Ціна дослідження вказана на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Зішкріб з уретри, ц/к, заднього бічного склепіння піхви, ранкова порція сечі.

 

Правила підготовки пацієнта

При підготовці до дослідження в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS в Києві важливо виключити прийом лікарських засобів, алкоголю, кави, надмірні фізичні навантаження. Зазначені фактори можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.

 

Жінкам рекомендується здавати аналіз ПЛР за 5 днів до менструації або через 5 днів після її закінчення. Чоловікам рекомендується не мочитися 1,5-2 години до взяття матеріалу. За 1-2 дня до тесту необхідно виключити статеві контакти, спринцювання, вагінальне УЗД і кольпоскопію, так як це впливає на діагностичний показник дослідження.