Клінічний тест, який дає можливість виявити генетичний матеріал збудника сечостатевого мікоплазмозу (Mycoplasma hominis) в наданому біоматеріалі. Якщо генетичний матеріал Mycoplasma hominis виявлено, тоді вказують його кількість в 1 мл матеріалу (кількісне визначення). Медичний показник вкрай важливий при діагностиці ЗППП. 

 

Мікоплазми — внутрішньоклітинні мікроорганізми, які в результаті викликають запальні захворювання урогенітального тракту і дихальних шляхів. Mycoplasma hominis — представник групи мікоплазм, який вважається умовно-патогенним і здатний викликати захворювання тільки при зниженні захисних сил організму, що сприяє його надмірному розмноженню. Тест на даний показник за допомогою методу ПЛР відзначається точністю і високою чутливістю. 

 

Мікроорганізм Mycoplasma hominis не має власної клітинної стінки і може постійно змінювати свою форму. Діагноз на основі виявлення мікоплазми визначає додаткове обстеження і консультація з лікарем-гінекологом, інфекціоністом. У чоловіків Mycoplasma hominis, зазвичай, викликає уретрит і простатит, а у жінок — уретрит, цервіцит та запальні ураження інших статевих органів. Особливу небезпеку становить урогенітальний мікоплазмоз вагітних, так як може викликати невиношування, передчасні пологи, інфікування плода і розвиток післяродового сепсису. Біологічний матеріал для проведення тесту повинен бути зібраний з обов’язковим дотриманням правил підготовки.

 

Аналіз на Mycoplasma hominis, ПЛР, кількісний призначають для діагностики хронічного інфекційного процесу урогенітального тракту, при плануванні вагітності, невиношуванні вагітності, безплідді, при ВІЛ-інфікуванні, для визначення ефективності антибіотикотерапії. Клініка ADONIS надає можливість пройти тест якісно і з індивідуальним підходом до кожного випадку.

 

Підвищення показників вказує на виявлену ДНК Mycoplasma hominis в біологічному матеріалі. Точний діагноз визначає лікар, що веде пацієнта, гінеколог, інфекціоніст.

 

З розумінням важливості зручності і економії часу при проходженні досліджень, ціна аналізу на мікоплазму хомініс (Mycoplasma hominis) вказана на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Зішкріб з уретри, ц/к, заднього бічного склепіння піхви, ранкова порція сечі

 

Правила підготовки пацієнта

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень. В Києві здати матеріал ви можете в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS. 

 

Жінкам рекомендується здавати аналіз ПЦР за 5 днів до менструації або через 5 днів після її закінчення. Чоловікам рекомендується не мочитися 1,5-2 години до взяття матеріалу. За 1-2 дня до тесту необхідно виключити статеві контакти, спринцювання, вагінальне УЗД і кольпоскопію. Зазначені фактори можуть впливати на діагностичний показник дослідження.