Біль в суглобах можуть провокувати декілька хвороб, зокрема, остеоартроз та ревматоїдний артрит. Регулярні ниючі болі в суглобах можуть призвести до руйнування та деформації кісткової і хрящової тканин, якщо вчасно не приділити належної уваги цим симптомам.

Завдяки загальному аналізу крові можна визначити порушення кровотворення, запальні процеси, алергічні реакції. Даний клінічний аналіз визначає такі складові: еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити та лейкоцитарну формулу.  

Антистрептолізин-О – антитіла імунної системи, які з’являються на початку хвороби, спричиненої стрептококами. Такий медичний аналіз може діагностувати гнійно-запальні захворювання, ревматичну лихоманку, гломерулонефрит та оцінити ступінь активності ревматичного процесу.

Ревматоїдний фактор – гетерогенна група аутоантитіл, які виробляються імунною системою і можуть атакувати частинки, що потрапляють в кров з уражених суглобів, сприймаючи їх як чужорідну речовину. В результаті, органи опорно-рухового апарату піддаються неадекватній атаці імунітету. Такі антитіла діагностують ревматоїдний артрит та інші захворювання неревматичного походження. Варто зазначити, що позитивний аналіз на ревматоїдний фактор може з’явитися ще за кілька років до появи першого симптому артриту. Тому даний тест відзначається чутливістю. Даний аналіз може діагностувати аутоімунні та хронічні запальні захворювання, ревматоїдний артрит, синдром Шегрена. Точний діагноз допоможе визначити комплексне обстеження.

С-реактивний білок – маркер гострої фази запалення. Білок може швидко зростати при запальному процесі або інфекції в організмі, та швидко знижуватися по мірі одужання. Під час дослідження біологічного матеріалу, цьому фактору приділяють особливу увагу.  Даний аналіз може діагностувати системні запальні процеси, внутрішньоутробні інфекції, активну та неактивну форми захворювання з поєднаною інфекцією, ревматоїдний артрит, наявність післяопераційних ускладнень на ранній стадії. Наша клініка допоможе пройти дослідження вчасно і комфортно.

Сечова кислота – один із кінцевих продуктів метаболізму білків, який утворюється під час розпаду пуринових основ та нуклеїнових кислот під дією ферментів. Діагноз на основі цих показників допоможе поставити лікар. При нераціональному харчуванні та порушенні роботи нирок, надлишок сечової кислоти перетворюється в кристали уратів, які відкладаються в нирках, суглобах та в підшкірній клітковині. Внаслідок цього, розвивається подагра. Ціна дослідження вказана на сайті. Даний аналіз може діагностувати сечокам’яну хворобу, лімфопроліферативні захворювання та оцінити функції роботи нирок.

Зміни показників комплексу дозволяють у сукупності оцінити стан пацієнта та виявити патологію, яка потребує відповідного лікування. Комплексне дослідження запальних процесів опорно-рухового апарату в Києві доступно в нашій клініці. Поспішіть скористатися даною лабораторною послугою. 

 

Тип біоматеріалу

Кров

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці – натщесерце, за 72 години до здачі тесту – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити.  Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень. Діагностичний показник також залежить від вищезазначених факторів.