Імунохроматографічний клінічний експрес-тест для якісного визначення антигену Streptococcus pyogenes групи A (стрептококи А). У даному медичному тесті використовується технологія кольорової імунохроматографічної проби з використанням палички для визначення результатів тесту і антитілами, які розподілені на нітроцелюлозній мембрані. 

Стрептококи групи А — одна з найбільш важливих причин, що викликають гострі інфекції верхніх дихальних шляхів. Рання діагностика і лікування фарингіту, викликаного стрептококами групи А, в результаті знижує тяжкість симптомів і подальші ускладнення (ревматична лихоманка і гломерулонефрит). Тест проводиться з обов’язковим дотриманням правил підготовки до такого дослідження.  

Стрептококове запалення горла — бактеріальна інфекція, яка вражає задню стінку глотки і мигдаликів, спостерігається набряк, біль у горлі, особливо при ковтанні. Також додаткове обстеження лікарем допомагає уточнити ступінь активності захворювання. Стрептококові бактерії передаються аерозольним шляхом. Збудник передається при кашлі, чханні, під час розмови.  

Тест на визначення антигенів стрептококів групи А призначають для діагностики наявності стрептококів А (ангіна, некротизуючий фасцит, гостра ревматична лихоманка, гострий гломерулонефрит, первинні інфекції горла, скарлатина). Матеріал забирається із горла пацієнта. 

Якщо стрептококи групи А присутні в зразку, то вони утворюють комплекс з кольоровими частинками, пов’язаними з антитілом стрептококу анти-групи А. Потім комплекс зв’язується з іммобілізованим антитілом стрептококу анти-групи А і видима випробувальна смужка набуває синього кольору, що свідчить про позитивний результат. Пройти обстеження швидко і якісно надає можливість наша клініка. Позитивний результат може вказувати на наявність ангіни, скарлатини, абсцесів, пневмонії. Точний діагноз визначає лікар-отоларинголог, інфекціоніст.

Негативний результат свідчить про відсутність антигенів стрептококів групи А.

Даний тест містить таку комплектацію:

 

Час проведення аналізу: 10 хвилин. Для вашої зручності та з метою економії часу для отримання необхідної інформації ціна дослідження вказана на сайті.

 

Тип біоматеріалу

Мазок із горла

 

Правила підготовки пацієнта

В Києві ви можете пройти дослідження в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS. Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.

Не слід проводити збір матеріалу після їжі і пиття, інтервал повинен бути не менше 2-3 годин, адже ці фактори впливають на діагностичний показник аналізу.