Швидкий імунохроматографічним діагностичний тест для якісного визначення антигену HBsAg вірусу гепатиту В, в зразку цільної крові, сироватки або плазми. HbsAg – один з основних маркерів вірусу гепатиту В, який починає виявлятися в крові пацієнтів останні 2 тижні інкубаційного періоду, коли клінічні прояви захворювання ще недостатньо виражені. Саме з цієї причини визначення HBsAg є найбільш значущим для скринінгового обстеження всіх груп пацієнтів. Вірусний гепатит В характеризується ураженням клітин печінки. Основним джерелом зараження є безсимптомні вірусоносії та хворі на вірусні гепатити В. Вірус присутній практично у всіх біологічних рідинах: крові, спермі, слині, жовчі, грудному молоці, цереброспінальній рідині. Інкубаційний період гострого гепатиту В триває від 45 до 180 днів.

Аналіз «Cito-тест на гепатит В» призначають для діагностики наявності гепатиту В, при профілактичних медичних оглядах, госпіталізації в стаціонар, оформленні санітарної книжки, постановці на облік по вагітності, постановці на військовий облік, отримання дозволу на роботу.

Позитивним вважається результат при появі двох чітких кольорових ліній: тестової (Т) і контрольної (С).

Негативним вважається результат при появі однієї чіткої кольорової контрольної (С) лінії. Кольорова тестова (Т) лінія відсутня.

Важливо: Отримані результати тесту не є діагнозом. Остаточний діагноз озвучить лікар після вивчення анамнезу (скарги, наявна клініка, результати швидкого тесту або додаткових обстежень).

Пройти швидку діагностику гепатиту можна в Києві, в будь-якій лабораторії ADONIS. Ціна дослідження вказана на сайті.

Тест містить комплектацію:

 

Час проведення аналізу 10-15 хвилин.

 

Матеріал для дослідження

Цілісна кров, плазма або сироватка.

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці натщесерце, за 72 години до здачі аналізу не вживати алкоголь, за 12 годин не вживати жирну їжу, за 30 хвилин не курити.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть впливати на клінічний результат тесту.