Здоров’я дитини вимагає особливої уваги та турботи, адже дитина є цілим всесвітом для люблячих батьків. Даний клінічний комплекс дозволяє провести профілактичне обстеження дитини та при наявності патологій, провести своєчасне лікування.

Загальний аналіз крові з формулою – загальний аналіз крові досліджує сновний стан організму. Завдяки загальному аналізу крові можна визначити порушення кровотворення, запальні процеси, алергічні реакції. Даний медичний аналіз визначає такі складові: еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити та лейкоцитарну формулу.  

Глюкоза – простий цукор, який є головним джерелом енергії в організмі людини. Аналіз на глюкозу крові призначають для діагностики цукрового діабету, панкреатиту, акромегалії, травм підшлункової залози,  гемохроматозу, Базедової хвороби, гіперфункції щитовидної залози, синдрому Іценко-Кушинга, цирозу печінки, гепатиту, ожиріння,  новоутворень підшлункової залози, хвороби гіпоталамуса, патології гіпофіза, інсульту, раку шлунку, інфаркту міокарду, раку надниркових залоз, хвороби Гірке і Аддісона. Для зручності, результат дослідження також направляється на пошту пацієнта.

Загальний аналіз сечі – лабораторне дослідження фізичних, хімічних властивостей сечі і мікроскопії осаду. Даний тест включає дослідження фізичних властивостей: визначення кольору, прозорості, питомої ваги сечі; визначення білка, глюкози, гемоглобіну, білірубіну, уробіліногену, кетонових тіл і нітритів напівкількісним методом; оцінює склад осаду сечі. Тестування проводять після обов’язкової гігієни статевих органів. Аналіз призначають для діагностики захворювань сечовидільної системи, цукрового діабету, патології нирок.

Загальний аналіз калу (копрограма) – тест, який є найбільш доступним і інформативним методом діагностики захворювань травної системи. Копрограма допомагає виявити різні включення, непатогенні, умовно-патогенні і хвороботворні бактерії, найпростіші і гриби в калі. Загальний аналіз калу визначається такими показниками як: форма, консистенція, колір, запах; реакція (pH); м’язові волокна та сполучна тканина; нейтральний жир та жирні кислоти; клітковина, крохмаль; йодофільна флора; слиз; епітеліальні клітини; еритроцити та лейкоцити. Діагноз на оснрві показників копрограми визначає лікар, що призначає додаткове обстеження. Також, при досліджені калу можуть бути виявлені найпростіші, цисти, гельмінти та їх яйця – паразити кишківника. 

Комплексний аналіз калу на гельмінти та найпростіші – тест, який спрямований на виявлення паразитів, що мешкають в нижніх відділах шлунково-кишкового тракту. Існує кілька сотень видів паразитів, які можуть бути причиною хвороби у людини. Найбільш часто кишкові паразитичні інфекції викликають такі гельмінти, як аскариди, анкілостоми, гострики, бичачі і свинячі ціп’яки, трихінели, а також найпростіші — лямблії, амеби. Клінічні прояви кишкового паразитозу варіюються від безсимптомного носійства до важкої діареї, інтенсивного болю у животі, ознак порушення харчування і всмоктування поживних речовин, важкої анемії. Для точності результатів, матеріал дослідження на гельмінти та найпростіші краще всього здавати декілька разів, раз на два тижні, що обумовлено циклом життєдіяльності паразитів. Основним діагностичним методом, який дозволяє виявити яйця гельмінтів і цист найпростіших та підтвердити клінічний діагноз, є світлова мікроскопія калу. Для збільшення чутливості дослідження застосовуються методи збагачення. Клініка ADONIS дозволяє пройти дослідження зручно і якісно. 

Лямблії (Giardia lamblia), антиген в калі (якісно) – лабораторний метод діагностики лямбліозу. Лямбліоз — кишкове захворювання, яке викликається найпростішим одноклітинним паразитом, що зустрічається в кишечнику людини. Діагноз визначає лікар. Паразит має захисну зовнішню оболонку (цисту), яка дозволяє йому залишатися життєздатним поза організмом-господаря, в навколишньому середовищі, протягом довгого періоду. Інкубаційний період триває до 1 до 3 тижнів з моменту інфікування. У більшої частини пацієнтів лямбліоз протікає без будь-яких клінічних проявів (латентна форма); клінічно виражені захворювання протікають у вигляді гострої і хронічної форм. Гостра стадія лямбліозу триває 5-7 днів. В окремих випадках, хвороба може переходити в хронічну форму, що протікає у вигляді рецидивів. Ціна дослідженні вказана на сайті.

Зміни показників комплексу дозволяють точно оцінити стан пацієнта та виявити патологію, яка потребує відповідного лікування. В Києві діагностичний матеріал можна здати в будь-якій зручній лабораторії ADONIS.

 

Тип біоматеріалу

Кров, сеча, кал

 

Правила підготовки пацієнта

Для аналізу крові: вранці – натщесерце, за 72 години до здачі тесту – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити. 

Для аналізу сечі: використовують середню порцію ранкової сечі. Перед збором сечі проведіть туалет зовнішніх статевих органів. Контейнер повинен бути наповнений не більше ніж на 3/4 від його обсягу. Мінімальний – 30 мл, максимальний – 80 мл.

Для аналізу калу: дівчатам не рекомендується здавати аналіз калу під час менструації. У маленьких дітей дозволяється забір калу з підгузка. Перед забором калу варто помочитись та провести гігієнічні процедури. Кал для копрограми повинен бути отриманий без застосування клізм і проносних засобів. Невиконання цих рекомендацій впливає на діагностичний показник дослідження. Біологічний матеріал збирається за умови самостійного випорожнення кишківника. Для дослідження досить 1-2 чайних ложки біологічного матеріалу.

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.