Стежити за своїм здоров’ям потрібно не лише при появі симптомів будь-якої хвороби, а і під час щорічних скринінгів. Для максимального комфорту та зменшення часу проходження обстеження, ми створили комплекс необхідних лабораторних аналізів, які цілком і повністю зможуть відобразити загальний стан організму та вказати на наявні захворювання (якщо такі є). 

Загальний аналіз крові з формулою – досліджує стан організму на основні, важливі показники. Завдяки загальному аналізу крові можна визначити порушення кровотворення, запальні процеси, алергічні реакції. Даний клінічний аналіз визначає такі складові: еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити та лейкоцитарну формулу.  

Глюкоза – простий цукор, який є головним джерелом енергії в організмі людини. Даний медичний показник напряму пов’язаний з виявленням проблем ендокринної системи. Аналіз на глюкозу крові призначають для діагностики цукрового діабету, панкреатиту, акромегалії, травм підшлункової залози,  гемохроматозу, Базедової хвороби, гіперфункції щитовидної залози, синдрому Іценко-Кушинга, цирозу печінки, гепатиту, ожиріння,  новоутворень підшлункової залози, хвороби гіпоталамуса, патології гіпофіза, інсульту, раку шлунку, інфаркту міокарду, раку надниркових залоз, хвороби Гірке і Аддісона.

Білірубін фракційно – комплексне дослідження, яке визначає загальний, прямий і непрямий білірубін в біологічному матеріалі. Білірубін – пігмент жовчі, який утворюється при розпаді білків (гемоглобіну) та концентрується у селезінці, звідки потрапляє в печінку. Даний показник використовують для діагностики захворювань гемолітичної анемії, печінки, при оцінці ступеня тяжкості жовтяниць, при патологіях крові, гепатитах та при порушенні прохідності жовчних проток. Результат дослідження, при відхиленні показників, може свідчити про вищезазначені захворювання.

АЛТ – внутрішньоклітинний фермент, який каталізує перенесення аміногрупи з аланіну в альфа-кетоглутарову кислоту. Аналіз на аланінамінотрансферазу може діагностувати захворювання печінки, інфаркт міокарду та інші захворювання серця, патології скелетної мускулатури. 

АСТ – фермент, який каталізує перенесення аміногруп з аспарагінової кислоти до альфа-кетоглутарової кислоти. Аналіз на аспартатамінотрансферазу може діагностувати захворювання печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, інфаркт міокарду, патології мускулатури, стенокардію, хронічну серцеву недостатність, рак та метастази в печінці, злоякісні форми мієлобластного лейкозу. Тестування вкрай важливе при вже відомих порушеннях зазначених органів та систем.

ЛФ – лужна фосфатаза – фермент, який транспортує фосфор через мембрану клітин і найбільше локалізується в печінці, плаценті та кістках. Лужна фосфатаза є каталізатором біохімічних реакцій і може впливати на відкладання кальцію в кісткові тканини. Лужна фосфатаза виконує основні функції в процесах загального метаболізму. Даний аналіз може діагностувати захворювання кісткової системи, метастази і пухлини кісткової тканини, обструктивні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів, рак нирок, інфекційний мононуклеоз.

ТТГ – тиреотропний гормон – основний регуляторний гормон щитоподібної залози, який синтезується передньою долею гіпофіза. Низький або високий рівень тиреотропного гормону може свідчити про проблеми гіпоталамусу, гіпофізу та щитовидної залози. При порушенні секреції ТТГ порушується механізм регулювання діяльності щитоподібної залози і вона починає секретувати занадто багато або занадто мало гормонів. Точний діагноз на основі показників ТТГ допомагає визначити лікар, призначивши додаткове обстеження. Даний аналіз може діагностувати затримку розумового та статевого розвитку у дітей, серцеві аритмії, міопатію, депресію, алопецію, безпліддя, зоб, гіперпролактинемію, гіпотиреоз, дифузний токсичний зоб.

Холестерин – речовина із класу ліпідів, яка входить до складу клітинних мембран і бере участь в обміні речовин. Холестерин необхідний нашому організму для створення здорових клітин, синтезу вітаміну Д, роботи репродуктивної, нервової та імунної систем, синтезу гормонів, забезпечення процесу травлення. Даний аналіз може діагностувати атеросклероз, ішемічну хворобу серця, інфаркт міокарду, хвороби нирок та печінки, мікседему, цукровий діабет, гіпертонію, гепатит, цироз печінки, ожиріння, холестаз, гіпотиреоз, гіпертиреоз, рак простати та підшлункової залози, онкологічні ураженні кісток. Біологічний матеріал проходить всі важливі етапи дослідження, починаючи від його забору.

Загальний білок – хімічний показник, який визначає концентрацію білка в плазмі крові. Загальний білок складається з трьох компонентів: альбуміну, глобулінів та фібриногену і є важливим показником в діагностиці багатьох захворюваннях. Завдяки аналізу на загальний білок, можна оцінити роботу більшості внутрішніх органів, в тому числі, нирок, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та ін. Також, завдяки тесту на загальний білок можна оцінити обмін ліпідів, вуглеводів, білків та встановити потребу в мікроелементах. Пройти аналіз з комфортом, зручністю і особистим підходом допомагає наша клініка.

Сечовина – продукт розпаду білків, які утворюються в печінці під час знешкодження аміаку за участі ферментів. З організму сечовина виводиться разом з сечею з надлишками азоту після фільтрації крові в нирках. Сечовина в організмі виділяється безупинно. Аналіз на сечовину оцінює  видільну функцію нирок і діагностує захворювання печінки (ниркова та печінкова недостатність). Діагноз на основі показників аналізу визначає лікар у поєднанні з іншими дослідженнями.

Сечова кислота – один із кінцевих продуктів метаболізму білків, який утворюється під час розпаду пуринових основ та нуклеїнових кислот під дією ферментів. При нераціональному харчуванні та порушенні роботи нирок, надлишок сечової кислоти перетворюється в кристали уратів, які відкладаються в нирках, суглобах та в підшкірній клітковині. Внаслідок цього, розвивається подагра. Даний аналіз може діагностувати сечокам’яну хворобу, лімфопроліферативні захворювання та оцінити функції роботи нирок. На сайті, для зручності запису пацієнта, розміщена ціна на комплекс “перевір своє здоров’я”, враховуючи показник сечової кислоти.

Альфа-амілаза – фермент, який розщеплює складні вуглеводи в травному тракті, а також, допомагає їх засвоєнню разом зі спожитою людиною їжею. Найбільша кількість альфа-амілази знаходиться в слинних залозах та підшлункових залозах. Завдяки їй, крохмаль, який знаходиться в їжі, починає розщеплюватися вже в ротовій порожнині . Якщо б не було альфа-амілази в організмі людини, то засвоєння вуглеводів сильно б знизилося. Даний аналіз може діагностувати проблеми з підшлунковою залозою, панкреатит, гострий перитоніт, гепатит, холецистит, кісту підшлункової, конкременти або новоутворення в протоках підшлункової залози. В Києві можна здати матеріал в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS.

Зміни показників комплексу дозволяють всебічно оцінити стан пацієнта та виявити патологію, яка потребує відповідного лікування.

 

Тип біоматеріалу

Кров

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці – натщесерце, за 72 години до здачі тесту – не вживати алкоголь, за 12 годин – не споживати жирну їжу, за 30 хвилин – не палити. 

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень. Діагностичний показник дослідження залежить від вищезазначених факторів.