Лікар гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД вищої категорії
Спеціалізація: акушерство та гінекологія – категорія вища, ультразвукова діагностика – категорія вища
Досвід роботи: 25 років

(1 оценок, средние: 5 из 5)

2004 р. – ПАЦ з акушерства і гінекології, 1 місяць, ФІПО кафедри акушерства та гінекології Донецького національного університету ім. М. Горького. Друга кваліфікаційна категорія з акушерства та гінекології.
2009 р. – ПАЦ з акушерства та гінекології, 1 місяць, ФІПО кафедри акушерства та гінекології Донецького національного університету ім. М. Горького. Атестована на першу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології.
2013 р. – ТУ «Оперативне акушерство та гінекологія», 12 днів, ФІПО кафедри акушерства та гінекології Донецького національного університету ім. М. Горького.
2013 р. – ПАЦ з УЗД, 1 місяць, Донецький Державний медичний університет, ФУЛ. Атестувалась на визнання знань та практичних навиків в атестаційній комісії при Донецькому національному університеті ім. М. Горького — присвоєна друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю ультразвукова діагностика.
2014 р. – ПАЦ з акушерства та гінекології, 1 місяць, ФІПО кафедри акушерства та гінекології Донецького національного університету ім. М. Горького. Підтверджена перша кваліфікаційна категорія з акушерства та гінекології.
2014 р. – ТУ «Захворювання шийки матки», 25 днів, ФІПО кафедри акушерства та гінекології Донецького національного університету ім. М. Горького.
2016 р. – Науково-практична конференція «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології. Неможливе можливо.»
2016 р. – Міжнародний навчальний курс «УЗД молочної залози – від норми до патології» (Львів).
2016 р. – ТУ « Ультразвукова діагностика плода в першому та другому триместрах вагітності», ОЦПС МГК Херсонської обласної клінічної лікарні. (Херсон).
2016 р. – Міжнародний навчальний курс «УЗД та еластографія щитовидної залози, паращитовидних залоз, слинних залоз та лімфатичних вузлів шиї. Практичне застосування тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії».
2016 р. – Міжнародний навчальний курс «Європейські підходи до проведення УЗД плода I та II триместрах. Важливість даного періоду».
2017 р. – ПАЦ з УЗД, 1 місяць, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», кафедра променевої діагностики. Атестувалась на визнання знань та практичних навиків атестаційною комісією при Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації — присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю ультразвукова діагностика.
2017 р. – Курси інформації та стажування за темою «Ультразвукова діагностика в травматології та ортопедії».
2017 р. – Курси інформації та стажування за темою «Актуальні питання цереброангіології» (Київ).
2017 р. – Курси ТУ «Основи кольпоскопії», інститут післядипломної освіти при Національному медичному університеті О.О. Богомольця, медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (Київ).
2017 р. – Курси ТУ «Основи гістероскопії та лапароскопії в гінекології», інститут післядипломної освіти при Національному медичному університеті О.О. Богомольця, медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (Київ).
2017 р. – Участь у роботі навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»(Херсон).
2017 р. – Курс навчання «Інтимна контурна пластика», асоціація лазерної медицини (Київ).
2017 р. – Курс навчання «Застосування лазера в гінекології», асоціація лазерної медицини (Київ).
2017 р. – Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Ендометріози та репродукція: лікувальні підходи» (Одеса).
2017 р. – Курси інформації та стажування за темою «Актуальні питання УЗД в гінекології та онкогінекології» (Київ).
2017 р. – Курси інформації та стажування за темою « УЗД захворювань нирок, наднирників і сечового міхура у дорослих» (Київ).
2017 р. – Курси інформації та стажування за темою « УЗД захворювань нирок, наднирників і сечового міхура у дорослих» (Київ).
2018 р. – Тренінг-практикум з кольпоскопії на тему: «Патологія шийки матки, неоплазія. Роль інфекції. Менеджмент up to- date». (Миколаїв).
2018 р. – Участь у роботі навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» (Херсон).
2018 р. – Атестувалась на визнання знань та практичних навиків атестаційною комісією при Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації — присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю ультразвукова діагностика та вища кваліфікаційна категорія з акушерства та гінекології.
2018 р. – ПАЦ з УЗД, 1 місяць, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» кафедра променевої діагностики. ПАЦ з акушерства та гінекології, 1 місяць, факультет інтернатури та післядипломної освіти кафедри акушерства та гінекології ФІПО Одеського національного медичного університету.
2019 р. – Курси ТУ «Актуальні питання ультразвукової ангіології», 1 міс., ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» кафедра променевої діагностики.
2019 р. – ПАЦ з «Акушерства та гінекології», 1 міс., Харківська медична академія післядипломної освіти.
2019 р. – II Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров’я: мультідисциплінарний підхід у безперервному професійному розвитку лікарів», (Київ).
2019 р. – Міжнародна школа з ендокринної гінекології ISGE “Нові виклики ендокринної гінекології від пубертатну до менопаузи». (Київ).
2019 р. – Сучасна електронна платформа післядипломної освіти для лікарів «Гіппократ», НМАПО ім. Шупика: «Цистит: етіопатогенез, класифікація, клінична картина, діагностика, лікування.» (Київ).
2019 р. – Сучасна електронна платформа післядипломної освіти для лікарів «Гіппократ», НМАПО ім. Шупика : «Інфекції сечостатевих шляхів: пієлонефрит» (Київ).
2019 р. – Сучасна електронна платформа післядипломної освіти для лікарів «Гіппократ», НМАПО ім. Шупика:« Єкстрена контрацепція: історія, розвиток та інновація» (Київ).
2020 р. – Науково-практичний семінар «Жінка ХХI століття: про молочну залозу начистоту».
2020 р. – Науково-практичний симпозіум «Жінка ХХI століття: гормональний профіль щастя».
2020 р. – Науково-практичний семінар «Жінка ХХI століття: життя триває, карантин закінчується».
2020 р. – «Менопаузальна гормональна терапія: особливі випадки» (Київ) – Сучасна електронна платформа післядипломної освіти для лікарів «Гіппократ», НМАПО ім. Шупика.
2020 р. – «Стандарти діагностики та лікування рака яєчників. Що важливо знати» – Сучасна електронна платформа післядипломної освіти для лікарів «Гіппократ», НМАПО ім. Шупика.
2020 р. – «Менопаузальний перехід. Підводні рифи та можливості рішення».
2020 р. – «Сучасні можливості лікування мігрені: про що треба пам’ятати?».
2020 р. – «Генітальний герпес».
2020 р. – «Діагностика та менеджмент прееклампсії».
2020 р. – «Вагінальний біотоп. Причини змін та захворювань, що супроводжуються його дестабілізацією».
2020 р. – «Холестероз жовчного пузиря: від діагностики до лікування. Роль ентеропатичної циркуляції жовчних кислот в УЗД біліарної системи».
2020 р. – «Виразковий коліт: налаштування мостів між діагностикою, клінікою та лікуванням хворих».
2020 р. – «Еластографія печінки» (Київ).
2020 р. – «Еластографія щитовидної залози».
2020 р. – Курси ТУ Ендокринна гінекологія», 2 тиж., Харківська медична академія післядипломної освіти. (Харків).
2020 р. – Курси ТУ «Актуальні питання ультразвукової діагностики», 2 тиж., ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» кафедра променевої діагностики. (Запоріжжя).

2021 р. – «Неінфекційні хвороби: національний план дій». Національна Лікарська Рада України , Всеукраїнське Лікарське Товариство, науково-практична конференція з міжнародною участю в рамках XVIII З’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства.
2021 р. – Науково-практична конференція «Новітні технології в акушерстві, гінекології та перинатології».
2021 р. – «Сучасна репродуктивна медицина в Україні та міжнародних професійних спільнотах».
2021 р. – «Вагітність високого ризику: демографічний виклик — чи є рішення?».
2021 р. – «Контраверсійні питання з акушерства та гінекології» – науково-практичний семінар.
2021 р. – «Перезавантаження поглядів: синдром полікістозних яєчників та метаболичний синдром». «СПКЯ та метаболічні порушення в організмі жінки».
2021 р. – «Перезавантаження поглядів: порушення менструального циклу в репродуктивному віці».
2021 р. – «Ендокринологія вагітності: від прегравідарної підготовки до пологів».
2021 р. – «Контроль менструального циклу у жінок з ендокринопатіями. Клінічний консиліум гінеколога та ендокринолога».
2021 р. – «Запальні стани в гінекології: хронічне запалення, або є над чим замислитися — консиліум клінічних похибок».
2021 р. – Науково-практичні семінари : «Найпоширеніші клінічні ситуації з патології молочних залоз в практиці лікаря гінеколога та мамолога».
2021 р. – «Розглядаємо проект клінічної настанови: новий протокол з гіперплазії ендометрію».
2021 р. – «Запальні стани в гінекології: запалення та функціональний стан яєчників» – науково-практичний семінар.
2021 р. – «Запалення та біль: обираємо правильний вектор діагностичної тактики із гінекологом та невропатологом».
2021 р. – «Гіперандрогенії. Диференціальний діагноз. Дерматолог. Гінеколог».
2021 р. – Науково-практичний семінар з онлайн-трансляцією: «Covid в акушерстві: експертні поради з особистого клінічного портфоліо».
2021 р. – Цикл ТУ «Скринінгові дослідження в перинатальній медицині.», 0,5міс., Харківська медична академія післядипломної освіти.
2021 р. – Цикл ТУ «Кровотечі в акушерстві та гінекології», 0,5міс., Харківська медична академія післядипломної освіти. (Харків).
2022 р. – Професійна платформа, майстер клас «УЗД в дитячій гінекології».
Професійна платформа, майстер клас «УЗД в гінекології».
2022 р. – Особливості ведення вагітності в умовах воєнного часу — майстер — клас.
2022 р. – «Алгоритм практичнихрішень ведення акушерсько-гінекологічної патології під час війни» майстер-клас .
2022 р. – «Алгоритм практичнихрішень ведення акушерсько-гінекологічної патології під час війни».

1992-1998 рр. – Донецький державний медичний університет ім М.Горького.
1989-1992 рр. – Донецьке медичне училище.

Захворювання, які лікує лікар:

 • Діагностика та лікування патології шийки матки
 • Діагностика та лікування запальних процесів ОМТ та ЗППШ, у том числі ВПЛ
 • Лікування доброякісних утворень матки (міом, кіст, ендометріозу та ін.)
 • Лікування ПМЦ
 • Лікування ендокринної патології у гінекології
 • Лікування клімактеричного синдрома
 • Лікування маточних кровотеч при гіперплазії та поліпах ендометрія
 • Лікування та діагностика безпліддя, проведення інсемінації спермою чоловіка
 • Рекомендації з планування та ведення вагітності
 • Підбір методу контрацепції
 • Інструктаж по вправам для зміцнення м’язів тазового дна

 

Виконувані процедури та операції:

 • УЗД органів черевної порожнини
 • УЗД органів черевної порожнини та нирок
 • УЗД функції жовчного міхура (до та після жовчогінного сніданку)
 • УЗД плевральних порожнин
 • УЗД щитоподібної залози
 • УЗД м’яких тканин
 • УЗД лімфовузлів — одна група (пахвові, пахвинні, шийні, черевної порожнини)
 • УЗД наднирників
 • УЗД нирок
 • УЗД сечового міхура
 • УЗД нирок та сечового міхура
 • УЗД нирок, сечового міхура, простати
 • УЗД сечового міхура, простати
 • УЗД простати трансректально
 • УЗД мошонки з доплером судин
 • УЗД органів малого таза трансабдомінально
 • УЗД органів малого таза трансвагінально/ректально
 • УЗД молочних залоз
 • УЗД одного органу (окрім вказаних в прейскуранті)
 • УЗД органів черевної порожнини у дітей
 • УЗД органів черевної порожнини та нирок у дітей
 • УЗД функції жовчного міхура після жовчогінного сніданку у дітей
 • УЗД нирок та сечового міхура у дітей
 • УЗД нирок та сечового міхура (до та після наповнення, з виміром залишку сечі) у дітей
 • УЗД щитоподібної залози у дітей
 • УЗД молочних залоз у дітей
 • УЗД м`яких тканин у дітей
 • УЗД діагностика вагітності до 11 тижнів
 • УЗД плода в 1-ий триместр вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів)
 • УЗД плодів в 1-ий триместр при багатоплідній вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів)
 • УЗД плода в 2-3-ій триместр
 • УЗД плодів в 2-3-ій триместр при багатоплідній вагітності
 • УЗД слинних залоз
 • Біопсія (без вартості патогістологічного дослідження)
 • Консультація гінеколога-ендокринолога
 • Консультація акушера-гінеколога вагітної
 • Консультація акушера-гінеколога
 • Кольпоскопія
 • Ехосальпінгоскопія
 • Цервікометрія
 • Фолікулометрія (УЗ-моніторинг овуляції, 1 дослідження)
 • Доплерометрія фетоплацентарного комплексу та плоду з оцінкою кровоплину в маткових артеріях, середній мозковій артерії плоду, артерії пуповини
 • Доплерографія судин статевого члена
 • Аплікація мазями/розчинами піхви та/або шийки матки (гінекологія)
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
 • Видалення стороннього тіла з сечо-статевих органів
 • Видалення кісти бартолінової залози
 • Масаж гінекологічний (матка та додатки), 1 сеанс
 • Цитологічний скринінг із забором матеріалу (гінекологія)

 

Чому пацієнт зобирає цього лікаря?

 1. Цінує здоров’я та час пацієнтів.
 2. Досвідчений лікар гінеколог-ендокринолог та лікар УЗД вищої категорії.
 3. Надає повний комплекс послуг: від огляду гінеколога-ендокринолога з консультацією по всім видам жіночих хвороб, до УЗД всіх внутрішніх органів, щитоподібної та молочних залоз, у тому числі УЗД плода.
 4. Обстежує шийку матки за допомогою кольпоскопа, а, при наявності патології, — проводить її лікування.
 5. Консультує стосовно контрацепції, обстежує прохідність маткових труб під контролем УЗД.
 6. Проводить планування та спостереження вагітності, щоб протягом 9-ти  місяців, а також після народженням малюка, ви відчували себе захищено та комфортно.

Процедуры и цены


Доплерографія судин статевого члена
725,00 грн.
УЗД лімфовузлів – одна група (пахвові, пахвинні, шийні, черевної порожнини)
350,00 грн.
УЗД м'яких тканин
350,00 грн.
УЗД м'яких тканин передньої черевної стінки при підозрі на грижу
440,00 грн.
УЗД молочних залоз
495,00 грн.
УЗД мошонки з допплером судин
460,00 грн.
УЗД наднирників
350,00 грн.
УЗД нирок
450,00 грн.
УЗД нирок і сечового міхура
520,00 грн.
УЗД нирок, сечового міхура, простати
715,00 грн.
УЗД одного органу (крім зазначених в прейскуранті)
300,00 грн.
УЗД органів малого тазу трансабдоминально
495,00 грн.
УЗД органів малого тазу трансвагінально / ректально
550,00 грн.
УЗД органів черевної порожнини
550,00 грн.
УЗД органів черевної порожнини та нирок
700,00 грн.
УЗД плевральних порожнин
350,00 грн.
УЗД простати трансректально
600,00 грн.
УЗД сечового міхура
300,00 грн.
УЗД сечового міхура, простати
550,00 грн.
УЗД слинних залоз
400,00 грн.
УЗД функції жовчного міхура (до та після жовчогінного сніданку)
440,00 грн.
УЗД щитовидної залози
400,00 грн.
Фолікулометрія (УЗ-моніторинг овуляції, 1 дослідження)
330,00 грн.
Аплікація мазі / розчинами піхви і / або шийки матки (гінекологія)
165,00 грн.
Кольпоскопія
320,00 грн.
Консультація акушера-гінеколога
650,00 грн.
Консультація акушера-гінеколога вагітної
750,00 грн.
Консультація гінеколога-ендокринолога
650,00 грн.
Массаж гинекологический (матка и придатки), 1 сеанс
220,00 грн.
Біопсія (без вартості патогістологічного дослідження)
230,00 грн.
Цитоморфологічне скринінгове дослідження у жінок (урогенітальні виділення), 2 доби
230,00 грн.
Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості ВМС)
1 000,00 грн.
Видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
550,00 грн.
Видалення кісти бартолінової залози
10 000,00 грн.
Ехосальпінгоскопія
1 900,00 грн.
Видалення стороннього тіла з сечо-статевих органів (ендоскопічне)
4 500,00 грн.
Видалення стороннього тіла з сечо-статевих органів (ендоскопічне)
4 500,00 грн.
Допплерометрия фетоплацентарного комплексу та плода з оцінкою кровотоку в маткових артеріях, середньої мозкової артерії плода, артерії пуповини
330,00 грн.
УЗД діагностика вагітності до 11 тижнів
550,00 грн.
УЗД м'яких тканин у дітей
290,00 грн.
УЗД молочних залоз у дітей
400,00 грн.
УЗД нирок і сечового міхура (до і після наповнення, з вимірюванням залишку сечі) у дітей
530,00 грн.
УЗД нирок і сечового міхура у дітей
465,00 грн.
УЗД органів черевної порожнини та нирок у дітей
650,00 грн.
УЗД органів черевної порожнини у дітей
550,00 грн.
УЗД плодів в 2-3-й триместр при багатоплідній вагітності
860,00 грн.
УЗД плодів в першому триместрі при багатоплідній вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів)
730,00 грн.
УЗД плоду в 2-3-й триместр
730,00 грн.
УЗД плоду в першому триместрі вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів)
640,00 грн.
УЗД щитовидної залози у дітей
450,00 грн.
Цервікометрія
265,00 грн.

Процедуры

Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.