Лечение патологий шейки матки в ADONIS в Киеве

Патології шийки матки – небезпечні й дуже поширені захворювання у жінок. При відсутності належного лікування вони можуть стати причиною безпліддя й невиношування вагітності. Підступність захворювань шийки матки в тому, що часто вони ніяк себе не проявляють, але можуть призводити до розвитку таких незворотних хвороб як рак.

Згідно зі статистикою, злоякісні утворювання шийки матки за поширеністю поступаються лише раку молочних залоз. Причому лише третя частина пацієнток звертаються до лікаря на тій стадії, коли хворобу можна успішно усунути оперативним шляхом.

Як переломити цю тенденцію? На які симптоми варто звернути увагу, щоб не допустити трагічних НАСЛІДКІВ? І як проходити скринінг і лікування патологій шийки матки в медичному центрі ADONIS.

 

Класифікація патологій шийки матки

В силу складної анатомічної та функціональної будови шийка матки схильна до вельми різноманітних захворювань.

Вона покрита двома видами епітелію. Частина шийки, яка знаходиться в піхві, покрита багатошаровим епітелієм. А цервікальний канал – одношаровим циліндричним. Патології виникають якраз на стику двох шарів епітелію. Ця зона отримала назву «зона трансформації».

Патології шийки матки діляться на фонові та передракові:

 • Фонові хвороби шийки матки – це патології з низькою онкологічною загрозою. Вони часто виникають під час гормональних перебудов організму, наприклад, у дівчат в період статевого дозрівання або у жінок під час клімаксу.
 • Передракові патології без вчасного лікування часто перероджуються в рак.

Небезпека таких захворювань в тому, що морфологічні зміни в організмі можуть з’явитися раніше яскраво виражених симптомів. Тому так важливо не нехтувати профілактичними оглядами в центрі акушерства і гінекології ADONIS в Києві. У ньому ви зможете вибрати гінеколога, якому зможете по-справжньому довіритися, пройти необхідне обстеження і при необхідності – лікування.

Лечение заболеваний шейки матки в ADONIS, в Киеве

Найбільш часто зустрічаються такі фонові захворювання шийки матки

 • Ерозія шийки матки – вада на слизовій оболонці під вагінальною частиною, яка виникає в результаті механічних, хімічних впливів на шийку матки.
 • Ектопія шийки матки або псевдоерозія – це зміщення епітелію з цервікального каналу у вагінальну частину. Зустрічається набагато частіше істинної ерозії й може призводити до утворення кіст. Причиною можуть бути інфекційні захворювання, слабкий імунітет, гормональні збої. Тому жінки з менструальними порушеннями більше схильні до псевдоерозії.
 • Поліпи – доброякісні утворення слизового епітелію, які треба видаляти, оскільки запущена доброякісна пухлина може перерости в злоякісну.
 • Лейкоплакія – потовщення і зроговіння плоского епітелію. Виглядає як білувата пляма. За характером потовщення лейкоплакія буває простою, лускатою та ерозивною.
 • Еритроплакія – витончення епітелію у вигляді червоної плями.
 • Кісти шийки матки – доброякісні утворення, що виникають в результаті закорковування залоз і запалення водних протоків.
 • Рубцеві зміни шийки матки – формуються після пологів, абортів, а також в результаті травмування.

 

Передракові захворювання шийки матки:

Дисплазія шийки матки – порушення клітин епітелію, що вистилають вагінальний відділ шийки матки. Передракова патологія стає особливо небезпечною, якщо відсутнє своєчасне якісне лікування. Зате на початковій стадії вона за допомогою терапії повністю виліковна.

Дисплазія може розвинутися з фонових захворювань (ерозії, ектопії, лейкоплакії) і відрізняється тим, що ураження зачіпають клітини тканин.

Папіломавірусні інфекції або кондиломи – хронічне вірусне захворювання, що передається, в основному, статевим шляхом. Існує понад 80 видів вірусів папіломи людини (ВПЛ

Основні ознаки ВПЛ – поява бородавок, папілом, кондилом. Бородавки на зовнішніх покровах шкіри людини вважаються неонкогенними, а кондиломи та пухлинні утворення на статевих органах і навколо заднього проходу – онкогенними.

Захворювання може періодично зникати й відновлюватися під впливом таких чинників як переохолодження, вагітність, аборт, гормональна перебудова організму.

 

Патології шийки матки: симптоми та причини

Захворювання шийки матки довгий час протікають без явних симптомів. Вони можуть проявлятися при імунодефіциті організму, викликаного стресом, загостренням хронічних хвороб, гормональними збоями та іншими факторами. В цей час виникають кондиломи, пошкодження слизової, хворобливі відчуття під час статевого акту.

Не нехтуйте цими симптомами, а при найменших дискомфортних відчуттях звертайтеся за кваліфікованою допомогою до лікаря-гінеколога ADONIS.

Лечение патологий шейки матки в ADONIS, в Киеве

Основні причини патологій шийки матки:

 • неодноразові ранні вагітності та пологи;
 • механічні травми під час пологів, операцій, статевих контактів;
 • інфікування вірусами папіломи людини;
 • часта зміна статевих партнерів;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ);
 • дизбактеріоз піхви;
 • запальні захворювання (цервіцит, ендоцервіцит, екзоцервіціт).

 

Симптоми патологій шийки матки:

 • болі внизу живота при сечовипусканні, статевому акті;
 • свербіння, дискомфорт;
 • нехарактерні рясні виділення з неприємним запахом;
 • кров’янисті виділення поза менструації;
 • порушення менструального циклу.

 

Подібні прояви сигналізують про існування проблеми та необхідності термінового обстеження жінки в центрі патології шийки матки в Києві.

 

Методи діагностики патологій шийки матки

Оскільки захворювання шийки матки можуть розвиватися без чіткої симптоматики, то важливо консультуватися у лікаря-гінеколога кожні півроку. Якщо ви у себе виявили хоч один із симптомів, то це є тривожним дзвіночком і вимагає негайного візиту до досвідченого фахівця і скринінгу патології шийки матки.

Компетентний лікар проведе необхідні дослідження, зіставить всі симптоми й результати аналізів, виявить причину та призначить оптимальне лікування.

 

Діагностика патології шийки матки в клініці ADONIS охоплює:

 • візуальний огляд і бімануальне дослідження (за допомогою дзеркала);
 • кольпоскопію – дослідження епітелію під мікроскопом (кольпоскопом);
 • тест на вірус папіломи людини – за допомогою ПЛР аналізу;
 • мазки на флору, інфекції – хламідії, вірус простого герпесу;
 • мазок на цитологію – зішкріб з поверхні шийки матки і цервікального каналу на атипію;
 • цистоскопію – ендоскопічне дослідження уретри та сечоводів;
 • біопсію шийки матки – процедура вилучення частини слизової на наявність ракових клітин (проводиться при наявності підозри);
 • УЗД органів малого таза.

 

При неоднозначній картині попередніх досліджень або для діагностики пухлинного новоутворення в ADONIS в Києві також можливе застосування рентгенографії або КТ.

 

Лікування патологій шийки матки

Залежно від виявленого захворювання, клінічної картини й індивідуальних особливостей пацієнта лікар підбирає найбільш вдалий спосіб лікування патології.

У медичному центрі ADONIS це можливо завдяки професіоналізму лікарів і сучасному обладнанню, що дозволяє застосовувати тільки передові методи діагностики та лікування.

Якщо патологія дозволяє, то застосовують лікувальну терапію. Якщо показане хірургічне лікування, то перевага віддається малоінвазивним операціями зі збереженням функцій шийки матки.

Лечение патологий шейки матки в ADONIS, в Киеве

 

В ADONIS проводять:

Лазерне лікування – руйнування патологічних тканин за допомогою лазерних променів. Процедура безболісна і практично безкровна.

Аргоноплазменна коагуляція шийки матки – припікання ураженої ділянки за допомогою газу аргону. Проводиться в умовах денного стаціонару під місцевою або загальною анестезією.

Кріотерапія – «припікання» рідким азотом, при якому на дефектні тканини впливає холод (температура до мінус 190 ° C). Процедура малотравматична і проводиться амбулаторно.

Радіохвильова та лазерна конізація – видалення конусоподібного фрагмента шийки матки. Проводиться при передракових і ракових патологіях, якщо інші методи вже не дієві.

Ампутація шийки матки – операція при ранніх онкологічних стадіях, при якій матка зберігається.

Лікарі ADONIS працюють з гінекологічними захворюваннями будь-якої складності вже понад 20 років. Це дозволило їм отримати глибокі навички та стати справжніми експертами в лікуванні патологій шийки матки. Тому, якщо вам потрібна професійна допомога гінеколога, не відкладайте візит – звертайтеся в ADONIS і вам обов’язково допоможуть.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6

  Лікарі


  Гали Аля Шабанович
  Лікар гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець, завідувач відділення планування...
  Провідний лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
  Гінеколог-хірург вищої категорії, провідний фахівець із лапароскопічних і...
  Провідний лікар акушер-гінеколог вищої категорії
  Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
  Лікар акушер-гінеколог
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач акушер-гинеколог ADONIS Масло Дмитрий Николаевич, г. Киев
  Заступник медичного директора з акушерства і гінекології, провідний лікар...
  Врач акушер-гинеколог роддома ADONIS Сазонова Марина Александровна
  Завідуюча жіночою консультацією на Жилянській, лікар акушер-гінеколог, кандидат...
  Провілний лікар акушер-гінеколог вищої категорії
  Провідний лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог,...
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Завідуюча жіночою консультацією в Центрі здоров'я сім'ї ADONIS FAMILY на Осокорках,...
  Акушер-гинеколог роддома ADONIS Сидоренко Владислав Сергеевич, Киев.
  лікар акушер-гінеколог
  Врач акушер-гинеколог ADONIS Марченко Мирослава Константиновна, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, гінеколог-ендокринолог
  Акушер-гинеколог ADONIS, Порайко Светлана Николаевна, Киев
  Заслужений лікар України, провідний акушер-гінеколог
  Врач -гинеколог ADONIS Полуянова Оксана Михайловна, Киев
  Провідний акушер-гінеколог вищої категорії, завідувачка гінекологічного...
  Гинеколог-репродуктолог ADONIS Шиянова Светлана Владимировна, Киев
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, провідний репродуктолог,...
  Врач неотложной помощи ADONIS, Киев.
  Лікар акушер-гінеколог
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, дитячий гінеколог, кандидат...
  Врач акушер-гинеколог ADONIS Ильина Ирина Иосифовна, Киев
  Лікар акушер-гінеколог
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
  Трушкова Ирина Николаевна ГинекологADONIS, Киев
  Акушер-гінеколог першої категорії
  Врач акушер-гинеколог ADONISРожнев Евгений Юрьевич, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД
  акушер-гинеколог ADONIS Белобородова Елена Рудольфовна, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, провідний спеціаліст
  Акушер-гинеколог ADONIS
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Заступник медичного директора. Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач-эмбриолог ADONIS Тарасенко Александр , Киев.
  Лікар-репродуктолог, УЗД-фахівець
  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, завідуюча медичним центром ADONIS в Обухові
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, онкогінеколог, фахівець УЗД
  Направления ADONIS (для взрослых), Киев
  Акушер-гінеколог другої категорії, фахівець УЗД
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець першої категорії
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики
  Врач ADONIS, Киев
  Провідний лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
  Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог
  Акушер-гінеколог вищої категорії ADONIS Максімова Вікторія Віталіївна, Київ
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, медичний...
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, дитячий гінеколог, мамолог,...
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД
  Лікар-стоматолог ADONIS Хуссейн Ахмед Салім
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук,...
  Провідний лікар акушер-гінеколог вищої категорії
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог першої категорії, відповідальний черговий...
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог
  Врач ADONIS, Киев
  Лікар акушер-гінеколог другої категорії

  Філії


  Дніпровська набережна, 26
  Пн-пт 9:00-18:00
  Осокорки
  АDONIS на Жилянській
  м. Київ, вул. Жилянська, 72
  Пн-пт з 9.00 до 17.00, сб - з 9.00 до 15.00
  Вокзальна
  м. Київ, вулиця Раїси Окіпної, 8Б, 5 хвилин від м. Лівобережна
  Пн-пт з 09:00 до 18:00
  Лівобережна
  м. Обухів, вул. Київська, 115-А
  Пн-пт з 8.00 до 16.00
  Роддом ADONIS на левом берегу в Киеве
  вулиця Центральна, 6, Київ
  Цілодобово
  Славутич
  Пологовий будинок ADONIS на Бузовій
  сел. Бузова, вул. Садовського, 34-А, Київська обл
  Робота тимчасово призупинена
  Житомирська
  Частная клиника в Буче
  Буча, вул. Нове шосе, 52.
  Відновлюємо роботу у червні

  Додати коментар

  Вашу адресу email не буде опублікований.