Клінічний аналіз сечі на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), який дозволяє діагностувати вагітність вже в 1 день затримки менструального циклу. ХГЛ — медичний показник, гормон, який виробляється оболонкою плодового яйця, починаючи з 6-8 дня в результаті його прикріплення до слизової матки (імплантації). Тест можна проводити для підтвердження вагітності навіть на ранніх строках. Далі концентрація ХГЛ наростає аж до 12-го тижня вагітності. Часто для підтвердження вагітності проводять додаткове обстеження матері методом УЗД-діагностики. 

З матки гормон потрапляє в кров і потім виділяється нирками разом з сечею. Даний матеріал являється найбільш популярним у використанні при тесті на вагітність через зручність і неінвазивність. Робота тесту на вагітність базується на хімічній реакції між ХГЛ і спеціальним реагентом, нанесеним на тестер. Наша клініка надає можливість пройти тест на вагітність швидко і точно.

Тест на вагітність призначають для діагностики наявності вагітності, оцінки гормонального фону на предмет збоїв, відстеження патологічних типів вагітності (завмерла або позаматкова вагітність, де точний діагноз визначає лікар).

Одна смужка свідчить про відсутність вагітності, дві смужки – вказують на вагітність. Ціна тесту вказана на сайті.

Ви можете пройти дослідження в будь-якій зручній для вас лабораторії ADONIS в Києві.

Даний тест має таку комплектацію:

 

Час проведення аналізу: 5-10 хвилин.

 

Тип біоматеріалу

Сеча

 

Правила підготовки пацієнта

Лікарські засоби, алкоголь, кава, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень і їх діагностичний показник.

На ранніх термінах вагітності тестування найкраще проводити вранці, одразу після пробудження.