У пологовому будинку ADONIS ми створили всі умови для надання якісної медичної допомоги діткам, народженим раніше запланованого терміну (з 32 тижнів вагітності).

Ми розуміємо, як важливо кожній мамі бути впевненою в тому, що її малюк народиться здоровим! Безпека, життя і здоров’я Вас і Вашого малюка – пріоритет для всієї команди пологового будинку ADONIS.

Щоб у будь-якій непередбаченій ситуації надати своєчасну і якісну медичну допомогу, пологовий будинок ADONIS обладнаний всією необхідною апаратурою.

Виходжування передчасно народжених дітей з 7 місяців вагітності

Палата інтенсивної терапії новонароджених ADONIS

[pane title=»Оборудование палаты интенсивной терапии новорожденных ADONIS» background_image=»»]

Апарат ШВЛ AVEA призначений для проведення штучної вентиляції легенів у пацієнтів з масою тіла від 100 г до 400 кг. Особливо орієнтований на проведення тривалої ШВЛ у новонароджених з екстремально низькою масою тіла. Апарат має 38 режимів штучної вентиляції і їх комбінацій, дозволяючи проводити як традиційну ШВЛ за обсягом і по тиску, так і нові комбіновані способи вентиляції, а також неінвазивну ШВЛ.

Шприцевий насос Ascor AP-24
Двоканальний шприцевий інфузійний насос дозволяє проводити інфузійну терапію новонародженим з високою точністю і захистом від нестандартних ситуацій. Насос стежить за загальним обсягом введених ліків і сигналізує мед.персоналу про час заміни шприца.

Монітор поліфункціональний універсальний Colin ВР-S510
Монітор міряє систолічний, діастолічний і середній тиск осцилометричним методом. Дозволяє точно міряти тиск навіть у недоношених новонароджених від 500 грам. Також можна провести ЕКГ, поміряти t ° C, ЧСС, SpО2

Насос Basic 30 – ефективний універсальний прилад для операційних і реанімацій. Мембранний регулятор вакууму, розроблений компанією Medela, дозволяє нарощувати вакуум за кілька секунд. З цієї причини Basic 30 особливо підходить для областей, де необхідне швидке відсмоктування. За допомогою мембранного регулятора вакууму можна в будь-який час точно встановити рівень вакууму. Завдяки випробуваній системі «поршень / циліндр» насос Basic 30 працює тихо і без вібрації, що дозволяє концентрувати увагу на самій роботі, а не на шумі.

Апарат ШВЛ event medical здатний забезпечувати всі види респіраторної підтримки в практиці інтенсивної терапії у всіх вікових групах хворих – від новонароджених до дорослих. Засоби управління респіратором роблять процес налаштування інтуїтивно зрозумілим, а графічний дисплей відображає необхідні дані. Набір стандартних та інноваційних графіків і показників механіки вентиляції дають досить повну інформацію про стан пацієнта. Чутливі і гнучкі режими вентиляції, засновані на контролі тиску або об’єму, дозволять проводити ефективну штучну вентиляцію легень навіть у найважчих хворих.

Інкубатор для новонароджених – це медичне обладнання призначене для тривалого виходжування та проведення ефективного лікування недоношених і ослаблених дітей. Інкубатори для новонароджених спеціально розроблені підтримувати температуру повітря і тіла дитини, рівень вологості, вміст кисню в навколишньому середовищі оптимальними для немовляти. Є вбудований модуль для подвійного температурного датчика з можливістю виходжування близнюків, опція вбудованих ваг, можливість змінювати висоту ложа.

Шприцевий дозатор Heaco – одноканальний і простий при користуванні. Він призначений для поступового ведення лікарських препаратів в максимально точному дозуванні. Шприцевий дозатор сигналізує про закінчення інфузії, наявності оклюзії, швидкої розрядки акумулятора і про системні помилки.

Пульсоксиметр NONIN 7500 – дозволяє неінвазивно міряти поточні значення насичення крові киснем (SpО2), частоту пульсу, проводити безперервний моніторинг за цими показниками. При установці кордонів сигналів тривоги відбувається оповіщення медперсоналу про вихід з поточних параметрів.

Лампа для фототерапії NATUS NeoBLUE з нижнім типом освітлення на основі світлодіодів. Потік синього кольору з діапазоном 450 460 нм. Це найкращий спосіб підходить для успішного лікування білірубінемії новонароджених.

Палата інтенсивної терапії відповідає всім європейським стандартам і вимогам Міністерства охорони здоров’я України. Пологовий будинок ADONIS акредитований за першою категорією МОЗ України.

Іноді Ваш малюк може поспішати народитися на світ раніше покладеного терміну. Передчасні пологи – одна з найчастіших патологій.

Для того щоб бути готовими врятувати життя і здоров’я Вашій дитині, в пологовому будинку працює команда досвідчених неонатологів і консультує професор Воробйова Ольга Володимирівна – доктор медичних наук, доцент, професор кафедри неонатології НМАПО імені П.Л. Шупика.

Телефонуйте нам:
Запишіться на прийом

  Чекаємо вас за адресами

  Медичний центр повного циклу
  вул. Академіка Шалімова , 90

  Лікувально-діагностичний центр, м. Лівобережна
  Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б

  Лікувально-діагностичний центр ADONIS FAMILY, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-К

  Хірургічно-діагностичний центр на Подолі, м. Контрактова площа
  г. Киев, вул. Спаська, 39

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вул. Жилянська, 72

  Дитячий медичний центр, м. Позняки
  Київ, проспект Петра Григоренка, 22/20

  Лікувально-діагностичний центр
  Київ, вулиця Княжий Затон, 9

  Стоматологія ADONIS, м. Осокорки
  Київ, Дніпровська набережна, 26-Г

  Пологовий будинок ADONIS (акушерський стаціонар)
  Бузова, вул. Садовського, 34-А

  Лікувально-діагностичний центр в Обухові
  Обухів, вул. Київська, 115-А

  Пологовий будинок ADONIS на лівому березі
  вул. Центральна, 6